سیدنی سواحل برای بازگشایی به عنوان NSW پرونده فقط دو COVID-19 موارد


باندی, برونته و Tamarama سواحل را بازگشایی صبح روز سه شنبه اما محلی برای شناگران و خوانندگان تنها.

Waverley شهردار پائولا Masselos گفت: ساکنان خواهد بود قادر به شنا کردن و یا گشت و گذار در سواحل سیدنی حومه شرقی بین 7 صبح و 5 بعد از ظهر در روزهای هفته.

 Bondi beach is set to reopen in stages.

Bondi ساحل مجموعه ای به بازگشایی در مراحل.اعتبار:نیک Moir, مدیر

وجود خواهد داشت تعیین نقاط ورود و خروج در هر یک از ساحل.

شهردار گفت: “شنا کردن و رفتن” و “گشت و گذار و رفتن” اقدامات بودند به شدت برای Waverley ساکنان و مردم از بیشتر در صحرا بودند ممنوع است.

تبلیغات

“ما سواحل باقی می ماند بسته به تمام زمین-بر اساس فعالیت های اجتماعی از جمله تجمعات sunbaking پیاده روی و آهسته دویدن” Ms Masselos روز دوشنبه گفت:.

جزئی بازگشایی سواحل می آید به عنوان NSW ثبت شده فقط دو مورد جدید از coronavirus پس از 4400 آزمايشات انجام شده در یکشنبه اما برتر Gladys Berejiklian گفت: اجتماعی فاصله اقدامات خود ادامه خواهد داد.

NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت که او خوشحال بود نه تنها توسط تعداد کمی از موارد جدید, اما این است که هر دو قادر به توان – یکی بود بازگشت مسافر در قرنطینه بود و دیگری شناخته شده تماس قبلا تشخیص داده شده مورد.

“بنابراین در این دوره 24 ساعته هیچ مورد از جامعه کسب آن وجود ندارد لینک تاسیس” دکتر شعار روز دوشنبه گفت:.

این موارد جدید را NSW مجموع به 3004, 2227 که بهبود یافته اند. وجود دارد باقی می ماند 160 نفر از دریافت درمان برای COVID-19 از جمله 19 در ICU با 15 از کسانی که نیاز به هواکش. استرالیا افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی گفت وجود داشته است 6720 coronavirus موارد در سراسر کشور.

Dr شعار و Ms Berejiklian بر اهمیت ادامه داد: گسترده آزمایش حتی به تعداد موارد جدید روش صفر است.

“به نظر ما آنچه در ماه های مه و ژوئن شبیه ما باید با تکیه بر آزمایش و مردم آمدن به جلو و گرفتن تست شده حتی اگر شما در میانهی شب در تماس مستقیم با کسی که با ویروس” Ms Berejiklian گفت.

برتر نیز تشویق مردم به دانلود COVIDSafe برنامه آن را “ابزار حیاتی” برای جلوگیری از گسترش.

“را ندارد. من موفق به انجام آن در شب گذشته بدون هر گونه کمک. من را تشویق همه به آن را انجام دهد. لطفا مطمئن شوید که شما نگه داشتن خانواده خود را و خودتان را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است با استفاده از اطلاعات هر هر ابزار در دسترس برای شما,” او گفت:.

در ضمن به عنوان کوئینزلند و ویکتوریا شروع به سهولت برخی از اجتماعی فاصله, قوانین, Ms Berejiklian مقاومت تماس به شل NSW را فراتر از محدودیت های برنامه های خود را برای یک صحنه بازگشت به چهره به چهره در مدارس تدریس می کنند.

NSW دانش آموزان برای بازگشت از تعطیلات مدرسه برای کلاس های آنلاین در روز چهارشنبه اما دولت در حال برنامه ریزی یک بازگشت به فیزیکی در کلاس های درس برای حداقل یک روز در هفته از آوریل 11.

Ms Berejiklian گفت: آن عهد به چگونه به خوبی مردم تا به حال به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت هایی که دولت با بیشترین شیوع کروناویروس شد اعزام دانش آموزان به کلاس های درس قبل از ویکتوریا و کوئینزلند.

اما او گفت: NSW دیگر اجتماعی فاصله اقدامات باقی خواهد ماند بدون تغییر و اشاره کرد که دولت در حال حاضر به یک رویکرد آرام تر از همسایگان خود با توجه به خرده فروشی و چه در نظر گرفته شده است “ضروری”.

“هنگامی که مردم سهولت بازگشت به زندگی عادی و فعال … تعداد موارد بالا خواهد رفت” Ms Berejiklian گفت.

او گفت: تا زمانی که یک واکسن یا درمان مردم باید آگاه باشند که هر گونه کاهش از محدودیت “می آید با یک نتیجه واضح و آشکار و واضح است که نتیجه این است که بیشتر موارد و بیشتر مردم بیمار شدن.”

NSW دولت همچنین اعلام کرد این امر می تواند افزایش انرژی آن حساب پرداخت کمک طرح با 30 میلیون دلار در نور از این بیماری همه گیر.

این طرح فراهم می کند 50 دلار کوپن برای افرادی که مبتلا به کوتاه مدت مشکلات مالی و تلاش برای پرداخت صورتحساب برق.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>