خورشید داروسازی, L&T: سهام که Nilesh جین از آناند Rathi صعودی در

خرید بسیار خوب | هدف: 11,400 | توقف ریزش: 11,150

بسیار خوب شاخص همچنان بالاتر را به بالا و بالاتر و پایین شکل گیری در نمودار روزانه و به تازگی آن را گرفته است و حمایت از آن 200-DMA قرار داده شده است که در 10,860. به عنوان طولانی به عنوان آن را معاملات بالای 200-DMA کلی راه اندازی مثبت به نظر می رسد. اگر چه آن را فوری مانع از آن قبلی نوسان بالا قرار داده شده است که در 11,341 و اگر بسیار خوب می شکند همان, پس از آن ما می توانیم انتظار حرکت مثبت برای ادامه نسبت به 11,400 سطوح. حرکت شاخص ها و نوسانگرها در مقیاس هفتگی هنوز در ‘خرید’ حالت که نکات در برخی از خرید در سطوح پایین تر. نوسانات شاخص در حال حاضر در نزدیکی 23 سطح است که نکات عمده جنبش در کوتاه مدت. یکی می ماند و در سمت طولانی با نگه داشتن دست دادن توقف 11,150.

خرید دارویی خورشید | هدف: 580 تومان | توقف ریزش: 520 تومان

ضد فراهم کرده تازه برک آوت پس از رسیدن مجدد آن کانال صعودی در نمودار روزانه می پردازیم. راه اندازی کلی نکات است که این حرکت مثبت است به احتمال زیاد همچنان به سمت قبلی خود نوسان بالا از 580 سطوح. همچنین با در نظر گرفتن حمایت از آن در کوتاه مدت 21-DMA است که در حال حاضر قرار داده شده در نزدیکی 450 سطوح. MACD فراهم کرده خرید متقاطع در نمودار ساعتی که نکات در بیشتر حرکت مثبت در مقابله.

خرید NARAYAN HRUDAYALAYA | هدف: 370 تومان | توقف ریزش: 300 تومان

سهام ارائه شده برک آوت از 5 ماه تحکیم محدوده. آن است که تجارت و بالاتر از آن در کوتاه مدت و بلند مدت در حال حرکت به طور متوسط. بالاتر از میانگین حجم نیز پشتیبانی می کند قیمت عمل است. حرکت اندیکاتور و اسیلاتور در خرید حالت در مقیاس هفتگی که نکات بیشتر حرکت مثبت در مقابله.

خرید L&T | هدف: Rs 1,020 | توقف ریزش: 920 تومان

سهام ارائه شده بسیار در انتظار عبور از یک مثلث متقارن تشکیل در نمودار روزانه می پردازیم. آن را به طور مداوم مصرف و حمایت از آن در کوتاه مدت 21-DMA قرار داده شده است که در 920 سطوح و به احتمال زیاد به عنوان حمایت فوری. MACD فراهم کرده خرید متقاطع و RSI نیز معکوس از آن خاک کف فروش در نمودار روزانه که نکات بیشتر حرکت مثبت در مقابله.


سلب مسئولیت: Nilesh جین فنی و مشتقات تحلیلگر تحقیقات در نند Rathi سهام و کارگزاران بورس. او ممکن است موقعیت خود را در یک یا همه در بالا ذکر سهام. نظرات شخصی هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>