سوئیس دادستان indicts Paris Saint-Germain در مورد فساد

صادر شده در: ویرایش:

Paris Saint-Germain رئیس Nasser Al-Khelaifi و فیفا را خوار دبیرکل سابق جروم Valcke شده اند تحت تعقیب در سوئیس به اتهام فساد در تخصیص فوتبال پخش حقوق.

تبلیغات

سوئیس دادستانی کل (OAG) گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه که این دو متهم شده بود “در رابطه با جایزه حقوق رسانه های مختلف به جام جهانی و جام کنفدراسیون ها مسابقات.”

یک سوم unnamed مظنون در مورد — شرح داده شده توسط سوئیس دادستان به عنوان “یک تاجر در حقوق ورزشی بخش” — نیز کیفرخواست صادر کرد.

Al-Khelaifi است که از قطر کانال تلویزیونی BeIN Sports مشکوک دادن نامناسب هدیه به Valcke — از جمله اجاره-دسترسی رایگان به املاک لوکس — به منظور حفظ حقوق پخش معتبر به حوادث از جمله جام جهانی.

در بیانیه ای پاری سن ژرمن ارشد توصیف اتهام به عنوان پایه و اساس.

Valcke قبلا سابق رئیس فیفا سپ بلاتر را در دست راست مرد مشکوک است از اعطای این حقوق به Al-Khelaifi در ازای تحریک و رشوه.

“تحقیقات نشان داد که Valcke دریافت کرده بود بی مزایای استفاده از هر دو شرکت متهم” OAG بیانیه ای گفت:.

Al-Khelaifi بود در ضمن به اتهام “تحریک Valcke به ارتکاب تشدید جنایی سوء مدیریت” OAG گفت.

اما از آن گفت: آن را به حال کاهش یافته است “یک شکایت کیفری از رشوه خواری” در برابر او مربوط به جایزه رسانه حقوق برای مسابقات جام جهانی 2026 در و 2030 و دیگر حوادث پس از جام انصراف از شکایت بر این اساس بود که بعد از یک “توافق دوستانه” با آل Khelaifi.

“خروج از شکایت به معنای یک رویه مورد نیاز برای تعقیب این جرایم دیگر ملاقات” OAG گفت:, و اضافه کرد که آن را “مجبور به ترک این مجموعه مقالات در رابطه با این اتهام.”

Al-Khelaifi: اتهام که “هیچ پایه و اساسی ندارند’

Al-Khelaifi مورد ستایش قرار داد که بخشی از این تصمیم.

“پس از یک جامع سه سال بررسی … من خوشحال هستم که تمام اتهامات رشوه در ارتباط با 2026 و 2030 جام جهانی شده اند کاهش یافته است” او در بیانیه ای گفت اصرار دارد که “این اتهامات را نه — و هرگز — هر گونه پایه و اساس ندارند یا در واقعیت و یا قانون است.”

“در حالی که ثانویه ویژگی های شارژ باقی مانده برجسته من هر انتظار است که این خواهد بود که اثبات شده کاملا بی اساس و بدون هر گونه ماده آنچه,” او اضافه شده است.

ناشناس تاجر در همین حال بود که متهم به رشوه خواری پس از پرداخت Valcke شرکت Sportunited LLC در مجموع از 1.25 میلیون یورو است.

Valcke همچنین می ایستد متهم به بهره برداری از موقعیت خود در جام بین 2013 و 2015 به تاثیر این جایزه از رسانه حقوق برای ایتالیا و یونان برای جام جهانی و سایر مسابقات بین برنامه ریزی 2018 و 2030 “به منظور نفع همکاران رسانه ای است که او ترجیح داده” در ازای پرداخت از نام تاجر.

“اتهام جنایی سوء مدیریت مربوط به این واقعیت است که Valcke تا به حال گزارش نشده است, ذکر شده مزایای که او به فیفا, به عنوان او نیاز به انجام به عنوان دبیرکل در نتیجه غیرقانونی غنی سازی خود را” بیانیه ای گفت:.

او نیز به اتهام جعل اسناد و مدارک پس از Sportsunited ترازنامه ذکر شده در آن پرداخت به عنوان وام.

در حالی که Al-Khelaifi بود نه اتهام رشوه OAG گذاشته یک مورد جدی از تحریک ،

آن را یافت که Valcke بود مسترد a down-پرداخت حدود 500 ، 000 یورو است که او تا به حال ساخته شده به شخص ثالث در خرید یک ویلا در ساردینیا پس از Al-Khelaifi خریداری ویلا از طریق یک شرکت به جای Valcke.

“Valcke پس از Al-Khelaifi حق انحصاری استفاده از این ویلا برای یک دوره 18 ماه – تا زمانی که او به حالت تعلیق توسط فیفا – بدون نیاز به پرداخت حدود اجاره در بین حدود 900,000 یورو و در حدود 1.8 میلیون یورو” گفت.

اما OAG گفت که سوء ظن است که Valcke پذیرفته شده سازمان دیده بان لوکس از Al-Khelaifi “در بازگشت برای اعمال نفوذ خود به عنوان دبیر کل فیفا را اثبات.”

Al-Khelaifi در ضمن شکایت کرده است که سه سال در سوئیس بررسی شده بود “مشخصه ثابت نشت اطلاعات غلط و به ظاهر بی امان دستور کار به لام من شهرت در رسانه ها.”

“به همین دلیل من درخواست مربوطه مقامات سوئیس برای باز کردن یک جنایتکار پرس و جو به انجام تحقیقات” او گفت:, و اضافه کرد که او با توجه به اقدام در برابر رسانه ها که “بارها و بارها منتشر شده factually-پشتیبانی نشده و بسیار مخرب مقالات.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>