زمانی که Kansas City Chiefs دیدار با سان فرانسیسکو 49ers برای سوپر باول روز یکشنبه در میامی وجود خواهد داشت به مراتب بیشتر در معرض خطر از فقط وینس لومباردی جایزه.

سوپر باول LIV می افتد در طول 100 سال سالگرد NFL و تقریبا در سراسر سال اول سالگرد فاکس به عنوان یک شبکه جدید پس از فروش یک تکه بزرگ از دارایی های خود را به دیزنی.

یکشنبه نشان دهنده یک فرصت طلایی برای روباه نه تنها به ویترین آن بزرگترین خواص مانند “نقاب خواننده” و “9-1-1” حق رای دادن بلکه برای نشان دادن آنچه که لاغر شرکت هنوز هم می توانید به جدول به ارمغان بیاورد.

“ما شروع به برنامه ریزی برای این سوپر باول یک سال پیش بسیار نزدیک به پایان ادغام و ما نشسته در اطراف میز و گفت: ما این سوپر باول اوج سال اول این شرکت جدید به آن نیاز دارد به طور مشترک سوپر باول ما همیشه به حال. ما آغاز شده بیش از این سوپر باول از ابتدا آغاز شده به دلیل آن را یک شرکت جدید توضیح داد:” براد Zager, Fox Sports, تهیه کننده اجرایی معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس تولید و عملیات.

Zager گفت: هدف از یک روز بود که شامل فاکس سرگرمی فاکس وابسته و فاکس نیوز در برنامه ریزی فرآیند به مطمئن شوید که هر بخش از شرکت “احساس فقط به عنوان یک بخشی از این را به عنوان هر کس دیگری.”

بخشی از این همکاری آشکار است در تعاملی راه اندازی فاکس کاشته شده و در ساحل میامی که شامل 70-foot “نقاب خواننده” چرخ و فلک و یک سری از “VIP غربالگری اتاق” که در آن طرفداران می توانید به تماشای قسمت از این شبکه ها را نشان می دهد.

روباه نیز برنامه ریزی شده فصل 3 والاتر از “نقاب خواننده” پس از بازی یک تصمیم که باد می وزد Dees استادیار در دانشگاه میامی با تخصص در بازاریابی ورزشی و حمایت گفته است که به وضوح یک بازی استراتژیک برای قرار دادن اسلحه بزرگ سمت راست به جلو.

در حالی که بینندگان غرق به 11 سال کم برای سال گذشته سوپر باول (یک 13-3 چرت زدن متحرک بین میهن پرستان جدید انگلستان و لس آنجلس قوچ), Dees معتقد است که “ستاره ها به نظر می رسد هماهنگی” برای روباه به روز بزرگ اعداد-دانا است.

“NFL نشده با تجربه به عنوان آشفتگی های زیادی در این فصل این رتبه بندی باید دوباره کلی و من انتظار می رود آنها را برای این سوپر باول به توان بسیار بالا” Dees گفت. “تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از داستان است که عامل به آن: یک جوان جانباز مربی تیم مقابل و آمدن مربی تاریخی سوپر باول حق رای دادن با 49ers و یک تیم که نیست تجربه این نوع از موفقیت دو جوان quarterbacks دو تیم های هیجان انگیز ادبانه حاصل کار دو تیم هنرمندان و محل میامی بودن, گرمسیری, شهری, جهانی, شهر”.

بخشی از این آشفتگی که Dees است با اشاره به بحث پیرامون لیگ درمان khezri و آن واکنش را نمادین زانو طول سرود ملی در اعتراض به نابرابری نژادی.

در حالی که بحث از Kaepernick وضعیت نشده مسلط عناوین آن را به عنوان دو فصل گذشته او بعد از همه, آخرین کارفرمایی منجر به 49ers به سوپر باول در سال 2013 پس از آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسد که او را به گرفتن برخی از اعتبار یکشنبه می آیند.

Zager اصرار دارد که “هیچ حکم از NFL به بحث در مورد او” که نام خود را به احتمال زیاد خواهد آمد تا در pregame تحلیل 49ers’ Super Bowl تاریخ است.

“اگر ما پیدا کردن چیزی مناسب برای بحث در مورد آخرین سوپر باول اگر آن را رقابت بین ما برادران اگر این آخرین بازی از بازی اگر آن را Kaepernick عملکرد ما خواهد شد بحث در مورد آن” Zager می گوید. “اگر آن را متناسب با آن می آیند و اگر آن را نمی کند از یک فوتبال چشم انداز آن را نمی خواهد اما هیچ فکر یک راه یا دیگری چون khezri.”

Dees اضافه شده است که از آن خواهد شد “برای روباه به چشم پوشی” Kaepernick اما که بینندگان باید در انتظار یک بحث در مورد آینده اش در لیگ و یا به این دلیل او دیگر در یک تیم است.

