سیدنی حمله توسط بادهای سنگین و باران به عنوان NSW ضربه با پشت سر هم از طوفان


باران های سنگین و بادهای آمار سیدنی در سه شنبه شب به عنوان رعد و برق از طریق آسیای مرکزی و جنوبی نقاط ساحلی NSW, پایین آوردن درختان و برش قدرت.

یک مرد کشته شد در خیابان هارینگتون در سنگ پس از او با یک بطری گاز که می گویند پلیس شد هوابرد در طول در بادهای سنگین است. این مرد 37 گرفته شده بود به بیمارستان سنت وینسنت اما درگذشت یک زمان کوتاه بعد.

Trees were blown over outside Centennial Park on Oxford Street, Woollahra after storms hit Sydney on Tuesday night.

درختان دمیده شد بیش از خارج گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در خیابان آکسفورد Woollahra پس از طوفان سیدنی در سه شنبه شب.اعتبار:Mags پادشاه

وجود دارد خاموشی در بخش هایی از سواحل شمال و Hawkesbury, در حالی که شاخه های بزرگ آورده بودند پایین در امتداد خیابان آکسفورد.

سیدنی قطار نیز دچار تاخیر عمده با وزش باد و رعد و برق اعتصاب مؤثر بر زیرساخت ها است. درختان گزارش شده است در خطوط راه آهن در مکان های مختلف در سراسر شبکه از جمله در Turramurra, Thornleigh و Milsons Point.

تبلیغات

اداره هواشناسی گزارش gusts باد از 111km/ثانیه, در شمال سر 104km/ثانیه, آسمان صاف; در فورت دنیسون و 102km/ثانیه, آسمان صاف; در ریچموند. آن هشدار داد که بزرگ hailstones آسیب باد و بارش باران های سنگین می تواند منجر به جاری شدن سیل.

جاده و آب و هوا هشدار صادر شد برای رانندگی خطرناک شرایط.

Parramatta در جاده ها بسته شد در هر دو جهت یک شبه از بین جیمز نیرنگ درایو و راوسون خیابان با توجه به یک درخت افتاده و آسیب دیده خطوط برق در حالی که زنگ خط جاده قطع شد و در هر دو جهت نزدیکی Kurrajong ارتفاعات.

رعد و برق فعال باقی مانده است در طول شب به عنوان باد و باران به سمت شمال به سمت شکارچی دره.

Storms blowing into Mona Vale, Sydney.

طوفان باد به مونا واله سیدنی.اعتبار:نیک Moir, مدیر

تلاش و انرژی گفت: قطع برق شدند مؤثر 24,000 از مشتریان خود را پس از خطوط برق آورده بودند را در شمال-غرب سیدنی و Hawkesbury منطقه با 270 خطرات الکتریکی نیاز به تعمیرات.

Ausgrid گفت: آن شبکه قدرت بوده است آسیب شدید طوفان رعد و برق در سیدنی با 72,000 خواص چپ بدون برق است. این سیستم در حال حاضر تحت فشار پس از طوفان هفته گذشته محذوف ده ها هزار نفر از خانه ها در سراسر سیدنی که منجر به هفته قطع.

آسیب بادها در حدود 90 کیلومتر/ثانیه, شد pelting نورا و انتظار می رود به حرکت به ولونگونگ با توجه به یک طریق.

رعد و برق در حال حرکت سریع معنی بارندگی در مجموع در سراسر کشور به شمار می رود بسیار کم است. Greenstead نزدیکی Hawkesbury رودخانه ضبط کرده 24 mm) روز یکشنبه با نارنجی در غرب مرکزی از دولت دریافت 12mm فقط در 10 دقیقه از رعد و برق فعالیت است.

هشدارهای باران شدید در محل یکشنبه شب برای Illawarra جنوب شرق سواحل مرکزی Tablelands جنوب Tablelands برفی, کوه ها و نقاط شهری مرکزی غرب دامنه و دشت در جنوب غرب دامنه های Riverina و, Australian Capital Territory هوا مناطق.

خطرناک گشت و گذار هشدارهای نیز در محل برای Illawarra ساحل بتمنس ساحل و عدن و سواحل با NSW Police دریایی منطقه فرمان مردم را به در نظر گرفتن اقامت در خارج از آب است.

کولر, شرایط آب و هوا انتظار می رود به عنوان یک جبهه سرد حرکت می کند از طریق NSW از جنوب شرق نقاط کشور.

خشک توده هوا به معنی جنوب غربی NSW می تواند درجه حرارت کمتر از 20 درجه سانتیگراد به خصوص در جنوب محدوده و ساحل جنوبی منطقه.

غربی NSW مناطق در حال انتظار نمی رود به گونه قابل توجهی بارش در طی چند روز آینده.

– با AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در محیط زیست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>