سوریه گزارش اولین coronavirus مرگ به عنوان نگرانی که ویروس می تواند گسترش

صادر شده در:

سوریه وزارت بهداشت گفت: یک زن که پس از اینکه با عجله به بیمارستان برای درمان اضطراری داشت به آلوده شده اند با کروناویروس در کشور اولین گزارش رسمی مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

تبلیغات

سوریه نیز گفت: موارد تایید شده گل رز به نه از اوایل پنج مورد, اما پزشکان و شاهدان می گویند وجود دارد بسیاری از بیشتر. مقامات انکار پوشش اما تحمیل یک مستند و شدیدی از جمله اقدامات در سراسر کشور شب حکومت نظامی برای جلوگیری از همه گیر.

حرکت به تعطیل کسب و کار و مدارس و دانشگاهها و مساجد و اکثر ادارات دولتی و همچنین جلوگیری از حمل و نقل عمومی باید گسترش ترس در میان جنگ خسته ساکنان.

چندین شهر را دیدم وحشت خرید با ساکنان گفت: آنها شاهد کمبود مواد غذایی و افزایش تقاضا است که تحت فشار قرار دادند تا قیمت ها پیش از آغاز مقررات منع رفت و آمد.

سازمان ملل متحد می گوید این کشور در معرض خطر عمده شیوع بیماری به دلیل شکننده نظام سلامت را ویران کرد از نه سال جنگ و عدم وجود تجهیزات کافی برای تشخیص این ویروس در کنار تعداد زیادی از مردم آسیب پذیر است.

سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است که این کشور دارای ظرفیت محدود برای مقابله با گسترش سریع ویروس.

روز یکشنبه ارتش اعلام کرد برای پایان دادن به یک تماس از ارتش ذخایر. آن را در حال حاضر به پایان رسید خدمت سربازي در چه نظامی جداشدگان گفت: تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان رتبه و فایل.

دولت نیز ممنوع جنبش مردم بین governates. نیروهای امنیتی سرنشین دار پست های بازرسی در اطراف شهر استان و تنها مجاز وسایل نقلیه ارتش و خدمات ضروری به تصویب شاهدان گفت.

اپوزیسیون مستقل و سیاستمداران اشاره به دمشق روابط قوی با ایران بدترین کشور آسیب دیده در منطقه به عنوان یک منبع ممکن است سرایت.

آنها می گویند این ویروس نیز در حال انتقال توسط اعضای ایران-حمایت شبه نظامیان که در حال مبارزه در کنار ارتش سوریه و همچنین زائران شیعه که بازدید از زیارتگاه ها در سوریه است.

منابع اطلاعاتی غربی می گویند ایران پروکسی شیعیان شبه نظامیان همچنان به عبور از Qaim مرز عراق و سوریه که در آنها یک حضور قوی در سراسر کشور است.

ارشد ارتش سوریه کردند که در روزهای اخیر گرفته شده مرخصی و دستور داده شده است به معاشرت با ایران حمایت نظامیان ارتش جداشدگان می گویند.

مقامات سوریه گفت: دمشق فرودگاه متوقف پروازهای تجاری و دولت نیز دستور تعطیلی آن اصلی گذرگاه های مرزی با کشورهای همسایه.

هزاران نفر از زائران شیعه شده اند و ورود به سوریه برای بازدید از Sayeda حرم زینب در دمشق یک محله که همچنین خانه های اصلی ستاد مرکزی ایران توقیف شده.

عراق مقامات بهداشتی تایید شده در یکشنبه که بازگشت زائران شیعه از سوریه را آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش نگرانی که این سفر می تواند یک منبع برای گسترده تر گسترش این بیماری است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>