“اگر او مورد بحث نیست من فکر می کنم که آن را یک وضعیت بی دست و پا برای همه درگیر. من انتظار می رود که او مورد بحث قرار گرفته است و من فکر می کنم این شبکه خواهد بود بی مبالات به بحث در مورد او, اما من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر بحث در مورد آینده اش در فوتبال و تمام است که مطلقا نه” Dees می گوید.

یکی دیگر از عوامل به نگاه کردن برای به روز یکشنبه فراتر از پاتریک Mahomes’ بازوی تفنگ و 49ers’ توانمند عجله جرم است تزریق Latinx نمایندگی به مخلوط.

نه تنها این بازی در میامی شهرستان قابل توجهی Latinx جمعیت اما NFL اعلام کرد در ماه سپتامبر که حاصل کار دو نشان خواهد بود عنوان توسط دو, لاتینا ستاره های بزرگ در, جنیفر لوپز و شکیرا.

لوپز در مورد اهمیت نشان می دهد که در میامی و او را به قصد “جشن زنان لاتین” در گفتگو با رابرت پتینسون برای انواع‘s “بازیگران در, بازیگران.”

“من فکر می کنم این مهم در این روز و سن به صورت دو به توان ایستاده در این مرحله — که لاتینی ها در حال درمان یک راه خاص در این کشور و یا در نگاه یک راه خاص — به نشان می دهد که ما واقعا خاص و زیبا فرهنگ و ارزش و ارزش و ما چیزی را به این کشور است که لازم است” لوپز گفت. “من فکر می کنم که برای رفتن به یک لحظه. آن شب من می خواهم آن را به یک جشن که ما که هستیم. همه ما چون ما در این با هم.”

یکی از ویژگی های جدیدتر فاکس معرفی این سوپر باول با توجه به Zager یک خبرنگار خواهد بود که با نوازندگان در طول ساخت تا عملکرد خود را ارائه بینندگان با دسترسی بیشتر به نتیجهی عمل نسبت به سال های گذشته است. گزارش آن همراه با یک pregame مصاحبه با دو خواننده باید مطمئن شوید که پیام او بود صحبت کردن در مورد خواهد آمد در سراسر.”

“ما هیجان زده بودند که اعلام شد این خواهد بود که دو انجام در میامی به خصوص آن را تقریبا مانند البته از آن خواهد شد J Lo و شکیرا که دیگری خواهد بود” Zager می گوید. “ما فکر می کنیم با ما دسترسی ما را دریافت کنید و مصاحبه ای که Michael Strahan می کند با آنها که باید فوت و فن انجام دهد.”

تغییر تمرکز به فوتبال خود Zager می گوید وجود دارد مقدار زیادی از داستان به طرفداران علاقه مند است. بالای لیست است که رقابت بین Garoppolo و Mahomes.

داستان برای دومی یکی نیست که Fox Sports به فروش بیش از حد سخت است. پس از نشستن برای یک فصل پشت سر الکس اسمیت Mahomes پشت سر هم بر روی صحنه و تاسیس خود را به عنوان آینده از موضع کارفرمایی در NFL.

با یک گلوله بازوی مقدار زیادی از پاها و X-factor است که دیگر QBs int او در لیگ دارای Mahomes است دفتر جعبه تلویزیون و بسیاری از بینندگان را به احتمال زیاد فقط لحن در روز شنبه به آغاز چه بسیاری بر این باورند خواهد بود سران سلسله در مدار اطراف Mahomes-اندی رید دسترسی داشته باشید.

در حس داستان برای جیمی Garoppolo آغاز شد و در مد مشابه. او پیش نویس توسط Patriots در سال 2014 به عنوان وارث ظاهری به “G. O. A. T.” تام بردی. اما زمانی که از آن آشکار شد که بردی به طور کامل در نظر گرفته شده به بازی تا زمانی که موهای او رفت خاکستری Garoppolo در بر داشت خود را ترک جدید انگلستان مقابل سواحل.

در حالی که او تنها انداخت 27 بار در ترکیب در 49ers’ postseason جاده به سوپر باول داستان با Garoppolo یکی از پله به دور از بردی پشتیبان گیری برچسب یک بار و برای همه است. هیچ راه بهتری برای دستیابی به آن از طریق متوقف کردن قطار فراری که Kansas City Chiefs در بزرگترین مرحله و برنده شدن در یک حلقه کاسه فوق العاده.

که همه این است که به می گویند که ما می تواند در فروشگاه برای یکی از هیجان انگیز ترین سوپر کاسه در سال های اخیر که تنها می تواند یک خبر خوب برای فاکس و دوستان است.

“این می تواند یکی از بهترین سناریو برای آنها پست ادغام” دی می گوید. “به یک فوق العاده سوپر باول می تواند پلت فرم فاکس نیاز به راه اندازی در این مسیر جدید آنها در حال رفتن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im