خلاصه

  • هشدار آب و هوایی شدید در محل برای سیدنی و بسیاری از دولت ساحل.
  • بیش از 110 mm) باران ثبت شده در رصدخانه هیل پس از بارندگی زیاد آغاز شده است.
  • شرایط انتظار می رود به شدت به بعد از ظهر و شب با بادهای قوی و بارش باران پیش بینی شده است.

تعداد کل آتش سوزی در NSW قطره زیر 40

تعداد کل آتش سوزی در سراسر NSW و عمل غوطه ور زیر 40 با 39 از زمان blazes در ‘مشاوره’ سطح.

این می آید پس از شنبه تا پنج شنبه منجر به یکی از بزرگترین واحد-بعد قطره در مجموع آتش سوزی تا کنون این آتش فصل رفتن از 62 به 43 در فضا از 24 ساعت.

بیش از 300 mm) در برخی از مکان های ‘نه از سوال’

“ما در حال حاضر دیده می شود 100 mm) در برخی از نقاط در امتداد ساحل در گذشته 12 تا 15 ساعت” گفت: اداره هواشناسی اقدام دولت مدیر جین گولدینگ.

“من می خواهم بگویم این نه از این سوال است که ما می تواند یکی دیگر از دو به سه صد بیشتر قبل از پایان یکشنبه.”

او گفت: در رابطه با Warragamba سد خوش آمدید باران در راه است.

“این باران است که ساخت راه خود را به حوضه آبریز و آنها باید اعداد مشابه [ساحل] در بخش هایی از Warragamba حوضه آبریز بیش از چند روز آینده.”

تبلیغات

باران می افتد در bushfire زمین در جنوب ارتفاعات

تصاویر گرفته شده توسط نوید عکاس فرانسوی Peeters نمایش باران در حال سقوط بر روی زمین سوخته همراه Tallowa سد جاده در Moollattoo در کانگورو ولی در روز جمعه.

منطقه نشان داده شده بود سوخته در مورتون آتش بود که اعلام کرد که “تحت کنترل” توسط RFS در اوایل این هفته.

Rain falls on burnt ground along Tallowa Dam Road.

باران می افتد در زمین سوخته همراه Tallowa سد راه است.اعتبار:فرانسوی Peeters

قطب جنوب مجموعه جدید ثبت دما

سیدنی احساس می کند در طرف سرد و بنابراین هوبارت – در حال حاضر در حدود 16 درجه – اما شما حتی ممکن است تماس بگیرید و آن را در نزدیکی قطب جنوب, حداقل با توجه به برخی از عجیب و غریب اخیر شرایط.

به عنوان اندرو واتکینز از اداره هواشناسی یادداشت منجمد قاره شده است به طوری سرد از اواخر. در واقع دیروز تا به حال آنچه به نظر می رسد گرم ترین دمای ثبت شده در قطب جنوب با 18.3 درجه تنظیم در شبه جزیره قطب جنوب.

رزویل با ضربه 150,000 لیتر از طوفان سیل

آتش و نجات NSW خدمه در سایت در شمال سیدنی و حومه پس از 150,000 لیتر از طوفان سیل ارائه شده است مرز, خیابان توانایی جهش به طور مداوم.

RFS مرکز عملیات شیفت به سیل دیده بان

اتاق کنترل از دهستان آتش خدمات پایه در پارک المپیک شده است و مجدد به جای دولت خدمات اورژانس به عنوان سیل عملیات همچنان در سراسر کشور.

تبلیغات

اداره می گوید: یک east coast پایین ‘احتمال’ – اما آنچه در آن است ؟

اداره هواشناسی در حال حاضر گفت: سواحل شرق کم است “به احتمال زیاد” این آخر هفته. دقیقا چه معنا است ؟

East Coast پایین شدید کم فشار سیستم است که رخ می دهد به طور متوسط چند بار در هر سال سواحل شرقی استرالیا و به ویژه در جنوب کوئینزلند, NSW و شرقی ویکتوریا.

آنها می تواند به تولید گیل از نیروی طوفان و وزش باد و باران سنگین است که می تواند منجر به جاری شدن سیل و بسیار خشن دریا شرایط.

