‘سوپر ایمنی ما net’: اسکات موریسون پرده $189 میلیارد بسته نجات


نخست وزیر اسکات موریسون نشان داد در مجموع $189 میلیارد بسته محرک برای کمک به اقتصاد استرالیا از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

این رقم به ارزش حدود 10 درصد از حجم اقتصاد استرالیا و شامل گسترش واجد شرایط به نفع پرداخت.

“ما خواهد شد با تمرکز بر کسانی که در خط مقدم کسانی که پر خواهد شد اولین ضربات اقتصادی تاثیر coronavirus” آقای موریسون گفت: در صبح روز یکشنبه.

“ما خواهد بود supercharging ما خالص ایمنی و حمایت بیشتر در معرض اثرات بحران کسانی که احساس می کنید کسانی که برای اولین بار،”

تبلیغات

این اقدامات را دو برابر درآمد برای حمایت از کسانی که در کارجویان (به طور رسمی Newstart) بیشتر برای حمایت از بازنشستگان و سرپرستان و کمک های مالی تا 100 ، 000 دلار برای کوچک و متوسط کسب و کار.

آقای موریسون نیز مورد انتقاد قرار Sydneysiders برای رفتن به خارج در droves به Manly Beach, در روز شنبه و هشدار داده وجود داشته باشد “به مراتب بیشتر و سخت گیرانه اقدامات” مورد بحث به عنوان یک نتیجه.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در کانبرا در صبح روز یکشنبه آقای موریسون گفت: آنچه اتفاق افتاده در Bondi ساحل بود “درست نیست و به عنوان یک پیام به فدرال و رهبران دولت که بیش از حد بسیاری از استرالیایی هستند و نه در نظر گرفتن این مسائل به طور جدی به اندازه کافی”.

Prime Minister Scott Morrison.

نخست وزیر اسکات موریسون.اعتبار:Alex Ellinghausen

او گفت: ملی کابینه در حال حاضر گرفته شده و “قابل اعمال” اما او می دانست که بیشتر انجام می شود نیاز به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر. جلسه بعدی منتقل شده است رو به جلو برای یکشنبه شب که تمرکز بر روی قوی تر اقدامات لازم برای مقابله با شیوع بیماری در دولت و سرزمین.

“این اقدامات خواهد بود که ما با توجه به امشب به این معنی است که دولت premiers و وزرای ارشد ممکن است به مراتب بیشتر شدیدی اقدامات لازم برای اجرای اجتماعی فاصله به خصوص در مناطق با شیوع کمتر ممکن است در غیر این صورت می تواند در مورد,” او گفت:.

“در ماه های آینده ما را پیدا خواهد کرد که چقدر قوی ما” آقای موریسون گفت.

بیشتر به آمده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>