یکشنبه تیم: جوان سنت تایید برای اولین در برابر Roos


در حال ظهور St Kilda به جلو حداکثر پادشاه خود را AFL اولین بازی در برابر شمال ملبورن در روز یکشنبه.

پادشاه, شماره 4 انتخاب در سال 2018 AFL ملی پیش نویس خود را به حال 2019 کمپین خراب آسیب است اما تحت تاثیر قرار گرفته از طریق پیش فصل.

او با توجه به شماره 12 guernsey فرسوده توسط باشگاه بزرگ نیک Riewoldt و پرستاران امیدوارم که او می تواند تبدیل به نقطه کانونی خود را در داخل حمله 50 برای دهه آینده.

Exciting young Saint Max King.

هیجان انگیز سن حداکثر پادشاه.اعتبار:گتی ایماژ

پادشاه صرف باز ماه سال گذشته دوره نقاهت بعد از پاره قدامی مهم رباط او پایدار در طول سال آخر خود را در مدرسه. او تا به حال شده است در آستانه ارشد تماس بگیرید-تا قبل از syndesmosis آسیب مچ پا قطع فصل کوتاه است.

تبلیغات

او را به پیوستن به برادر خود بن در AFL سطح. بن ساخته شده و اولین بازی خود را در سال گذشته برای Gold Coast, مدیریت 14 بازی قبل از تمدید قرارداد خود را با باشگاه تا سال 2022.

جدید-نگاه پرستاران نیز باید استخدام براد تپه Dougal Howard, ایرلندی, رایدر, Dan Butler و Zak جونز بازی اولین بازی برای این باشگاه است.

کانگوروها را Josh Walker که در سمت چپ بریزبن شیرها به عنوان یک delisted رایگان agent سال گذشته پس از پخش 52 مسابقات در چهار فصل در خط خود را-برای اولین بار. Majak ادم کند و تنبل بود که به خانه فرستاده بیمار از آموزش های این هفته نام گرفت در تبادل نیمکت برای برخورد مارول در ورزشگاه.

ملبورن کوچک جلو توبی بدفورد و Kysaiah Pickett خواهد شد پیوستن به هم تیمی در یک پرواز چارتر به پرت و خود را AFL آغاز بکار در برابر غرب ساحل.

“Pickett را فقط هیجان واقعی برای ما است. او یک هافبک است که به ارمغان می آورد بسیاری از هوایی حضور بلکه سطح زمین فشار و او مقدار زیادی از استعداد” شیاطین مربی سیمون گودوین گفت.

با مشخصات بالا استخدام Ed لنگدن و آدم تاملینسون نیز گام به گام در حالی که سابق بمب افکن و گربه میچ قهوه ای شده و بر روی نیمکت.

سابق زالزالک نخست وزیری ستاره اعطای Birchall بازی خواهد کرد و اولین بازی خود را برای بریزبن شیرها مادرید در MCG.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>