‘پی’ Showrunner امیدوار به شروع به تیراندازی فصل 3 در نیویورک قبل از کریسمس (منحصر به فرد)

“جانشینی” می تواند در تولید قبل از پایان سال (با تاکید بر می تواند).

فصل 3 از ضربه سری HBO که به تازگی به دست آورد عظیم 18 نامزد امی شد و در اصل برنامه ریزی شده شروع به تیر اندازی در مه, اما برای آشکار COVID-19 مربوط به دلایل و تولید شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. این طرح حداقل در حال حاضر است “در تلاش برای فکر می کنم در مورد شروع تیراندازی در نیویورک قبل از کریسمس” با توجه به showrunner و خالق جسی آرمسترانگ.

آرمسترانگ تاکید کرد که این برنامه به مراتب از بتن و هنوز هم “فقط مکالمات” در توصیف وضعیت کنونی به عنوان “دشوار است.”

“چه کسی می داند که اگر می آمد اما این طرح در حال حاضر” آرمسترانگ گفت: تنوع.

به عنوان برای چگونگی گردش کار برای فصل 3 در حال آمدن است همراه آرمسترانگ گفت که مانند بسیاری از نویسندگان و گسترش مقدار از زمان او در حال حاضر به منظور توسعه فصل آینده لزوما اثبات تمام آن مفید است.

“ما اجازه این کار گسترش برای پر کردن هکتار از زمان ما به طور ناگهانی در بر داشت. من احتمالا هیچ پیشرفت بیشتر از اگر من تا به حال شش هفته به جای شش ماه است که ما تا به حال,” او گفت:.

سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا فصل 3 آدرس این بیماری همه گیر در هر شکل و یا شکل یک نشان می دهد بزرگترین ستاره سارا Snook به تازگی گفت: تنوع است که اگر آرمسترانگ شامل آن او “می خواهد به ظریف در مورد آن و فقط درجه یک.”

“من فکر می کنم این چیزی است که همه آگاه و مخاطبان واقعا بصری این روز است. حتی فقط دیدن یک ماسک در پس زمینه از چیزی و یا ضد عفونی کننده دست آن چیزهایی است که باید تبدیل به بخشی از زندگی روزمره ما آن چیزهایی شاید اما چیزی که بسیار آشکار است که واقعا به مقابله با آن بر روی سر به دلیل که نشان می دهد” Snook گفت. “ما می خواهیم برای دیدن Roys انجام چیزی است که آنها انجام داده ایم که ما عشق pivoting نسبت به یک بیماری همه گیر ،

“جانشینی” حول روی خانواده و مبارزه قدرت بین لوگان Roy (برایان کاکس) کودکان به نام جانشین او هنگامی که (یا شاید اگر) او تصمیم می گیرد به گام را از سر خود کنگلومرا رسانه Waystar Royco.

تمدید Roy خانواده به همراه وکیل Gerri به تازگی جمع آوری شده برای انواع جریان اتاق گفتگو که در آن اعضای بازیگران جرمی قوی, Kieran Culkin, Alan Ruck, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen and J. Smith-Cameron مورد بحث نشان می دهد و در فصل دوم و لحظات مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشته.

در زمان مکالمه بازیگران تا به حال هیچ ایده زمانی که تولید را شروع دوباره و کاکس ظاهرا تنها به دانستن آنچه اتفاق می افتد در فصل 3.

حتی اگر “جانشینی” موفق به موتورهای دوباره قبل از کریسمس بینندگان خواهد شد به احتمال زیاد باید صبر کنید و به 2021 به پیدا کردن آنچه که اتفاق می افتد برای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>