مازاد بودجه است که تقریبا قطعا رفته به عنوان اقتصاددانان هشدار می دهند موریسون دولت در اجرای موفق باشید تا در نهایت به پایان رسید با کروناویروس و bushfires پانچ سوراخ در درآمد و مجبور به صرف.

سابق بانک مرکزی عضو هیئت مدیره گفت: طرح دولت برای مازاد در حال حاضر ناپایدار به دلیل آن وابسته در یک رشته از شانس در حالی که اقتصاددانان گفت: خزانه دار جاش Frydenberg مواجه نبرد دشوار برای ارائه یک وعده داده شده 5 میلیارد دلار مازاد برای 2019-20 سال مالی است.

Treasurer Josh Frydenberg last year promised a surplus of $7.1 billion for 2019-20. That has since been downgraded to $5 billion and now the advent of coronavirus and bushfires has economists suggesting the budget could end up in deficit.

خزانه دار جاش Frydenberg سال گذشته وعده داده شده مازاد $7.1 میلیارد دلار برای 2019-20. که شده است از آنجایی که کاهش داد و به 5 میلیارد دلار و در حال حاضر ظهور coronavirus و bushfires است اقتصاددانان نشان می دهد این بودجه می تواند تا پایان در کسری.اعتبار:Dominic Lorrimer

دولت که برجسته آن وعده داده شده مازاد در طول سال گذشته انتخابات به دنبال بازی کردن انتظارات در دو هفته گذشته به عنوان میزان شیوع کروناویروس رشد کرده است.

استرالیا تنظیم شده است به گسترش آن coronavirus ممنوعیت سفر فراتر از شنبه در یک حرکت رود چکش بخش آموزش و پرورش و جلوگیری از 100,000 دانشجویان بین المللی از ورود به کشور در زمان شروع ترم منابع دولت را تایید کرد.

تبلیغات

بانک مرکزی برآورد کرده است bushfires خواهد کاهش رشد اقتصادی 0.2 درصد از طریق دسامبر و مارس چهارم در حالی که خشکسالی احتمال کاهش تولید ناخالص داخلی یک چهارم درصد از طریق تمام سال 2020 است.

اما آن هنوز تعيين مالی خرید اینترنتی از coronavirus. برخی از بخش خصوصی و اقتصاددانان بر این باورند آن می تواند بریده بریده رشد اقتصادی از طریق سه ماه اول این سال تا یک و نیم درصد است.

Deloitte دسترسی به اقتصاد معتقد است این ویروس را کاهش دهد حدود 1.8 میلیارد دلار از درآمدهای بودجه این سال مالی با بیشتر اما کوچکتر آمار در 2020-21.

Deloitte شریک Chris Richardson گفت: وجود خواهد داشت یک تاثیر بر گردشگری و آموزش و پرورش بخش ها به دلیل ویروس اما بزرگترین ضربه خواهد آمد از طریق کاهش قیمت سنگ آهن که از طریق جریان به شرکت مالیات است.

سابق بانک مرکزی عضو هیئت مدیره و بین المللی مورد احترام اقتصاددان باب گرگوری گفت: به دلیل coronavirus را افسرده تاثیر بر اقتصاد آن ساخته شده حس برای دولت به صرف بیشتر برای حمایت از اقتصاد است.

او گفت که بانک مرکزی انجام داده بود به اندازه کافی برای حمایت از اقتصاد از طریق فوق العاده کم نرخ بهره و کاهش بیشتر در معرض خطر پمپ بتونه کاری بازار املاک و تشدید نابرابری ثروت در سراسر کشور است.

Former RBA board member Bob Gregory says the government has relied on good luck to get the budget back into surplus. That luck may be about to run out.

سابق بانک مرکزی عضو هیئت مدیره باب گریگوری می گوید دولت متکی است موفق به دریافت بودجه به مازاد. که شانس ممکن است در مورد اجرا کردن.اعتبار:Sean دیوی

دولت تا به حال به مرحله و توقف با تکیه بر شانس خوب برای دریافت بودجه به مازاد.

“بسیاری از دولت پاسخ فقط گوش دادن به خزانه دار سیاسی است و نه اقتصادی. آنها قفل شده خود را به ساختمان مازاد و آنها نمی خواهند به از دست دادن آن گفت:” The Sydney Morning Herald و سن.

“اما روشن است که مازاد خود را برای آینده برنامه ریزی شد واقعا غیر قابل تحمل مگر اینکه آنها واقعا موفق باشید. بنابراین اگر coronavirus نمی توانید آنها را در این سال چیز دیگری را در آینده نزدیک یعنی عدم دستمزد نرخ تورم است.”

KPMG اقتصاددان ارشد برندان Rynne گفت: اواسط سال بودجه پیش بینی شده بود در حال حاضر در خوش بینانه با توجه به مسائل اقتصاد با هر دو هزینه و درآمد در نظر گرفتن آمار.

ماهانه درآمد و هزینه ارقام از بخش امور مالی نشان داد بودجه 1.1 میلیارد دلار پشت انتظارات و هنوز هم در کسری. شرکت درآمدهای مالیاتی شد $516 میلیون پایین تر از پیش بینی در اواسط سال به روز رسانی در حالی که شخصی مجموعه های مالیاتی شد $379 میلیون دلار پشت سر گذاشت.

Dr Rynne گفت: هزینه های قبل از بدترین bushfires و ظهور coronavirus نیز ردیابی کمی جلوتر از انتظارات است. هیچ پول شده بود کنار گذاشته برای مقابله با بلایای طبیعی اما آن را تبدیل به قابل ملاحظه تخلیه در بودجه است.

“این خواهد بود که واقعا دشوار است برای گرفتن مازاد با توجه به تمام چالش های,” او گفت:.

“آنها یک بافر از قیمت سنگ آهن اما حتی آنها پایین آمده اند به شدت در هفته گذشته. حتی گردباد (دامین) است آهسته, سنگ آهن, کشتی, از, WA برای چند روز و آن تاثیر خواهد گذاشت.”

ارشد ANZ اقتصاددان Cherelle مورفی گفت: اگر بودجه ادامه داد و نرخ آن از زیر برآورد همانطور که مشهود است در دسامبر 5 میلیارد دلار مازاد خواهد “به وضوح ناپدید می شوند”.

او گفت: دولت باید رها کردن آن مازاد هدف با توجه به خطرات اقتصادی مطرح شده توسط bushfires و coronavirus.

“این امر می تواند مناسب داده شده و در حال حاضر تنبل اقتصاد anaemic سیاست های پولی و در حال حاضر این شوک های برونزا است که ما هنوز نمی دانیم تا چه حد کامل,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de