برنده جایزه گرمی خواننده کشور Sturgill سیمپسون نشان داد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus یک ماه پس از رفتن به اتاق اورژانس با علائم.

در یک Instagram پست سیمپسون می گوید که او و گروه او بودند در تور در اروپای غربی و جنوب شرقی بخش هایی از ایالات متحده آمریکا از پایان ماه ژانویه به آغاز ماه مارس. این سفر لغو شد در روز 12 مارس و روز بعد او را به بیمارستان رفت با قفسه سینه درد تب و قبل از سکته مغزی سطح از فشار خون بالا است.

“من صرف یک ساعت گوش دادن به یک (بسیار مهربان) دکتر حاضر به تست من چون من مناسب نیست و معیارهای تست و به من بگویید چرا آن را غیر ممکن بود که من تا به حال قرارداد این ویروس به دلیل آن کمیاب بودن و این بود که در اروپای غربی و در عین حال در طول همان دوره (که ما در حال حاضر می دانم که نادرست است) حتی اگر من گفته شد توسط دو پرستار که من اولین کسی بود که خود را به بیمارستان حال راه رفتن در درخواست آزمایش می شود,” او گفت:.

تقریبا یک ماه بعد در آوریل 6, سیمپسون و همسرش کردم و تست در یک درایو-از طریق تسهیلات و روز جمعه سیمپسون آزمون برگشتم مثبت است. همسر خود را آزمایش منفی با وجود اینکه در اطراف او پس از سفر خود را.

“من هم باید اضافه کنم که CDC پرستار من صحبت کرد تا دیروز به من گفت که آن را متفاوت واکنش نشان می دهد در مورد اساس و کاخ سفید جلسات و اطلاعات آنها در حال ارائه است که اساسا حدس و گمان خالص باعث ترس و که تنها چیزی که هر کسی می داند این است که ما واقعا نمی دانید که بسیار در عین حال” او گفت:.

سیمپسون که در حال حاضر در نیمه راه از طریق یک دو هفته ای قرنطینه در زمان آخرین شات در رئیس جمهور تهمت و چگونه او را به کار گرفته پاسخ این کشور به COVID-19.

“حداقل ما دولت منصوب نیروی کار به رهبری یک مرد که باور ندارد در علم در برابر انبوه, تست,” او گفت:. “و ما در حال حاضر یک دوم نیروی کار در آثار به ‘باز کردن امریکا به بالا برای کسب و کار!'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de