سیدنی کسب و کار خلاق به عنوان شهر تعطیل


سیدنی کسب و کار خلاق شدن به نگه داشتن عامل و کارکنان در این کتاب حتی رفتن به طول های ارائه موسیقی, الکل و مواد غذایی به مشتریان خود را به عنوان آنها تنظیم مقررات جدید اعمال شده به سرعت گسترش coronavirus.

تمام خدمات تلقی غیر ضروری از جمله بارها و باشگاه ها و ورزشگاه سینما و مکانهای تفریحی – درهای بسته خود را در ظهر روز دوشنبه در حالی که رستوران ها و کافه ها در حال حاضر محدود به خانه تحویل و takeaways اقدامات زیر معرفی شده توسط ملی کابینه در روز یکشنبه.

سیدنی CBD شراب نوار شاهزاده نیویورک ممکن است درهای خود را بسته اند اما آنها به نورد از سه راه های جدید مشتریان می توانید مواد غذایی خود را.

 The Prince of York head chef Sam Bull is creating take-away meals as the restaurant closes due to new regulations.

شاهزاده York, سر آشپز سام گاو ایجاد دور غذا به رستوران می بندد با توجه به مقررات جدید.اعتبار:Rhett Wyman

این حزب در خانه’ و ‘طبخ در خانه’ بسته خواهد شد که به مشتریان تحویل داده و آنها را با ارائه رستوران با کیفیت وعده های غذایی آنها می توانند جمع آوری و در کمتر از ده دقیقه – سابق همچنین شامل موسیقی و الکل و یک pop-up store کامیون.

تبلیغات

رویداد و مدیر روابط کاترین Jankuloski گفت: رستوران تیم است که مصمم به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان شاغل در طول چند ماه آینده که ممکن است.

“ما یک خانواده در اینجا ما در حال تلاش ما بهترین را برای با هم ماندن” او گفت:.

شش ماه آینده چالش برانگیز خواهد بود و Ms Jankuloski گفت: برخی از کسب و کار ممکن است آن را از طریق, اما شاهزاده York تیم مصمم است به آب و طوفان است.

“ما در حال رفتن به پایین بدون مبارزه,” او گفت:.

در ضمن بدنسازی مالک بن لوکاس است که تبدیل به فناوری به نگه داشتن کسب و کار خود رفتن.

جریان ورزشی قرض داده 120 چرخش دوچرخه را برای مشتریان خواهد شد و جریان زندگی کلاس بنابراین کاربران می توانند ادامه کار در خانه و احساس آنها بخشی از یک جامعه است.

ورزشگاه trialled live-stream کلاس های چند هفته پیش در راستای محدودیت.

People queues outside Rebel Sport as they wait to buy gym equipment as Sydney closes down.

مردم صف خارج شورشی ورزش به عنوان آنها صبر کنید برای خرید دستگاه های بدنسازی به عنوان سیدنی بسته کردن. اعتبار:لوئیس Kennerley

“این مهم است که به نگه داشتن فعال به خصوص در انزوا نوع وضعیت” آقای لوکاس گفت. “[اعضای] نیاز به فعال نگه داشتن برای مغز و روان سلامتی است.”

آقای لوکاس گفت: در حالی که او تاکید کرد در مورد محدودیت های جدید و آنچه آنها به معنی برای کسب و کار خود را او تعیین می شود برای دریافت از طریق ماه های آینده.

“ما چنین ایالات تیم و یک جامعه فوق العاده است که پس حمایت ما می دانیم که ما را از این طریق دریافت کنید با هم – از آن خواهد شد سخت اما ما بهتر خواهد بود از طرف دیگر” او گفت:.

اما برخی از کسب و کار که هیچ چاره ای جز به بستن درهای خود را.

به طور منظم از سیدنی قدیمی ترین انتشارات در داخل شهر جمع آوری شده را به یک نوشیدنی و خداحافظی به کارکنان در مورد علاقه خود را سوراخ آبیاری قبل از آن بسته به طور نامحدود.

Samo Vojsk enjoys a last drink at Sydney's oldest pub, Fortune of War.

Samo Vojsk برخوردار نوشیدنی های گذشته در سیدنی قدیمی ترین میخانه ثروت از جنگ. اعتبار:لوئیس Kennerley

Samo Vojsk شده است بازدید ثروت از جنگ در خیابان جورج در سنگ برای 39 سال به دلیل “کارکنان و محیط و آبجو همیشه خوب است”.

ثروت از جنگ تا به آزمون زمان ایستاده بود تا به حال. آن را در اصل بخشی از این بیمارستان برای اولین بار ساخته شده در سال 1788 اما بعدها تبدیل به یک میخانه سابق محکوم ساموئل تری در مورد 1828.

زمانی که آقای Vojsk شنیده میخانه بسته شد, او و چند تن دیگر به طور منظم تصمیم به مطمئن شوید که آنها وجود دارد زمانی که آخرین آبجو ریخته بود.

“فراواقعي بود همه واقعا افسرده,” او گفت:. “این بسیار غم انگیز است اما ما در تلاش بودند به یک شوخی در مورد آن.”

آقای Vojsk گفت: بدون شک وجود دارد او می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان میخانه بازگشایی شد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>