یوتیوب رتبه ترین-مشاهده سوپر باول LIV لکه های روی سرویس ویدئو در فوریه. 2 که برای بسیاری از آنها این قرعه کشی واقعی NFL قهرمانی بازی — با آمازون, Facebook و جیپ بیرون آمدن در بالا.

بینندگان از سوپر باول LIV تبلیغات در یوتیوب در طول بازی بودند تا حدود 30 درصد بیش از سال 2019 با توجه به شرکت. یوتیوب به طور خاص به نام بینندگان از Super Bowl ads مشاهده روی تلویزیون متصل — که بیش از 70 درصد از سال گذشته است.

در علاوه بر این به یوتیوب نمایش تبلیغ گوگل منتشر شد روند جستجو مربوط به سال 2020 سوپر باول. در ایالات متحده پس از حاصل کار دو تیم نمایش های جنیفر لوپز و شکیرا جستجو سایت دیدم 3,500% سنبله در “شکیرا شکیرا شعر” و 2,450% پرش در “JLo تور 2020” جستجو. جستجو برای “بیش از/تحت سرود ملی” شات 1,450% در آمریکا پس از Demi Lovato انجام سرود ملی.

خواندن انواع‘s نقد و بررسی: Super Bowl Ad نقد و بررسی: دمدمی نه تشنجی برنده شب

توجه داشته باشید که بسیاری از Super Bowl ads شد منتشر شده در یوتیوب چند روز پیش از Feb. 2 برنامه تلویزیونی بنابراین آگاهی و های از تبلیغات منعکس شده در بازی روز نمایش.

بالا سوپر باول LIV Ads by Gameday نمایش ها در سراسر جهان (از طریق 10 p. m. و در فوریه. 2)

  1. آمازون – #BeforeAlexa: آمازون, پاسخ, Ellen DeGeneres,’ سوال به Portia de Rossi در مورد “آنچه ما انجام قبل از الکسا?” — trawling را از طریق تاریخ به مردم نشان می دهد گرفتن نتایج ناامید کننده در همه چیز از آب و هوا به اخبار و جوک از معاصران.
  2. Facebook – آماده به سنگ ؟ : Facebook برجسته تمام انواع مختلف Facebook گروه بر روی پلت فرم از جمله سنگ نوردان و تاب و صندلی های مهمان ظاهر از کریس راک و سیلوستر استالونه (در مراحل فیلادلفیا موزه هنر, جشن یاد صحنه ای از “راکی”).
  3. جیپ – “روز موش خرمای کوهی امریکا” شامل بیل موری: بیل موری reenacts خود را “روز موش خرمای کوهی امریکا” نقش اما در آن طول می کشد یک پیچ های مختلف به عنوان او طول می کشد Punxsutawney فیل و فرار در یک جیپ نارنجی برای بی پایان ماجراهای با موش خرمای کوهی امریکا.
  4. هیوندای – “Smaht Pahk | 2020 هیوندای سوناتا | هیوندای”: هیوندای می پردازد ادای احترام به بوستون توسط featuring Chris Evans, John Krasinski, Rachel Dratch and David بزرگ “Papi” اورتیز واکنش نشان می دهند به یکی از سونات جدیدترین و باهوش ترین ویژگی ها: کنترل از راه دور پارکینگ هوشمند کمک کند.
  5. T-Mobile – Anthony Anderson مامان آزمون T-موبایل 5G شبکه | T-Mobile: Anthony Anderson مامان آزمون T-Mobile را در سراسر کشور 5G شبکه تماس تصویری او را در پارک, سکس در آشپزخانه و حتی در این باشگاه نشان می دهد که این کار تقریبا در همه جا.
  6. Genesis – رفتن به دور حزب feat. John Legend and Chrissy Teigen | 2020 Super Bowl Commercial | پیدایش: Chrissy Teigen و John Legend میزبان یک مهمانی دعوت کردن و گفتن خداحافظی به تجملات مانند دروغ گفتن در مورد جراحی پلاستیک و گفت: سلام به تجملات مانند پیدایش GV80.
  7. Pepsi – صفر قند. درست انجام: با نگاهی جدید در یک مسیر featuring Missy Elliott و H. E. R. پپسی نمایش جدید خود پپسی صفر قند می تواند با یک براق جدید, تاریک, طراحی.
  8. Quibi – “بانک دزدی”: گریز ماشین برای یک بانک دزدی می شود پریشان با Quibi در اولین انبوه آگهی خرید برای زیر 10 دقیقه سرویس ویدئو led توسط Jeffrey Katzenberg و مگ ویتمن مدیر عامل.
  9. کیا – جاش جاکوبز “سخت هرگز واریز”: Rookie در حال اجرا به عقب جاش Jacobs بازگشت به خیابان های زادگاه خود Tulsa, Okla., به پیشنهاد خود جوان تر خود را برخی از کلمات قدرتمند و الهام بخش در یک آگهی برای کیا Seltos AWD SUV.
  10. Olay – #MAKESPACEFORWOMEN: آیا به اندازه کافی فضا در فضا ، Olay راه اندازی اولین ماموریت فضایی برای پیدا کردن این برنامه شامل Busy Philipps, لیلی, سینگ, Katie Couric, Taraji P. Henson, و ناسا فضانورد نیکول Stott. تبلیغ ترویج نام تجاری کمک مالی به دختران که کد تا 500.000 دلار برای افرادی که پست شده در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ.
ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de