SXSW لغو شد روز ما به پایان رسید و فیلم ما — در حال حاضر چه ؟ (ستون)

جمعه, مارس 6, شد, حقیقی بعد. ما با قرار دادن نکات تکمیلی در ترکیب صدا را برای فیلم ما “ما به عنوان خدایان” یکی از ویژگی های فیلم مستند در مورد counterculture آیکون و محیط زیست استوارت برند که مجموعه به برتر در SXSW.

این آخرین روز از ما صدا در اسکای واکر در مرتع پرورش احشام مشخص شده است که این پایان یک سفر سال ساخت این فیلم است. ما را برای ناهار با تنها چند ساعت باقی مانده اما در زمان ما به سمت چپ کافه SXSW شده بود مشخصی توسط شهر Austin بیش از بسیار واقعی و هولناک نگرانی بیش از COVID-19 پرتاب فیلم ما و تمام جهان ما به اضمحلال رود.

در حالی که لغو شروع به احساس قریب الوقوع در اوایل هفته زمانی که فناوری بزرگ و استودیوهای فیلم شروع به خروج از این جشنواره آن بود که دل و روده پانچ برای دریافت اخبار رسمی: ما فیلم برتر لغو شد.

بودن منتقدان و فیلمسازان که پوشش علم ما می دانیم جدیت coronavirus. فکر مردم در حال مرگ و یا بسیار بد زیرا از یک جشنواره فیلم است فراموش نشدنی. اگر چه استوارت سالم و در شکل بزرگ (او بازی رایانه دو بار در هفته) او بیش از 80 و می تواند در معرض خطر جدی اثر از COVID-19. شهر Austin و SXSW درست, اما آن را برجسته خام از فرصت ها و منابع زمانی که شما یک فیلمساز مستقل.

آن را آسان برای بزرگ streamers, مانند سیب, Netflix و Amazon Studios به جلو — کسانی که به عنوان خواهد بود فرود بر روی یک پلت فرم بدون در نظر گرفتن SXSW. آن را کاملا متفاوت برای هند که موفقیت فیلم است که بر اساس آن پذیرش در این جشنواره است. خوب جشنواره راه اندازی می دیکته یا نه فیلم های مستقل که بسیاری از آنها از مدیران دیده می شود در همه.

ما می دانیم که این از تجربه. این شده اند که ما جهان سوم برتر در SXSW — ما قبلا به نمایش “به Immortalists” (2014) و “بیل نای: علم” (2017). هر دو از این فیلم یافت می شود توزیع به دلیل این جشنواره است.

یکی از ویژگی هایی که واقعا متمایز SXSW است که برنامه نویسی کارکنان می خطرات جدید فیلمسازان. ما شروع به فیلمسازی ما فرصت های شغلی به دلیل جانت Pierson, مدیر فیلم در SXSW در زمان یک فرصت در “Immortalists.” ما یک تیم کوچک بدون کمک های مالی از شناخته شده دنیای فیلم و یا سازمانی imprimaturs و در عین حال جانت و تیم او بر این باور در ما به عنوان هنرمندان و در زمان یک بروشور در این عجیب و غریب, فیلم مستند در مورد دانشمندان در تلاش برای زندگی برای همیشه لطفا برای.

تازه از مدرسه فیلم دعوت به نمایش در SXSW بوت حرفه ما. ما احساس می کنیم برای دیگر فیلمسازان مستقل که نمی توان با توجه به شانس خود را — به خصوص در اول وقت و در حال ظهور فیلمسازان که فقط صرف سال تلاش برای تحقق بخشیدن به رویای خود را تنها به یک ویروسی نیروی majeure مجموعه آنها را به صفر است. آن را مانند برنده شدن در قرعه کشی و سپس گفته است که دلار آمریکا هیچ ارزشی ندارد.

Heartbreakingly ما شرکای خود را از ویژگی های فیلم در این جشنواره به عنوان به خوبی — قرمز “بهشت” و “Freeland.” هر دو در حال کار-از-عشق فیلم از مدیران که باید صرف پنج و هشت سال بود تلاش برای ایجاد فیلم های خود را در برابر همه شانس. “چه در حال حاضر ؟” شده است ثابت خودداری کنند گفتم به هیچ کس به ویژه در طول تعطیلات آخر هفته.

به عنوان ما در خانه نشسته مخلوط کردن اتاق در تلاش برای پایان فیلم چاشنی طراح صدا و ضبط مجدد میکسر پیت هورنر احساس وحشتناک برای ما. ما سعی در نگه داشتن آن نور و حرفه ای, اما وجود دارد یک غیر منتظره و ناخوشایند احساس بیهودگی — چرا مسابقه را به پایان برساند ، ما تا به حال صرفا دقیقه به پایان فیلم اما صرف تمام وقت پریشانی برقراری ارتباط با تیم ما و فیلدینگ تسلیت متون.

ما تا به حال به ما اطلاع اجرایی تولید که سرمایه گذاری در ایالات متحده جوان ما کارکنان که قلم تعطیلات آخر هفته کار می کرد و به این شب و این موضوع خود استوارت برند. او به سه سال از عمر خود را برای این تولید و این میراث او داستان است که در حال حاضر در برزخ است.

این عجیب و غریب به پایان رساندن یک فیلم در همان روز اکران آن لغو شده است. خلق شده اند باید شاد و پیروز اما شک پر از اتاق. را فیلم بود بررسی توسط منتقدان? خواهد شد این فیلم پیدا کردن یک توزیع کننده? خواهد شد و سرمایه گذاران ما احساس سوخته? برخی از عدم قطعیت است کاملا فلسفی: ما هنوز یک SXSW film اگر ما هرگز به نمایش این فیلم ؟ این روشن نیست که چگونه هر یک از این لرزش.

بدون در نظر گرفتن ما در حال رفتن به با افتخار قرار SXSW 2020 افتخاراتی در فیلم ما و ما در مارس به هر چه اتفاق می افتد بعدی در بهار صف جشنواره است. ما در حال غربالگری در CPH:Dox, SFFILM و اسناد, و برای همه ما می دانیم که “ما به عنوان خدایان” به صورت یک مشکل مشابه در هر شهر از ما دعوت به شرکت در.

همه ما می توانید انجام دهید امید است که رویاهای ما برای این فیلم با تاخیر و نه نقش برآب.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>