Matildas مقدماتی المپیک به جلو بروید با وجود بارش شدید باران

این Matildas’ افتتاحیه خود را در سال 2020 المپیک بازی های مقدماتی خواهد بود و پیش رفتن در روز جمعه با وجود باران های سنگین.

یک فدراسیون فوتبال استرالیا سخنگوی تایید خواهد بود وجود دارد هیچ تغییر به برنامه به عنوان کمپبللتون ورزشگاه اتحاد قوی سیستم زهکشی است که تضمین زمین خواهد شد قابل پخش, البته سنگین است.

وحشی آب و هوا نگذاشته عملکرد ملی استرالیا, تیم زنان در گذشته: آنها قبلا برنده جام ملت های آسیا نهایی در برابر کره شمالی در یک چینی موسمی در سال 2010.

این Matildas بازی تایوان در 7.30 پس از چین صورت تایلند در ساعت 4.30 بعد از ظهر.

The Matildas celebrate after winning the Final match against North Korea for the AFC Women's Asian Cup 2010, played in Chengdu in southwest China's Sichuan province on Sunday, May 30, 2010.

این Matildas جشن پس از برنده شدن در مسابقه نهایی در مقابل کره شمالی برای ملت های زنان در جام ملت های آسیا 2010, بازی های برگزار شده در چنگدو در جنوب غربی استان سیچوان چین در پنج شنبه, مه 30, 2010.اعتبار:AP

‘شما نمی خواهد راه رفتن را به یک bushfire پس چرا شما درایو را از طریق یک سیل؟’

دیوید الیوت وزیر برای خدمات اضطراری است گفت: به رانندگی و یا پیاده روی را از طریق سیلاب به عنوان بیشتر باران های سنگین پیش بینی شده است برای آخر هفته.

“شما نمی خواهد راه رفتن را به یک bushfire پس چرا شما درایو را از طریق یک سیل؟” آقای الیوت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه بعد از ظهر یادآوری این که “SES یک داوطلب سازمان بسیار شبیه به روستایی خدمات آتش”.

“من خواهد بود و وحشت زده به شنیدن هر گونه موارد که ما در گذشته متاسفانه SES داوطلبان مورد آزار قرار گرفته و یا مورد انتقاد قرار دارد,” او گفت:.

SES در حال حاضر با حضور 683 شغل در سراسر کشور از پنج شنبه شب. SES کمیسر Carlene نیویورک گفت: آنها خوشحال شدند با اقدامات پیشگیرانه جوامع گرفته بود جلوتر از باران سنگین هیچ چیز وجود نداشته است بزرگ “تقاضا” برای خود کیسه های شن و ماسه.

“من می توانم اطمینان دهم جامعه که SES در حال آماده شده برای این حوادث اند و در حوادث مشابه در گذشته” او گفت:. “ما وجود دارد برای کمک و تماس حاصل می شود و 132 500 آسیب در یک طوفان اگر اضطراری [در] 000 خط.”

باران سنگین باعث تغییر در سنگ بالاست پلت فرم تخلیه در مرکزی

باران سنگین باعث شده است که سنگ به تغییر در سایت ساخت و ساز از سیدنی جدید مترو در ایستگاه مرکزی.

بین شهری و منطقه ای, قطار منتقل شده است از چندین سیستم عامل به عنوان یک احتیاط ایمنی با توجه به حمل و نقل برای NSW.

Central Station platform 12 was evacuated on Friday morning over safety concerns.

ایستگاه مرکزی پلت فرم 12 بود تخلیه در صبح روز جمعه بیش از نگرانی های ایمنی.اعتبار:رنه Nowytarger

یک TfNSW گفت: در روز جمعه بارش شدید باران باعث شده بود تا آب را به ساخت تا در مترو سایت ساخت و ساز است که تا به حال منتقل سنگ بالاست نزدیک به پلت فرم 12.

“کارگران در حال ارزیابی تاثیر و نظارت زیرزمینی سایت و همچنین بالا زمین راه آهن و زیرساخت” سخنگوی گفت.

قطار هنوز عامل از سیستم عامل 16-25.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de