آفتاب جشنواره فیلم دره و فورد سه بار شریک از پنج روز, رویداد اعلام کرده اند فورد پیچ متحرک و یک ابتکار جدید که در آن تولید خواهد شد یک فرصت برای زمین پروژه خود را برای دریافت $25,000 تولید کنندگان اعطا کند.

سه فینالیست انتخاب خواهد شد برای دریافت یک در یک مشاوره با یک متخصص زمین مربی یک فیلمساز تصویب به این جشنواره فرصت های شبکه یک رفت و برگشت پرواز از لس آنجلس و دو شب از خوابیدن با این فرصت را به زمین پروژه خود را به یک پانل از تولید کنندگان در مقابل تماشاگران در طول جشنواره. میزبانی خواهد McCormack این اعضا شامل افی T. Brown (“مردم عزیز سفید”), جیم بورک (“کتاب سبز”), Heather Rae (“گاو نر و رودخانه یخ زده”) و Lionsgate معاون رئیس Michael Burns. ارسالی در حال حاضر پذیرفته شده از تولید کنندگان با یک پروژه در حال توسعه است. متقاضیان می توانند از طریق فیلم آزادراه و Submittable. کسانی که علاقه مند می توانید فهرست ارسالی الزامات و مهلت از طریق وب سایت جشنواره.

از همکاری مداوم فورد رئیس جهانی مارک سرگرمی Al Uzielli در بیانیه ای گفت: “ما هیجان زده به ادامه حمایت ما از خورشید دره جشنواره برای سومین سال است. همکاری ما با صنعت سرگرمی قدمت آن به مدل T و هم راستا کاملا با این جشنواره را حمایت و پرورش از بالا آمدن و فیلمسازان. به طور مشابه فورد تا به حال روابط قوی به سان ولی جامعه قدمت آن به اولین روز خود به عنوان یک اسکی رفت و آمد مکرر. ما خاصی است که فورد زمین متحرک تبدیل خواهد شد یکی دیگر از این جشنواره را باید در حوادث و که آن را در تعامل با نسل جدید و با استعداد و خلاق تولید کنندگان.”

محبوب ترین ها در انواع

علاوه بر این فورد نیز میزبان یک مضمون خیابان حزب به عنوان بخشی از این جشنواره با عنوان “Main St. سلام یک افسانه” در جشن بازگشت افسانه ای توسن. همراه با یک سری از Broncos از هر دهه این جشن نیز از ویژگی های یک مسابقه صحنه و لباس.

یک فیلمنامه نویسان آزمایشگاه ارائه شده در همکاری با تنوع نیز میزبانی این جشنواره به عنوان به خوبی به عنوان دیگر رویدادهای مختلف مانند قهوه و گفتگو, سالن, مذاکرات, فیلم آزمایشگاه, وحشی برای الهام بخشیدن به مسابقات و نظارت فرصت برای حضور فیلمسازان.

نهم سالانه Sun Valley جشنواره برگزار خواهد شد مارس 18-22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im