راگبی سوپر لیگ می گوید آن را می پذیرد که استرالیا اسرائیل Folau شده است از نظر قانونی به عنوان یک بازیکن پس از امضای قرارداد برای کاتالان اژدها اما می گوید این اقدامات قادر به دخالت در بحث خریدهای.

سابق اتحادیه راگبی, بازیکن Folau بود قرارداد خود را با راگبی استرالیا زده تا در ماه مه برای ارسال بر روی رسانه های اجتماعی است که گفت: جهنم در انتظار “drunks, همجنس گرایان, زناکاران” و گروه های دیگر – یکی از یک سری از موارد که خشم همجنسگرایان شدند.

Super League says it accepts that Israel Folau has been legally registered as a player.

سوپر لیگ می گوید آن را می پذیرد که اسرائیل Folau شده است از نظر قانونی به عنوان یک بازیکن.اعتبار:جاستین McManus

Folau که تا به حال لذت بردم موفق از روی لئامت دادن در لیگ ملی راگبی با ملبورن و بریزبن Broncos قبل از تعویض کدهای گفته شد او نمی خواهد اجازه بازگشت به NRL.

اما راگبی لیگ فوتبال (RFL) اجازه بازیکن را ثبت نام با سوپر لیگ باشگاه اژدها که او پیوست و در ماه گذشته.

تبلیغات

سوپر لیگ هیئت مدیره ملاقات روز چهارشنبه و گفت: “با فصل در راه ما در حال حاضر احساس می کنم مهم است که برای سوپر لیگ برای جدا کردن آنچه که خارج از زمینه موضوع از آنچه که اتفاق می افتد در این زمینه است.

“سوپر لیگ هیئت مدیره را قبول مشروعیت در اطراف RFL تصمیم به ثبت نام اسرائیل Folau و هیئت مدیره به اتفاق آرا تصمیم گرفت تا در جای خود قرار داده و اقداماتی را که اطمینان سوپر لیگ بیشتر قدرت برای جلوگیری از بحث خریدهای مانند این در آینده” خواندن یک بیانیه است.

“به عنوان یک ورزش ما موثر و دلخواهی سابقه وقتی که می آید به برابری و تنوع و شمول و ما ادامه خواهد داد و ما کار بزرگ در این مناطق.”

مالک و رئیس سوپر لیگ سمت هال کینگستون Rovers هشدار داده اژدها آنها می تواند به صورت قانونی اقدام به عنوان یک نتیجه از امضای Folau.

بی بی سی گفت: آن را به حال به دست آمده یک ایمیل که در آن نیل Hudgell قرار داده اژدها “بر اطلاع” باید بدنه مالی رنج می برند از دست دادن با توجه به امضای سابق استرالیا راگبی اتحادیه بین المللی.

در ایمیل او پیشنهاد عمل می تواند انجام شود اگر یک عنوان حامی, خارج, خارجی سرمایه گذاری نمی شد امن و یا “سنجش آسیب های اعتباری است که باعث به نام تجاری سوپر لیگ و اعضای آن”.

ویگان رزمندگان باید گفت خود دور هشت بازی مبارزه با اژدها در مارس 22 خواهد بود یک روز پراید با باشگاه بازیکنان با پوشیدن جوراب سفید و بوت laces و با گروه های حقوق دعوت به بخشی از روز است.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de