‘قابل توجهی کاهش’ به صورت NRL سر دفتر پرچم به عنوان V’landys باعث می شود پرونده به ساعت موریسون

ARL کمیسیون صندلی پیتر V’landys نشان داده است NRL دفتر مرکزی را مجبور به تحمل “قابل توجهی کاهش” برای زنده ماندن خسارت مالی از coronavirus بحران است.

این NRL در حال هل دادن با تصمیم خود را به بازی بازی در مقابل خالی استادیوم ها در دور دو پس از دریافت اولین به روز رسانی از یک متخصص امنیت زیستی در روز دوشنبه بعد از ظهر.

در حالی که برنامه های احتمالی هستند که گذاشته برای مقابله با یک بازیکن قرارداد این ویروس به طور بالقوه قرار دادن یک تیم از عمل برای دو هفته – V’landys دستور NRL ارشد مدیریت برای پیدا کردن بخش هایی از کسب و کار است که می تواند به عقب را امتحان کنید و نگه داشتن بازی سر بالاتر از آب است.

به عنوان آن می ایستد, باشگاه های مجموعه به از دست دادن یک ترکیب 5 میلیون دلار در هر دور در از دست match-بعد درآمد حاصل از فروش بلیط و کالا و عضویت. اضافی $20m از دست داده خواهد شد برای هر دولت از مبدا مسابقه بدون طرفداران در می ایستد.

تبلیغات

برای کاهش آسیب V’landys را در راه رفتن به جلسه کمیسیون در روز پنج شنبه آماده به برجسته مناطق که در آن بدن حاکم باید “قابل توجهی کاهش”.

“ما در حال رفتن به ساخت قابل توجهی کاهش در NRL. ما می رویم به انجام هر آنچه لازم است,” V’landys گفت: هرالد.

“مدیریت به دنبال در بسیاری از مناطق این مناطق خواهد شد در روز پنج شنبه در جلسه کمیسیون. مدیریت به خوبی آگاه است که آنها در حال رفتن به پیدا کردن برخی از قابل توجهی کاهش است.”

V’landys’ هشدار می آید به عنوان NRL رئیس تاد گرینبرگ هشدار داد همه احزاب در این بازی خواهد شد که برای سفت کردن کمربند خود را برای زنده ماندن coronavirus بحران است.

“هر کس به دنبال سفت کردن کمربند خود را” گرینبرگ گفت: وقتی پرسید که آیا بازیکن می تواند مجبور به قطع پرداخت.

“ما به دنبال در دولت مرکزی که در آن ما می تواند به توقف و صرفه جویی در هزینه. ما در حال انجام آن چیزهایی که شما انتظار می رود و به عنوان من انتظار می رود همه از 16 باشگاه نیز انجام می شود بنابراین در حال حاضر.”

بر خلاف AFL – که در آن باشگاه گفته شده است به کاهش 5 میلیون دلار از بودجه خود را به سعی کنید و نگه داشتن سر خود را بالای آب – باشگاه منابع گفته اند که هیچ سخت آموزش از لیگ مرکزی به NRL باشگاه در مورد برش دقیق مقدار از بودجه خود را.

اما باشگاه در حال حاضر شروع به سفت شدن کمربند به عنوان گرینبرگ آن قرار داده است.

یک منطقه V’landys برجسته است در گذشته به عنوان یک هدف بالقوه کاهش است NRL دیجیتال بخش. سابق ARLC صندلی جان گرانت را کنار بگذارند 150 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در آن رسانه های دیجیتال استراتژی بیش از پنج سال آینده.

آن را یک بازی محبوب در آن زمان – که تا حدودی منجر به اعطای مرگ – و V’landys ساخته شده است که هیچ راز خود را در مورد اعتقاد به آن بودجه می تواند به استفاده بهتر از جاهای دیگر است.

V’landys نیز خود را آغاز فشار برای بودجه دولت است.

نخست وزیر اسکات موریسون اخراج مفهوم ارائه کمک برای NRL در مصاحبه ای در روز دوشنبه.

گرینبرگ گفت که او انتظار می رود که پاسخ و V’landys در حال حاضر نوشته شده به دولت را در مورد او به همین دلیل موریسون باید تجدید نظر کند.

“ما را نوشته اند به دولت فدرال و من فکر می کنم اسکات شنیده بود من در یکی از رسانه ها,” V’landys گفت: وقتی پرسید که آیا او تا به حال سازماندهی یک جلسه با هم موریسون یا NSW برتر Gladys Berejiklian

“اما این اشتباه شده است. همه ما می گویند این است که ما یک کسب و کار است. و به عنوان یک کسب و کار در نظر بگیرید ما در این بسته محرک.

“ما نمی خواهیم به پول یا توجه و دور از تخت بیمارستان و یا ویروس.

“همه ما گفته است که وزارت خزانه داری نشسته و تمام آن کار وجود دارد و نه بزرگتر اقتصادی راننده از ورزش و لیگ راگبی در خاص است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>