مشکوک به عوامل خارجی دستور داد به دست بیش از اسناد به عنوان واحد جدید اهداف چین لینک


دولت چین تامین می شود و زبان و فرهنگ و موسسات عامل در دانشگاه های استرالیا, گروه های اجتماعی مرتبط با پکن را در خارج از کشور تبلیغ بازو و سازمان ها به دنبال آسیب استرالیا زیرساخت های حیاتی خواهد بود هدفمند توسط یک واحد جدید راه اندازی برای اجرای موریسون دولت گل سرسبد نفوذ خارجی طرح.

دادستان کل مسیحی پورتر هشدار داده است بالقوه عوامل قدرت های خارجی خواهد بود دستور داد به دست بیش از اسناد و مدارک در ماه های آینده است و نه حکومت پس از رفتن ماموران اقدام به نمایندگی از سفارتخانه های خارجی در استرالیا اگر آنها را اعلام کرد فعالیت های خود را در نفوذ خارجی ثبت نام کنید.

از یکشنبه عصر را درک واحد جدید را تمرکز بر موسسات کنفوسیوس عامل در برخی از دانشگاه های استرالیا و گروه های مرتبط به پکن جبهه متحد کار گروه.

دادستان عمومی وزارت کار با داخلی سازمان جاسوسی ASIO و AFP در آن بازنگری شده پیشنهاد برای اعمال نفوذ خارجی شفافیت طرح.

Attorney-General Christian Porter in Canberra last week.

دادستان کل مسیحی پورتر در کانبرا هفته گذشته است.اعتبار:Alex Ellinghausen

تبلیغات

همچنین انتظار می رود شرکت های خارجی و سازمان های خدمت خواهد شد با اعلامیه درخواست آنها را به دست بیش از اسناد و مدارک مربوط به عوامل بالقوه خود را تحت تاثیر.

تنها دو متوجه شده اند در خدمت افراد یا گروه ها از این طرح به بهره برداری رسید در اواخر سال 2018 از جمله یک شرکت چینی مظنون به درگیر شدن در تاثیرگذاری بر فعالیت بود که دستور داد به دست بیش از اسناد و مدارک در هفته های اخیر.

خواسته در یک مصاحبه که آیا اعلامیه تر خواهد بود خدمت کرده است در ماه های آینده, Mr Porter گفت: “جواب کوتاه بله است.”

او گفت گروه او بود در حال حاضر در “دور دوم” اداره طرح و آن را “کاملا قابل تصور” است که برخی از سازمان که در تلاش برای نفوذ در سیاست های دولت و فرایندهای دموکراتیک نمی شد باز بودن مورد بود که کارگردانی آنها را.

“در حال حاضر که ما را دیده اند و پس از یک سال چه اشخاص ثبت نام کرده اند به صورت خارجی اصول و یا دولت خارجی مربوط به نهادهای دیگر وجود دارد و نهادهای … که سر برخی از شباهت در چهره آنها را حداقل به اشخاص که ثبت نام کرده اند” آقای پورتر گفت.

“و که در آن یک نهاد به نظر می رسد مانند آنها ممکن است برخی از ویژگی های یک دولت خارجی شرکت ما خواهد بود خودروی آنها در مورد ساختار تشکیل دهنده خود طبیعت که باعث می شود تا رهبری و مدیر مواضع در داخل نهاد به طوری که ما می تواند یک تصمیم به رضایت ما که آنها هم هستند یا نه یک دولت خارجی سرمایه گذاری.”

آفتاب-هرالد و یکشنبه سن می تواند آشکار شورای استرالیا برای ترویج صلح آمیز الحاق چین خواهد بود هدف اختصاصی واحد جدید.

کارشناسان چین باید گفت که شورای استرالیا بازوی خارجی تاثیر شبکه اجرا شده توسط حزب کمونیست چین جبهه متحد کار گروه اما سازمان همواره هرگونه لینک.

یکی دیگر از هدف خواهد بود که 13 کنفوسیوس موسسات عامل در دانشگاه های استرالیا که در سال گذشته با ارسال نامه توسط AG بخش هشدار آنها را به معرفی این طرح با توجه به ارشد منابع دولت.

این مراکز سرمایه گذاری مشترک بین میزبان دانشگاهها و Hanban, یک چینی نهاد دولت فراهم می کند که کمک های مالی کارکنان و حمایت های دیگر.

در حالی که نامگذاری موسسات کنفوسیوس به طور مستقیم Mr Porter گفت: افراد شاغل از طریق یک دانشگاه است که متصل به یک قدرت خارجی می تواند گرفته شده توسط این طرح اگر آنها “تلاش برای تحت تاثیر قرار دموکراتیک نتایج و یا نفوذ دولت”.

“دانشگاه نیاز به بدیهی است که بسیار زندگی می کنند خود را به که در آن است که به دنبال نفوذ خود را در تصمیم گیری خود را در ساختار هزینه های خود را نتایج و کسانی که به دنبال نفوذ در دانشگاه ها در رابطه با دانشگاه خود باید بسیار آگاه در مورد که در آن مردم در حال کار از طرف” او گفت:.

آقای پورتر گفت: دیپلمات های ثبت شده در سفارتخانه های خارجی بعید می تواند گرفته شده توسط این طرح اما عوامل بودن کارگردان سفیران و یا یک سفارت می تواند دستگیر شده است.

“ماهیت این طرح است که در آن مردم می خواهید برای مخفی کردن ماهیت که نفوذ, پس ما باید به حفاری را از طریق لایه های پنهان کاری و ایجاد روابط شفاف,” او گفت:.

“اگر آن را در مورد کسی است که درگیر در یک registrable و فعاليت آنها به طور مستقیم یک سفیر و سپس آن را ممکن است که ارتباط خود را با دولت است که از طریق آنچه که به نظر می رسد بیشتر کانال های رسمی اما آن شناخته شده نیست که آنها – و یا آنها نمی خود اعلام کرد که آنها در حال درگیر شدن در فعالیت های.

“هدف از این رژیم در حال اجرا در پشت سر هم با جاسوسی و دخالت خارجی قوانین است به مطمئن شوید که همه از رفتار یا باید uninvestigable یا چیزی به مردم استرالیا.

“رفتارهای در حال تغییر به دلیل هزینه های درگیر در آن رفتار افزایش یافته است.”

آقای پورتر گفت: یکی دیگر از کلید تمرکز واحد جدید خواهد بود برای سرکوب عوامل خارجی به دنبال مخفیانه در تلاش برای نفوذ در تصمیم گیری در مورد استرالیا زیرساخت های حیاتی.

“تا جایی که ما می بینیم موثر بر رفتار است که مربوط به بلیط مناطق مانند مالکیت خارجی در زیرساخت های تصمیم گیری در اطراف فروش از زیرساخت های بسیار زندگی می کنند سوال خواهد بود: که این شخص کار کنید؟” آقای پورتر گفت.

بیش از 200 نفر یا سازمان را امضا کرده اند تا ثبت نام, اما آن آمده است در زیر نور افکن برای عدم نیروی مضر عوامل قدرت های خارجی به ثبت نام.

Mr Porter انتقاد خود را در بخش ارسال آن برای اولین بار توجه به اندرو کوپر از محافظه کار فکر می کنم تانک LibertyWorks و برای درخواست نخست وزیر سابق تونی ابوت برای ثبت نام در این طرح است.

آقای ابوت خواسته شده بود به ثبت نام پس از یک سخنرانی در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در سیدنی بود که به طور مشترک سازماندهی شده توسط LibertyWorks و محافظه کار آمریکا و اتحادیه.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>