مطالعه می یابد و تقریبا 14 درصد از نیویورک ممکن است آلوده شده اند


نیویورک: شواهد بیشتری در حال ظهور است که به مراتب بیشتر نیویورکی داشته اند coronavirus از این تعداد تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون مقامات می گویند.

یک دولت بررسی و مطالعه در مورد 3000 نفر دریافتند که 13.9 درصد دارای آنتی بادی نشان می دهد که آنها تا به حال شده است در معرض ویروس فرماندار اندرو کومو گفت: در اخبار روزانه توجیهی در آلبانی. در شهر نیویورک 21 درصد از مردم تست شده آنتی بادی است.

کومو هشدار داد که داده های اولیه بود. نمونه از مردم تست شده کوچک بود و مردم انتخاب شدند و برای مطالعه در مراکز خرید و سوپر مارکت ها, که به معنای آنها به اندازه کافی سالم به در.

کارشناسان همچنین می گویند داشتن آنتی بادی است نه لزوما اثبات کسی است که ایمنی بدن از ویروس.

تبلیغات

اما کومو گفت: دانستن چگونه بسیاری از افراد دارای آنتی بادی به طور بالقوه می تواند کمک به تنظیم سیاست در زمانی که به بازگشایی بخش از دولت است.

بیش از 263,000 ایالت آزمایش مثبت برای ویروس.

در اوایل روز پنج شنبه در شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان گفت: بسیاری به عنوان 1 میلیون نفر در شهر نیویورک ممکن است در معرض به کوروناویروس.

بیش از 142,000 مردم در شهر باید آزمایش مثبت برای ویروس “اما واقعا من فکر می کنم, نوک کوه یخ” دکتر Oxiris Barbot گفت.

او با اشاره به شهرستان است که هنوز هم گفتن مردم که گمان آنها این ویروس اما نه به طور جدی بیمار است که آنها لازم نیست به دنبال یک تست بنابراین درست تعداد افراد بیمار ناشناخته است.

“آن را نمی خواهد تعجب من اگر در این نقطه در زمان ما احتمالا نزدیک به 1 میلیون نیویورکی که در معرض COVID-19” او گفت:.

New York has been hit particularly hard during the coronavirus pandmic.

نیویورک شده است به ضربه بسیار سخت در طول coronavirus pandmic.اعتبار:بلومبرگ

در اوایل این بیماری همه گیر بهداشت مقامات تخمین زده است که به عنوان بسیاری از نیمی از همه مردم در این شهر خواهد این ویروس هستند. شهردار بیل د Blasio گفت که هنوز هم قابل قبول است هر چند عدم جامع و گسترده تست باعث می شود آن را دشوار است برای اطمینان می گویند.

“ما هنوز هم در برخورد با ناشناخته در صورت عدم وجود تست. ما حتی نمی 100 درصد می دانم زمانی که اولین موارد ظهور در این شهر از آنجا که ما نمی باید تست در فوریه. ما آن را می دانم فوریه بود اما ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آن را به عقب پس از آن.”

آزمایش خون که برای بررسی آنتی بادی, مواد سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای مبارزه با ویروس انتظار می رود که اجازه می دهد تا مقامات بهداشتی برای درک بهتر چگونه بسیاری از مردم تا به حال این ویروس با کمی و یا بدون علائم است.

اما چنین آزمایش باید انجام شود با روش نمونهگيری تصادفی تضمین این که مردم در حال آزمایش هستند نماینده جغرافیایی و اجتماعی و نژادی و دیگر شرایط. نیز وجود دارد سوال در مورد دقت آزمایش خون استفاده می شود. دانشمندان دریافته اند که برخی از آنها قابل اعتماد نیستند به اندازه کافی با بیش از حد بسیاری از مثبت کاذب و منفی کاذب.

د Blasio گفت که “در یک دنیای کامل” صدها هزار نفر از مردم در روز خواهد بود آزمایش coronavirus در این شهرستان است.

او گفت: این شهرستان نیاز به کمک از دولت فدرال برای رسیدن به این سطح از تست است اما ساختمان تست ظرفیت و باید به 20,000 تا 30,000 آزمون یک ماه آینده.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>