سوئیس مدیر دانیل Kemeny رود خانه با مستند ‘سنگ’ در سند چشم انداز du حلقه

اکران چهار شنبه, مارس 25 و در حال اجرا را از طریق مه 2 در نسخه دیجیتال از سند چشم انداز du Réel مستند جشنواره سوئیس مدیر دانیل Kemény را “Sòne” است که شرح حال داستان از یک فیلمساز که متوجه شدم که گاهی اوقات شما می توانید به خانه بروید حتی اگر آن را به صفحه اصلی شما به یاد داشته باشید.

20 سال پس از حرکت از Pietrapaola در کالابریا در جنوب ایتالیا Kemény بازگشت به در حال حاضر تقریبا بی ثمر خیابان های روستا بود که به خانه نزدیک به 20 ، 000 ساکنان زمانی که او در گذشته زندگی می کردند وجود دارد. در حال حاضر این خانه به بیش از 200.

با استفاده از کوهستانی و مناظر موسیقی محلی محیط برای تلفن های موبایل و داستان جذاب گوی که کمک می کند تا زنده نگه داشتن سنت های شفاهی از جهان که محبوب خداوند مرگ خاموش Kemény به ارمغان می آورد زندگی را به یک روستا که از خارج به نظر می رسد در آخرین آن ،

Kemény صحبت با انواع جلوتر از فیلم برتر, بحث در مورد تاریخ خود را با ایجاد تغییر از مجسمه سازی به فیلم و امیدوار برنامه ریزی برای آینده داستان سرایی.

اعتقاد من این است که اول خود فیلم است. شما می توانید بحث به طور خلاصه در مورد پس زمینه خود را ؟

من مطالعه هنر در برلین. دقیق تر مجسمه سازی اما رویکرد بسیار تجربی است. در آثار من من همیشه آن را مهم است برای ایجاد یک رابطه قوی با مخاطبان است. جنبه های اجتماعی همواره اولیه: این همچنان یک leitmotiv در این فیلم است.

Depopulation یک مشکل در چندین بار پر رونق مناطق در سراسر اروپا است. آیا منظور شما بگویید گسترده تر داستان در مورد کاهش جمعیتی بود یا این به طور خاص به معنای نگاه به این موضوع از طریق مبارزات این یک روستا ؟

کاهش جمعیت به معنی قطع ارتباط از یک سرزمین از یک سنت از دانش است. قیمت پرداخت شده توسط ترک از دست دادن هویت. من به معنای بحث در مورد depopulation اما نه در یک دلتنگ راه است. من نشان داد که چگونه با رویکرد حق رها شده در محل فقط با یک تعداد کمی از مردم می تواند گرانبها و با ارزش بودن در زندگی.

چه مدت بود ، و آنچه در آن بود مانند تیراندازی در روستا ؟

ما شات تقریبا هفت سال آن را یک تجربه بزرگ است. ما موفق به ساخت یک حس بزرگ و جامعه و آن را تبدیل به یک پروژه جمعی این ایجاد شده سخاوتمندانه ارز با Pietrapaola و مردم آن است. شهر خالی است یک محل خوب برای شلیک آن به ما آزادی را تجربه بدون محدودیت. کیفیت صدای Pietrapaola شگفت انگیز است و من می خواستم به لطف بزرگ به کریستف Giovannoni ما صدای مهندس و دوستان که موفق به تصرف این کیفیت صدای باور نکردنی. متاسفانه او در گذشت سپتامبر گذشته.

Lazy loaded image

هنگامی که شما تصمیم به بازگشت به Pietrapaola پس از زمان بسیار دور ؟ آن بود که همیشه این برنامه را به این فیلم ؟ و یا آیا شما بازگشت و متوجه شد که فیلم ساخته شود وجود دارد ؟

تمام آن را در سال 2012 آغاز کرد. من رفت و در آنجا با دو نفر از دوستان برای تعمیر سقف از خانواده ما ، من احساس می کنم نیاز به مراقبت از من گذشته و مجدد با جایی که زندگی من آغاز شد. به زودی متوجه شدم که من نمی توانستم ترک آن را برای شخص دیگری به شهادت آنچه در آن استفاده می شود و آنچه در آن هنوز هم وجود دارد هیچ زمان باقی مانده است. سپس من در بر داشت نیکولا و کاست و او ساخته شده من تصمیم به ساخت فیلم در مورد Pietrapaola از طریق موسیقی خود را و برای تلفن های موبایل. به خودم گفتم که من اختصاص پنج سال به این پروژه که شد هفت در پایان. برای من واقعا یک ماده برای مراقبت از چیزی است که من دوست دارم.

این یک fly-on-the-wall مستند, بلکه یکی پر از داستان و شخصیت ها و حوادث است که صحنه برای دوربین است. چگونه شما تصمیم می گیرید در راه از گفتن این داستان و می تواند به شما صحبت می کنید کمی در مورد فیلمنامه روند ؟

ما بازنویسی فیلمنامه چندین بار در مراحل مختلف پروژه: نوشتن عکسبرداری و ویرایش. آن اتفاق افتاد که در هر یک از این من با یک فرد متفاوت است. سخت ترین چیز بود به ترکیب نمادین تصاویر بصری است که می آید از من هنری گذشته با نیاز به داستان واقعی مردم در یک سینمایی در راه است. عامل دیگر این بود که بسیاری از چیزها تغییر کرده در طول این سالها: نه تنها در شهر بلکه در من. نوشتن نه تنها در مورد این فیلم. ما نوشتن خود من داستان زندگی و این خیلی آسان نیست. من می خواهم برای تشکر از تولید کنندگان Michela Pini Cinédokké و Silvana Bezzola در RSI که این امکان را برای کار در این راه است.

آیا شما برنامه ای برای فیلم بعدی خود را? این یکی از جنبه های داستانی برای آن شما می خواهم به انجام یک داستان از ویژگی های روزی?

من فکر می کنم من را به ادامه کار در این خط این مستند پیش بینی کرد. اما من اعتراف به داشتن یک داستان است که کاملا باید گفته شود و آن را تنها می توان در داستان است.

Lazy loaded image

دانیل Kemeny دانیل Kemeny

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>