سیدنی و ملبورن قیمت خانه جست و خیز کردن از طریق جولای


سیدنی و ملبورن ارزش خانه سقوط از طریق جولای با هشدار کاهش از دولت و بانک های خصوصی پشتیبانی از طریق نهایی سه ماه از سال می تواند تضعیف بازار املاک و حتی بیشتر.

CoreLogic روز دوشنبه گزارش داد که سیدنی ارزش خانه کاهش یافته است توسط 1 درصد در ماه گذشته به پایین 2.4 درصد بیش از سه ماهه. با وجود افت سیدنی ارزش ها هنوز هم با 13.2 درصد بیش از سال گذشته است.

House values in Sydney and Melbourne fell through July with warnings the end of government support programs could weigh on the market later this year or early 2021.

ارزش خانه در سیدنی و ملبورن از طریق کاهش جولای با هشدار پایان برنامه های حمایتی دولت می تواند وزن در بازار در اواخر سال جاری یا اوایل سال 2021.اعتبار:پیتر Rae

ارزش واحد و آپارتمان کاهش 0.7 درصد در ماه جولای به 1.4 درصد نرمتر بیش از سه ماه گذشته است. مانند خانه و آپارتمان بخش است که هنوز هم بیش از سال گذشته توسط 9.5 درصد است.

ملبورن ارزش خانه کاهش 1.4 درصد در ماه ژوئیه به پایین با 3.8 درصد بیش از سه ماهه گذشته. ملبورن بازار مسکن گرفته و بزرگترین ضربه از هر شهر پایتخت در این شهرستان بیش از سه ماه گذشته است.

تبلیغات

با وجود سقوط ملبورن ارزش خانه هنوز 8.9 درصد بالاتر از یک سال پیش.

واحد ها و بخش آپارتمان در ملبورن نیز کاسته پایین 0.7 درصد در ماه جولای به 1.9 درصد کاهش بیش از سه ماهه. دوباره, آن است که هنوز هم توسط 8.2 درصد در مدت مشابه در سال 2019.

در جای دیگر ارزش خانه با 0.3 درصد در بریزبن با 0.6 درصد در پرت با 0.4 درصد در هوبارت و 0.2 درصد در داروین.

اما دو شهر آدلاید (0.1 درصد) و کانبرا (0.7 درصد) به مبارزه طلبیده ملی روند برای دیدن مقدار افزایش برای خانه ها از طریق جولای.

CoreLogic سر از تحقیقات تیم Lawless گفت: بازار مسکن تا به حال باقی مانده است نسبتا انعطاف پذیر از زمان ظهور این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“رکورد نرخ بهره پایین حمایت دولت و بازپرداخت وام های تعطیلات برای وام مضطرب کمک کرده اند برای عایق کردن بازار مسکن از بیشتر قابل توجه رکود,” او گفت:.

کمک به این بازار شده است یک قطره در آگهی خواص آن کاهش یافت و 4.3 درصد در ماه ژوئیه (مرداد ماه به 15.2 درصد کاهش بیش از سال گذشته است.

آقای بی قانون گفت: دولت فدرال و دولت برنامه های حمایتی ویژه کسانی که با هدف در اولین زمان خریداران کمک کرده بود بازار.

اما با حمایت زیادی شروع به سقوط از مهر و وام مسکن بازپرداخت تعطیلات به احتمال زیاد منقضی شده توسط بازار رو به زوال است که می تواند نیروی بیشتری خواص برای فروش.

“فوری فروش به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به شایع تر به عنوان رویکرد ما این نقاط عطف است که بازار تست مقاومتی,” او گفت:.

“به طور مشابه اخیر نگرانی از موج دوم ویروس و پتانسیل برای تمدید مرز تعطیلی و سختگیرانه تر اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست هستند به احتمال زیاد به فشار بیشتر تمایلات مصرف کننده پایین. این است که به احتمال زیاد به وزن در هر دو صفحه اصلی خرید و فروش فعالیت گسترده تر.”

با توجه به CoreLogic بالا پایان از سیدنی و ملبورن بازار املاک در حال گرفتن بیشترین بازدید در حال حاضر.

در سیدنی بالا چارک از ارزش کاهش یافته 2.5 درصد بیش از چهار ماه گذشته در مقایسه با یک تخت نتیجه کاهش ارزش خانه.

در ملبورن بالا چارک از ارزش کاهش یافته است با 5.2 درصد در حالی که کمتر چارکهای کاهش یافته 2.3 درصد است.

در هر دو شهرستانها اجاره واحد کاهش یافته است بیش از 3 درصد پس از آغاز ماه آوریل است.

Rents have fallen by more than 3 per cent in Sydney and Melbourne, with the conversion of Airbnb properties into permanent rentals hitting both markets.

اجاره کاهش یافته است بیش از 3 درصد در سیدنی و ملبورن با تبدیل Airbnb, خواص دائم اجاره برخورد دو بازار است.اعتبار:AP

آقای Lawless گفت: وجود گزارش های موردی که Airbnb خواص شده بود تبدیل به دائمی, اجاره موقت اضافه کردن به عرضه است.

زیان کار در خصوص بخش شد و به احتمال زیاد به ادامه توزین در اجاره.

“قابل توجه اشتغال کاهش سراسر غذا و خدمات اقامت در هنر و تفریح و سرگرمی خدمات ترکیبات ضعیف تقاضای اجاره به عنوان این بخش از کارگران هستند احتمال بیشتری برای اجاره,” او گفت:.

“به تاریخ این بخش دیده می شود بیشترین تعداد از دست دادن شغل و تاثیر به حقوق و دستمزد. با موج دوم اجتماعی فاصله سیاست و مرز تعطیلی این کارگران بار دیگر در مواجهه با مشکلات.”

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>