صادرات شکر چیدن حتی به عنوان تاخیر در انتشار از یارانه برچسبها

در برخی از عمده کمک به کارخانه های تولید شکر و صادرات در حال چیدن این فصل و فرصت ها به کشتی کالا به بازارهای جدیدتر مانند اندونزی در حال پرتاب هستند تا با جنوب کشور انتظار می رود به زودی باز کردن دروازه برای هند شیرین کننده. افزایش صادرات همراه با کاهش شدید مفید در پاکسازی بزرگ تقاضا این صنعت مواجه شده است از چند سال گذشته.

هند کارخانه های تولید شکر انجمن (ISMA) و تجارت رهبران در حال طرح ریزی صادرات برای رسیدن به 5 میلیون تن در این فصل که حداکثر مجاز صادرات quantoty یا MAEQ شده است صادر آسیاب-دانا توسط دولت است.

صادر کنندگان می گویند که حدود 1.6-1.7 میلیون تن شکر صادر شده از هند و حدود 3.2-3.3 میلیون تن از قرارداد امضا شده است. در شروع seaon در اکتبر اولیه برای تحقق صادرات شکر خام بود 21,000 تومان در هر تن در برابر یک حداقل قیمت فروش 31,000 تومان در بازار داخلی است. اما در حال حاضر صادرکنندگان متوجه می شوند تومان 24,000 یک تن. یارانه اعلام شده توسط دولت است, Rs 10,480 در هر تن.

این به این معنی آسیاب در ماهاراشترا گرفتن Rs 31-32 به ازای هر کیلوگرم در محلی فروش را دریافت خواهد کرد به طور متوسط Rs 34 کیلوگرم بر صادرات پس از یارانه.

اسماعیل گفت: در یک یادداشت به نقل از گزارش های موجود با آن “چند کارخانه قند باید تسلیم خواهد شد و یا تسلیم شدن به دولت حداقل قابل قبول مقدار صادرات یا صادرات سهمیه که آنها در یک موقعیت را به انجام برسانند. میلز شده است که قادر به حتی تکمیل 20 درصد از سهمیه بندی خارج خواهد شد از این طرح و سهمیه بندی خواهد بود مجدد اختصاص داده و در میان دیگران است که صادر شده اند بسیاری از آنها MAEQs و مایل به صادرات اصلی خود را فراتر از سهمیه.”

دولت امروز با صدور دستورالعمل در re-تخصیص این سهمیه.

آگاه محافل نیز گفت: اندونزی در نهایت تصمیم به باز کردن واردات شکر از هند است. این بحث که قرار بود بین دو کشور نزدیک به دو سال گذشته. اندونزی بود برای educe ICUMSA سطح اجازه می دهد تا هند کارخانه های تولید برای صادرات شکر خام است. آن را تا به حال نگه داشته و حداقل از 1200 ICUMSA اما هند کارخانه های تولید نمی تولید شکر خام از جمله یک درجه بالا. منابع بر این باورند که برای هند کارخانه های تولید این کلاس خواهد بود پایین آورده به 500-600. رسمی اعلام کرد که انتظار می رود به زودی.

اسماعیل همچنین گفت: در یک یادداشت صادر شده و امروز در زمان تولید وجود دارد که برآورد جهانی کسری از 8-9 میلیون تن در 2019-20 شکر نجومی و تایلند صادرات هستند به احتمال زیاد به کاهش 3-4 میلیون تن با توجه به کاهش خروجی وجود دارد. هند صادرات شکر ممکن است سرعت بخشیدن در ماه های آینده و ممکن است قادر به رسیدن به بیش از 5 میلیون تن MAEQ در طول کل فصل در برابر شش میلیون تن MAEQ.”

اما Praful Vithlani, رئیس, همه, هند, شکر, انجمن تجارت مطرح شده است و نگرانی. یارانه نمی شوند منتشر شده و در زمان و با تاخیر. این می افزاید: به سرمایه در گردش هزینه. برخی از کارخانه های تولید هستند و در عین حال برای دریافت سال گذشته یارانه. علاوه بر پایین عصا در دسترس بودن می تواند نیروی چند کارخانه قند در ماهاراشترا به توقف در حال اجرا در عرض یک ماه در حالی که تا میلز ممکن است در اواسط ماه آوریل است. میلز نمی خواهد تولید بیشتر شکر خام پس از آن. Vithlani می گوید: “صادرات پنجره کوتاه تر است. بنابراین همه نمایندگان صنعت باید تصمیم به گرفتن خطر و تولید بیشتر شکر خام برای صادرات آن شد.”

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>