سیدنی های جدید در جامعه می یابد عشق پس از تماس خاموش نامزدی


Lou and Nikolai pictured at their Capri-themed engagement party in January.

لو و نیکولای تصویر در کاپری-مضمون نامزدی حزب در ژانویه.اعتبار:Instagram

شما ممکن است را دیده اند او را در Instagram و یا خندید و همراه با او کارداشیان خانواده impersonations در Infinite. اما اگر نام لوئیس ‘Lou’ یونجه نیست هر حلقه, زنگ, آن به احتمال زیاد به زودی به عنوان زرق و برق دار مهاجرین بازگشته به شهر و حومه شرقی اجتماعی تنظیم شده است.

مد و زیبایی وبلاگ نویس بود و تا زمانی که به تازگی زندگی گذرا شیوه زندگی بین هنگ کنگ و لندن با زمان طولانی نروژی نامزد Nicolai Asplin.

اما زن و شوهر به سیدنی بازگشت در اواخر سال گذشته پس از Asplin فرود یک آلو نقش به عنوان دستیار مدیر در HSBC و لو تثبیت خودش در سیدنی در صحنه های اجتماعی با دوستان نادیا Fairfax, Montarna پیت (موسوم به مک دونالد) و مدل پیراهن و Caroline Tran.

در ژانویه یونجه و Asplin میزبانی اسراف نامزدی حزب در باندی را توده ها تنها به بی سر و صدا تقسیم هفته بعد با دوستان اعتراف ارتباط “را اجرا کرده بود البته آن”. این جفت قبلا به تعویق افتاد خود کاپری عروسی دو برابر بود اما دوباره ساخته شده و قصد دارد ازدواج کند.

تبلیغات

شهر زمرد است گفت: لو از پیوست با دوست پسر سابق و اولین عشق جیک o’neil, پسر سابق yachtie دنیس و برادر در قانون به استرالیا در صفحه اصلی وام اری برنده زن دبورا Symond o’neil.

این جفت ارز در حال درک می شود نگه داشتن خود را شعلهور عاشقانه “تحت کاری ادامه داده اند” با دوستان نزدیک و خانواده سوگند به پنهان کاری. اما آن را متوقف کرده است کلمه نشت با همسالان و گفت که آنها نمی شوکه آشتی.

The rekindled couple's tight-knit circle of friends were sworn to secrecy.

به شعلهور زن و شوهر را محکم گره دایره از دوستان بودند سوگند به پنهان کاری.اعتبار:Instagram

یونجه و o’neil به تازگی عکس با هم در Potts Point در کنار o’neil خواهر و برادر خشخاش و توبی و شهر زمرد است گفت: هی صرف زمان بیشتری را با دبورا.

هی دختر از اواخر Hayco بنیانگذار دونالد یونجه و پسر عموی هرمیون Underwood بود که یک بار مشغول به Roxy Jacenko شوهر (و محکوم به خودی گر) الیور Curtis. آندروود همچنین به نظر می رسد در کنار bestie لارا Worthington در سال 2012 نشان دادن واقعیت “بودن Lara Bingle”.

یک نماینده برای, خلاق, دیجیتال مودبانه کاهش یافته و مصاحبه برای این داستان پس از درخواست او برای “نقد و بررسی” مقاله قبل از انتشار بود افسوس همچنین مودبانه کاهش یافته است.

Ministry of Talent founder Roxy Jacenko has urged influencers to keep their day job.

وزارت استعداد بنیانگذار Roxy Jacenko خواسته است اثرگذارندهها به نگه داشتن شغل روزانه خود را.اعتبار:لویی Douvis

Roxy مشاوره برای اثرگذارندهها: آیا نمی دهد تا کار روز خود را

آن زمان دشوار برای انواع خلاق با کروناویروس ایجاد یک اقتصاد جهانی فاجعه و خاموش کردن فرهنگ و سرگرمی.

Jacenko اجرا می شود که مدیریت سازمان وزارت استعداد برخی از وحشیانه, کلمات حکمت برای هنرمندان که ممکن است در مبارزه.

“یک چیز من گیر با پس من شروع به وزارت استعداد است که تاثیرگذاران و خلاقیت نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها را ندارد و این اصلی خود, درآمد,”او توضیح می دهد.

Digital creative Violet Atkinson has made a name for herself in the fashion industry.

دیجیتال خلاق بنفش اتکینسون ساخته شده است یک نام برای خود در صنعت مد است.

“کار به طور بالقوه می تواند خشک کردن به عنوان سریع به عنوان آن آغاز شده است – بنابراین اگر هر چیزی از یک کسب و کار مناسب فرد همیشه راهنمای استعداد خود را به نگه داشتن شغل روزانه خود را و اضافه کار به عنوان یک جایزه به جای فرض کنید شما در حال رفتن به مربوطه برای همیشه!”

