سیدنی جشنواره لغو شده است با توجه به کروناویروس

سیدنی جشنواره فیلم, مجموعه جای گرفته اند در ماه ژوئن در استرالیا پرجمعیت ترین شهر لغو شده است. برگزارکنندگان جشنواره به نام حرکت “مسئول تصمیم گیری – البته ویرانگر است.”

جشنواره برنامه ریزی شده بود را به جای ژوئن 3-14, 2020. اما تحول اجتناب ناپذیر تبدیل شد پس از ایالت نیو ساوت ولز با صدور دستوری ممنوعیت اجتماعات بزرگ تا اواسط ماه ژوئن به عنوان پاسخ به شیوع کروناویروس.

سازمان ارائه نمی دهد یک جایگزین تاریخ بعد از این سال. به جای آنها گفت که SFF باز خواهد گشت در سال 2021 “با نقش بسیار مهم تر از همیشه قبل از.”

به عنوان چهارشنبه و استرالیا دارای 557 تایید موارد coronavirus با 266 از آنها در نیو ساوت ولز. که شامل 57 موارد جدید و یک مورد مرگ گزارش شده در اوایل روز است.

“این است که با تاسف عمیق که برای اولین بار در تاریخ خود سیدنی جشنواره فیلم مدیره و مدیریت باید اعلام لغو جشنواره امسال گفت: جشنواره مدیر Nashen Moodley در نامه ای فرستاده به این صنعت است. “تصمیم به لغو این سال در سیدنی جشنواره به شرح زیر چکیده ای از به روز ترین مشاوره در مورد راه هایی برای به حداقل رساندن گسترش Coronavirus و نیو ساوت ولز بهداشت عمومی (COVID-19 رویدادهای عمومی) به منظور منع حوادث از 500 نفر است که در محل تا 14 ژوئن. در این سرعت در حال تحول و ناشناخته محیط SFF هیئت مدیره و مدیریت این را می دانم تنها مسئول تصمیم گیری – البته ویرانگر یکی. اما سلامت و ایمنی جامعه ما این است که ما برای اولین بار نگرانی است.”

در این جشنواره گفت که آن را تماس با 2020 دارندگان بلیط به ارائه 2021 تعویض و یا به روند گرداند.
“در ماه های آینده ما را نیز در فرصت های به ادامه جشن فیلم و فیلم سازان” Moodley اضافه شده است.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>