بمب گذاران انتحاری کشتن پلیس در حمله در نزدیکی سفارت آمریکا در تونس پایتخت

صادر شده در:

دو شبه نظامیان بر روی یک موتور سیکلت خود را منفجر ساختند که در خارج از سفارت آمریکا در تونس در روز جمعه کشته شدن یک پلیس و مجروح شدن چندین نفر دیگر در این کشور جدی ترین حمله در ماه.

تبلیغات

تونس وزارت کشور گفت: دو شبه نظامیان کشته شدند انجام حمله و پنج افسر پلیس مجروح شدند. دولت news agency شیر بعد از گزارش مرگ یک پلیس در حمله.

آژیر شنیده میشد در بزرگراه اصلی ارتباط Berges du Lac منطقه که در آن سفارت واقع شده است با مرکزی تونس و حومه در شمال. سفارت ایالات متحده در یک صدای جیر جیر مردم خواست برای جلوگیری از این منطقه است.

فرانسه 24 خبرنگار Fadil Aliriza گزارش سنگین امنیتی با حضور در صحنه و آنچه در ظاهر به بدن بر روی زمین است.

افراط گرایان اسلامی را هدف قرار داده تونس در سال های اخیر, کشته شدن تعداد زیادی از مردم.

در تابستان گذشته وزیر امور خارجه گفت: در آن سه نظامی انفجار در پایتخت, از جمله یکی در نزدیکی سفارت فرانسه که به کشته شدن یک پلیس و زخمی شدن پنج نفر در طول یک امنیت عملیات برای بازداشت یک مظنون.

تونس بحرانی در بخش گردشگری است که به شدت آسیب پذیر به شبه حوادث و ویران شد و پس از دو عمده حملات در سال 2015 که به کشته شدن تعداد زیادی از بازدید کنندگان در یک رفت و آمد مکرر ساحل و محبوب موزه.

دیپلمات که مشغول به کار با تونس در آن امنیت ظرفیت می گویند در آن رشد کرده است بیشتر موثر در پیشگیری و پاسخ به حملات شبه نظامیان در سال های اخیر است.

یک ‘بسیار قدرتمند انفجار’

عکس از انفجار سایت پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد بقایای پراکنده در سراسر منطقه از یک ایست بازرسی امنیتی است که کنترل دسترسی به سفارت و وسایل نقلیه آسیب دیده.

“ما شنیده ام بسیار قدرتمند انفجار … ما شاهد بقایای تروریستی دروغ گفتن بر روی زمین پس از او رفت و در موتور نسبت به پلیس گفت:” امیره یک مغازه دار.

دیپلمات که مشغول به کار با تونس در آن امنیت ظرفیت می گویند در آن رشد کرده است بیشتر موثر در پیشگیری و پاسخ به حملات شبه نظامیان در سال های اخیر است.

یک القاعده گرفته تا پناه برای سال در متروک زمین پر از تپه در امتداد یک کشش از مرز با الجزایر و گاهی درگیری با نیروهای امنیتی وجود دارد اما به عنوان در نظر گرفته شده نزدیک موجود است.

صدها نفر از مردم تونس نیز در سفر به عراق و سوریه و یا لیبی در سال های اخیر به پیوستن به گروه دولت اسلامی و در سال 2016 اعضای گروه rampaged در سراسر مرز با لیبی و مبارزه ارتش در یک شهر مرزی ” اما دفع شد.

“این حمله نشان می دهد که چالش های امنیتی همچنان یک چالش عمده در تونس گفت:” امنیتی محلی تحلیلگر علی Zarmedini.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>