بگویید که به سیدنی بنفش فضل اتکینسونکه باعث می شود یک زندگی از همکاری با مد و زیبایی, برندها به هزاران Instagram followers. سابق Queenslander داد تا کار در قانون عجز از پرداخت دیون به دنبال عشق خود را از مد.

اما کار به عنوان یک آنلاین تاثیر گذار به شدت تغییر کرده است پس از کروناویروس که باعث شده جهانی shutdown. “این کار قطعا کشیده حق بازگشت پس از آن آشکار شد در استرالیا که COVID-19 بسیار واقعی موضوع” بنفش می گوید شهر زمرد.

“مارک نیاز به ارزیابی مجدد تمام استراتژی های بازاریابی خود را که شامل تخصیص به صورت آنلاین و تاثیر گذار در بازاریابی است.”

قبل از جداسازی اکید قوانین 26 ساله بود در میان همه گیر جهانی در طول یک سفر کاری به ایتالیا.

“من در واقع در میلان و پاریس هفته مد در فوریه و مارس و آن را حقیقی دیدن چیزهایی که اتفاق می افتد وجود دارد … و پس از بازگشت به استرالیا بود که در آن هنوز کاملا آرام است.”

مانند میلیون ها نفر مبتلا به ویروس بنفش می گوید رسانه های اجتماعی سازندگان مجبور شده اند کاملا به تنظیم چگونه آنها انجام کسب و کار در حال حرکت رو به جلو است.

“تاثیرگذاران و بازاریابان آنلاین به گام تا و شروع به فکر کردن خارج از جعبه و حمایت از مارک های که پشتیبانی ما و همکاری با ما برای مدت طولانی. آن زمان برای بازگشت به کسب و کار کوچک و مفید باشد.”

محتوای خالق اوشنا Strachan نیز احساس فشار بر روی تاثیر گذار در بازاریابی صنعت گفت: او ممکن است مجبور به بازگشت به مدل سازی محل کار و یا شوک ترسناک – مهمان نوازی.

“اگر من قادر به حفظ درآمد به عنوان یک تاثیر گذار و خالق محتوا آنچه که من انجام خواهد داد” او می گوید. “من عشق من در صنعت مهمان نوازی بنابراین من البته خوشحال به بازگشت.”

Jo افتخار لحظه قبل از عبور غمگین

قلبی مراسم تجلیل از آب گرفتگی رسانه های اجتماعی در هفته گذشته پس از عبور از, افراد مشهور, سبک Jo فرگوسن.

آن را تنها در ماه ژانویه سابق اجتماعی پروانه صحبت کرد و به شهر زمرد در مورد اخیر مبارزات پس از نزدیکی کشنده مسمومیت خون که منجر به دو سال در داخل و خارج از بیمارستان. هرگز یکی به پایین بر روی شانس شامپانی 46 ساله با افتخار نشان داد او می خواهم خود را صرف شش ماه بستری در بیمارستان به عنوان یک زمان برای او مالی است.

“من تا من [بیمارستان] اتاق مانند یک دفتر” جو نشان داد. “من در بالا از چیزهایی که من تا به حال قرار داده و برای سال … من حتی موفق به خرید یک خانه جدید با پول نقد.”

Happier days: Jo Ferguson on the party circuit in 2009.

شادتر روز: Jo فرگوسن در حزب مدار در سال 2009.اعتبار:هلن Nezdropa

Jo بود که یک بار ساقدوش عروس مدل Kristy Hinzeنقل مکان کرد به او beachside آدلاید در اواخر ماه ژانویه است. اما سلامت او در زمان ترسناک به نوبه خود که او را دیدم قرار داده و در حمایت از زندگی یک هفته قبل از درگذشت او.

او جان سالم به در برد توسط مادرش پاتریشیا و برادرش اسکات که ادای احترام به خواهر خود در رسانه های اجتماعی. “متاسفانه من الهام بخش, الهام بخش, خواهر, Jo گذشت ئی شب گذشته درست پس از نیمه شب” اسکات فرگوسن گفت.

“هیچ کلمه ای دیگر از شما خواهد بود به شدت از دست رفته است. عشق و اعتماد شما پیدا کرده ام آنچه شما دنبال آن بودند.”

استرالیا طراح Jodhi Meares پرداخت او احترام به دوست قدیمی خود در Instagram. “قوی و زیبا تا پایان. با تشکر از شما برای عشق و بی پایان می خندد جو. وزش خانه سفر.”

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر