سیدنی مرد به اتهام سرقت هویت به خالص $11m از زندگی پس انداز بازنشستگی


یک زن 31 ساله متهم شده است بیش از 11 میلیون دلار سایبر تقلب است که در آن او گفته به دست آمده مالی پروفیل و هویت بیش از 80 نفر به ایجاد تقلب در حسابهای بانکی و سرقت از پس انداز خود را و superannuation حساب.

آدام جونز در اصل از جنوب استرالیا دستگیر شد در یک کتابخانه عمومی در مربع سبز صبح روز چهارشنبه پس از آنکه مقامات بسته در طرح استادانه درست شده به اتهام هدف قرار دادن قربانیان در سراسر استرالیا.

Adam Jones was arrested at a library in Green Square.

آدام جونز دستگیر شد در یک کتابخانه در مربع سبز.اعتبار:NSW Police

آقای جونز متهم شده است با 24 جرائم از جمله آگاهانه برخورد با درآمد حاصل از جرم و برخورد با اطلاعات شناسایی به ارتکاب یک indictable جرم.

او حاضر به قید وثیقه و با توجه به نظر می رسد در نیوزیلند دادگاه محلی در روز پنج شنبه.

تبلیغات

پلیس را محرمانه آقای جونز به دست آمده از اطلاعات شخصی از چندین نامربوط افراد در سراسر استرالیا – از جمله تاریخ تولد و شماره کارت اعتباری و حساب بانکی جزئیات – استفاده از آنها برای تغییر حقوق و دستمزد داده superannuation جزئیات کارت اعتباری و سوابق.

مقامات تخمین می زنند او را به دست آورد بیش از 11 میلیون دلار از طریق هماهنگ سرقت هویت و ایجاد حساب های جعلی.

در یک چنین مثال او گفته اقدام به حرکت 1.1 میلیون دلار در یک مرد superannuation حساب خود را با این حال تلاش شد در نهایت ناموفق آن را به عنوان پرچم توسط بانک و متوقف شده است.

Mr Jones ندارد اشتغال پرداخت می شود اما, او با این نسخهها کار 10 ساعت در هفته به عنوان یک کارآموز بدون مزد در موسسه استرالیا از ورزش است.

رسیدگی به اتهام تقلب سایبری راه اندازی شد, South Australia, پلیس اوایل سال گذشته قبل از NSW Cybercrime تیم ملی در زمان حمل و نقل از این تحقیقات در ماه اوت سال 2019 زمانی که آقای جونز نقل مکان کرد به NSW.

دو مقامات تشکیل نیروی ضربت Cedrilla برای بررسی ادعای تقلب که ادعا قربانیان شناسایی شده اند در NSW و جنوب استرالیا. همچنین بررسی حوادث در ویکتوریا کوئینزلند و غربی استرالیا است.

Mr Jones will face Newtown court on Thursday over the alleged fraud.

آقای جونز را نوتون دادگاه در روز پنج شنبه بیش از این اتهام تقلب.اعتبار:NSW Police

پس از آقای جونز’ بازداشت روز چهارشنبه اعتصاب نیروی کارآگاهان حمله کردند و خانه اش در Erskineville که در آن او شده است زندگی با شریک زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان سابق خود در نیوزیلند.

در طول جستجوهای پلیس کشف و ضبط تلفن همراه, تلفن همراه, لباس, کامپیوتر, هویت اسناد و مدارک و مواد مخدر ممنوع و مایع استروئیدها و یک مقدار از cryptocurrency.

بعد از جستجو دو حکم نیز اجرا شده توسط South Australia پلیس در خانه در آدلاید.

آقای جونز’ لپ تاپ و تلفن همراه نیز کشف و ضبط خواهد شد و تحت یک معاینه پزشکی قانونی.

NSW Cybercrime فرمانده تیم ملی کارآگاه سرپرست متی صنایع دستی گفت: این تحقیقات بود یک یادآوری به موقع برای افراد و کسب و کار به قوی سایبر اقدامات امنیتی در محل.

“Cybercrime ارائه یک چالش منحصر به فرد برای اجرای قانون است. هویت اطلاعات یک کالای با ارزش در بازار سیاه و تاریک وب و هر کسی که فروشگاه به این داده ها نیاز به اطمینان حاصل شود آن را محافظت شده است,” او گفت:.

در حالی که پلیس هنوز برای تعیین اینکه چگونه آقای جونز گفته به دست آمده از قربانیان هویت مالی پروفیل و هویت معمولا معامله غیر قانونی در وب است.

آمار اخیر از دادستان عمومی اداره تخمین می زنند که هویت هزینههای استرالیا بیش از 1.6 میلیارد دلار در هر سال با حدود 900 میلیون دلار از دست رفته توسط افراد از طریق تقلب در کارت اعتباری و سرقت هویت و کلاهبرداری است.

یک بار به خطر بیافتد اطلاعات شخصی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعدادی از دلایل از جمله باز کردن یک حساب بانکی درخواست برای یک کارت اعتباری درخواست برای یک کار و یا منافع و یا درخواست برای گذرنامه.

قربانیان سرقت هویت می تواند تماس IDCARE برای کمک به کاهش سازش و سوء استفاده از اطلاعات مربوط به هویت.

تحقیقات تحت نیروی اعتصاب Cedrilla ادامه دارد و اتهام بیشتر انتظار می رود.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر