شک در آلمانی shisha bar, تیراندازی نوشته شده نژادپرستانه مانیفست آنلاین, دادستان ها می گویند

صادر شده در:

یک مرد مظنون به تیراندازی مرده نه مردم در شیشه میله در یک شهر در آلمان قبل از کشتن خود و مادر خود را به حال نوشته شده از یک مانیفست آنلاین از جمله تئوری های توطئه و عمیقا نژادپرستانه انداز دادستان گفت: در روز پنج شنبه.

تبلیغات

فرض مهاجم 43 ساله مرد آلمانی به عنوان Tobias R. – مرده پیدا شد نزدیک یک تفنگ به زودی پس از تیراندازی اواخر روز چهارشنبه در هاناو در نزدیکی فرانکفورت, مقامات گفت.

حداقل پنج نفر از قربانیان اتباع ترکیه, آنکارا, سفیر برلین گفت: شبکه دولتی تی آر تی به عنوان دولت خود خواستار قوی عمل است.

آنگلا مرکل صدر اعظم را محکوم کرد “سم” نژادپرستی به عنوان معاون اولاف شولز در زمان به توییتر می گویند “سیاسی هیچ کس نمی تواند انکار کند که 75 سال پس از دیکتاتوری نازی واقعی وجود دارد ترور دوباره”.

مسلح به کشته شدن تعداد زیادی از مردم در یک نوار در مرکز شهر هاناو قبل از رانندگی 2.5 متر برای دومین بار در شهر و کشتن بیشتر, پلیس گفت:.

ماموران به تعقیب خودرو, ترک صحنه از آخرین تیراندازی به یک آدرس دیگر, جایی که آنها در بر داشت اجساد مشکوک و 72 ساله و مادر هر دو با زخم گلوله.

“در مشکوک مجرم صفحه اصلی, او تا به حال قرار داده تا پیام های تصویری و یک نوع مانیفست که در علاوه بر این به افکار مبهم و پوچ تئوری های توطئه با اشاره به عمیقا نژادپرستانه انداز” عمومی دادسرای عمومی و پیتر فرانک گفت.

فرانک به خبرنگاران گفت: نه نفر به ضرب گلوله کشته بود, پیشینه مهاجرت. دفتر او بعدها گفت که آنها شامل شهروندان آلمانی و خارجی در سنين 21 و 44. شش نفر مجروح شدند در این حمله یکی از جدی است.

“ما انتظار داریم مقامات آلمانی برای نشان دادن حداکثر تلاش برای روشنگری در این مورد. نژاد پرستی جمعی سرطان” ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری سخنگوی ابراهیم Kalin گفت در توییتر.

سیاسی Polarisation

کنفدراسیون جوامع کردستان در آلمان گفت: چندین قربانیان کردی و متهم آلمان رهبران سیاسی از “نه قاطعانه مخالفت با جناح راست و شبکه های جناح راست با تروریسم”.

مهاجرت و رکود اقتصاد کمک کرده است ساخت و پشتیبانی از گروه های تندرو در هر دو انتهای طیف سیاسی در آلمان است که در خانه به سه میلیون نفر از مبدا ترکیه از جمله یک میلیون قومی کردها.

مرکل که 2015 تصمیم به استقبال تقریبا یک میلیون پناهجویان سوخت افزایش راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب به خبرنگاران گفت: “نژادپرستی سم نفرت سم است و این سم وجود دارد در جامعه است و به سرزنش بیش از حد بسیاری از جرایم است.”

در ماه اکتبر یک ضد سامی مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک کنیسه در یوم کیپور این جنش بعد از یهودی و کشته شدن دو نفر به عنوان او livestreamed حمله خود را.

در یکی از میله های صبح پنجشنبه پزشکی قانونی پلیس در سفید لباس بازرسی صحنه جرم محاصره نزدیک به هاناو تاریخی بازار است.

می-لوکا Frisenna که پدر و برادر اجرا یکی از دو میله حمله گفت که او با عجله وجود دارد پس از شنیدن در مورد تیراندازی.

“من شنیده ام پدر من تحت تاثیر قرار شد و من و برادر کوچک آنها را اجرا کیوسک,” او گفت:. “آنها وحشت زده شدند و آنها با گریه و همه چیز. بنابراین هر کس شوکه شده بود.”

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen که آلمان گفت که او عمیقا شوکه و سوگواری با خانواده ها و دوستان قربانیان.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>