سیدنی ساعت اوج ترافیک می افتد 55 درصد

سیدنی جاده ها در ساعت اوج در سه شنبه شبیه شرایط ترافیک در آرامترین روز سطح سال گذشته در میان هشدارهای اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به اقامت در محل تا 12 ماه.

تراکم سطح در 8 صبح حدود 55 درصد کمتر از زمان مشابه در سال گذشته در سراسر این شهر شبکه جاده به عنوان بسیاری از امکانات بسته شد و پدر و مادر تا حد زیادی نگه داشته و فرزندان خود را از مدرسه است.

تراکم ترافیک شده است به طور پیوسته در حال سقوط از هفته گذشته به عنوان بسیاری از کسب و کار منتقل شده از راه دور به کار ترتیبات داده ها از تکنولوژی GPS ارائه دهنده TomTom را نشان می دهد.

جفری استرلینگ مدرس ارشد در لجستیک و مدیریت حمل و نقل در دانشگاه سیدنی گفت: این امر سقوط و حتی بیشتر در هفته های آینده به کار و سفر الگوهای تغییر در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

“هنوز هم وجود دارد در حال رفتن به برخی از پدر و مادر خود را در نظر گرفتن بچه ها به مدرسه که ساخته نشده جایگزین ترتیبات اما ما قصد داریم که برای دیدن سقوط دور حتی قبل از آن تثبیت فقط به سفر ضروری و زایمان” دکتر کلیفتون گفت.

آخر هفته سطح تراکم نیز کاهش بیش از 40 درصد در طول ظهر قله در روز شنبه و یکشنبه.

دکتر کلیفتون گفت: در حالی که می افتد در روزهای هفته ساعت اوج ترافیک به خاطر مردم کار از خانه و ماندن کودکان از مدرسه به خانه کاهش در آخر هفته ترافیک پیشنهاد “اجتماعی فاصله پیام است که از طریق گرفتن”.

“آخر هفته های ورزشی است و مردم کمتر سفر برای خانواده بازدید و گردهمایی های اجتماعی,” او گفت:.

دانشکده علوم بهداشت در دانشگاه Swinburne Bruce Thompson گفت: اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد نیاز به اقامت در محل برای حداقل شش ماه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این است که واقعا تنها رفتن به تغییر زمانی که ما یک واکسن است و هنوز 12 تا 18 ماه دور” استاد تامپسون گفت.

“من ادعا نمی کنم ما در حال رفتن به در مستند که برای مدت طولانی, اما ما نیاز به یک درمان برای آن میزان مرگ و میر برای [افراد] غیر قابل قبول است.”

استاد تامپسون گفت: استرالیا شد “خوش شانس” به معرفی دورى اقدامات بسیار زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

“ما در حال شروع به فکر می کنم در اوج ما ممکن است رخ دهد در ماه ژوئن و ژوئیه یا اوت آن نظری مدلسازی اما این که ما بهترین حدس” او گفت:.

“خدا را شکر ما [اجرا شده این اقدامات در حال حاضر] از آنجا که ما یک بافر به خانه ما در نظم و اجازه می دهد تا طب مدرن به انجام کار خود را.”

حضور در مدرسه و ارقام نشان می دهد که به طور متوسط 45 درصد از دانش آموزان غایب بودند در سراسر 1800 مدارس استرالیا روز دوشنبه با توجه به داده ها از قطب نما آموزش و پرورش استفاده شده است که توسط بسیاری از مدارس کاتولیک در نیوساوت ولز و کوئینزلند.

حمل و نقل عمومی استفاده از سطوح نیز کاهش یافت تا 45 درصد در NSW در همه حالت در گذشته دو هفته حمل و نقل برای NSW وزیر Rodd کالاهای اساسی گفت.

او گفت: کاهش تعداد مسافر را “ایجاد فضای کافی در همه حالت اجازه می دهد تا مشتریان ما را به لحاظ اجتماعی فاصله خود را در اکثر موارد”.

تقاضا برای خدمات مخابراتی نیز افزایش یافته است که بیشتر مردم از خانه کار می کرد با Optus تجربه 10 درصد افزایش در سراسر تماس صوتی و اس ام اس و استفاده از داده ها در روز سه شنبه نسبت به مدت مشابه هفته گذشته سخنگوی ارائه دهنده گفت.

“بار اضافی در شبکه ما است که به خوبی در محدوده قابل کنترل و ما اتاق را برای آن به رشد بیشتر,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>