سیدنی آب و هوا زندگی می کنند به روز رسانی: طوفان و جاری شدن سیل و کاهش قدرت ضربه NSW


خلاصه

 • دهها هزار نفر از NSW ساکنان انتظار می رود که از خواب بیدار بدون قدرت پس از NSW را سنگین ترین بارانى از 1990s شروع شد.
 • شرایط باید به سهولت در این صبح اما خدمات اورژانس هنوز در انتظار یک هرج و مرج دوشنبه.
 • جاده های خائنانه در حالی که اپراتورهای قطار در حال هشدار به مسافران برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.
 • حداقل 39 مدارس بسته باقی خواهد ماند صبح امروز به علت قطع برق و سیل.

حمل و نقل عمومی تاخیر رود

باران و جاری شدن سیل انتظار می رود که باعث ویران کردن در حمل و نقل عمومی صبح امروز با درختان بر روی سیم ها و آهنگ های مسائل قدرت و رانش زمین اثبات مشکل ساز است. در اینجا یک راهنمای برای گرفتن در اطراف این صبح است.

قطار

 • ساحل شمالی خط قطار در حال اجرا به یک فرکانس کاهش می یابد و پس از یک landslip در Artarmon.
 • کامبرلند خط خدمات در حال اجرا هستند به کاهش فرکانس و مسافران ممکن است نیاز به تغییر در گرنویلل. ریچموند خدمات را در حال حاضر متوقف کردن تمام ایستگاه.
 • پارک المپیک خدمات به حالت تعلیق به علت جاری شدن سیل.
 • فرودگاه و جنوب خط خدمات به حالت تعلیق در میان Glenfield و Turrella. خدمات و از مک آرتور را اجرا خواهد کرد به عنوان timetabled به Glenfield و سپس اجرا اکسپرس مرکزی از طریق رجنت پارک.
 • آسیب در کوه های آبی خط منجر به اتوبوس جایگزینی خدمات بین کوه ویکتوریا و Lawson.
 • اتوبوس جایگزین قطار در سواحل جنوبی خط بین آبشار و Thirroul با خدمات معلق بین ولونگونگ و Port Kembla به دلیل باران های سنگین فعال کردن نظارت بر ایمنی و لغزش آشکارسازهای.
 • خدمات در غرب خط غرب درونی و Leppington خط Bankstown خط حومه شرقی و Illawarra خط و خط شمالی در حال اجرا هستند به صورت عادی.

“لطفا تسلیم هر غیر ضروری سفر; اگر شما باید سفر اجازه می دهد تا مقدار زیادی از وقت اضافی” سیدنی قطار و سیدنی TrainLink گفت: در یک صدای جیر جیر. انتظار می رود جایگزینی قطار با اتوبوس خدمات خواهد بود “بسیار محدود”.

مترو

 • خدمات محدود بین Tallawong و اپپینگ. اتوبوس جایگزینی سرویس بین Macquarie Park و چتسوود با هیچ سرویس از شمال Ryde را با توجه به جاری شدن سیل.

اتوبوس

نزدیک به 40, مدارس, نزدیک به دلیل آب و هوای مرطوب

خطرناک آب و هوا را مجبور به وزارت آموزش و پرورش برای تعطیل نزدیک به 40 مدارس روز دوشنبه بسیاری از آنها در سیدنی, شکارچی و Hawkesbury منطقه است. NSW Police در حال ارائه مشاوره به پدر و مادر مطمئن شوید که مدرسه باز است قبل از خروج از خانه.

اعتقاد بر این است به عنوان بسیاری از 65 مدارس خواهد بود بدون قدرت امروز که برخی از آنها هنوز اعلام شده است بسته شده است.

NSW دولت راه اندازی این صفحه, لیست تمامی مدارس دولتی و TAFEs بسته امروز. مستقل تعطیلی مدارس در اینجا ذکر شده و مدارس کاتولیک در اینجا.

یک جوشانده سیدنی شروع هفته پس از rainstorms شلاق NSW

صبح بخیر و خوش آمدید به یک جوشانده صبح روز دوشنبه در سیدنی زیر rainstorms در سراسر کشور را به ساحل.

شرایط کاسته یک شبه اما اداره هواشناسی هشدار داده است کسانی که بازگشت به کار ممکن است خطرناک رفت و آمد با درختان افتاده و جاری شدن سیل موثر بر حمل و نقل عمومی و جاده ها.

Locals direct traffic through floodwater at Tempe on Sunday.

مردم محلی ترافیک مستقیم از طریق floodwater در تمپه در روز یکشنبه.اعتبار:AAP

تخلیه سفارشات صادر شده برای بخش هایی از سیدنی اواخر روز یکشنبه موثر بر ساکنان در نزدیکی Narrabeen تالاب پیت شهر پایین ریچموند زمینهای پست و بخش هایی از ژرژ رودخانه. نزدیک به 40 مدارس بسته شده اند.

ما خواهد شد آوردن شما به روز رسانی های زنده در سراسر صبح. پوشیدن چکمه (نه صندل سبک و…) و لطفا سعی نکنید به راه رفتن چرخه یا درایو را از طریق floodwater.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر