ارتش سوریه وارد شهرهای کلیدی در ادلب پس از درگیری با مخالفان و مبارزان

دولت سوریه نیروهای وارد یک شهر استراتژیک در کشور آخرین دژ شورشی روز شنبه پس از درگیری شدید با مخالفان و مبارزان حتی به ترکیه فرستاده تقویت به دنبال محدود کردن حمله سوریه, رسانه های دولتی گزارش شده است.

تبلیغات

این فشار توسط رئیس جمهور بشار اسد نیروهای خود را به شهرها و روستاها در شمال غربی استان ادلب باعث جابه جایی بیش از نیم میلیون نفر در بیش از دو ماه از ترکیب یک فاجعه انسانی در این منطقه بسته بندی شده با آوارگان داخلی. همچنین خشم ترکیه و خطر یک رویارویی نظامی بین ترکیه و سوریه.

شهر Saraqeb در نزدیکی مرز ترکیه شده است در مرکز مبارزه شدید برای روز. اپوزیسیون سوریه تحت فشار قرار دادند از دولت سربازانی که وارد آن شدند و روز شنبه در حالی که ترکیه فرستاده جدید تقویت شنبه و تهدید به استفاده از زور برای وادار کردن سوریه نیروهای خود را برای عقب نشینی در پایان ماه.

شهر نشسته در تقاطع دو بزرگراه عمده یک ارتباط پایتخت از دمشق به سمت شمال و دیگری اتصال غرب و شرق است.

دولت خبرگزاری سانا و دولتی Al-Ikhbariya تلویزیون سوریه گفت: واحدهای ارتش وارد شهر قبل از شب هنگام و ترکیب آن باقی مانده مبارزان و مواد منفجره است.

محاصره شهر, نظامی, نوشته های

ارتش سوریه پیشتر محاصره شهر و حداقل چهار نظامی ترکیه نوشته های راه اندازی برای محافظت از Saraqeb در برابر پیشرفت نیز محاصره.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ-گروه نظارت گفت: واحدهای ارتش وارد Saraqeb اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده کنترل کنید.

تصویری گرفته شده توسط آسوشیتد پرس نشان داد جنگجویان شورشی lobbing پوسته در دولت نیروهای خود را از اطراف شهر بنش غربی Saraqeb. مبارزان انباشته توپخانه و لاستیک سوخته.

“امروز ما در حال سوزاندن لاستیک برای جنگ است که هدف قرار دادن شهر بنش” گفت: یک ناشناس جنگنده متعهد به شکست هر کسی که در تلاش برای پیشرفت در این شهر است. “اجازه دهید آنها را به اینجا می آیند و ما را به پایکوبی در سر خود را یکی پس از دیگری,” او اضافه شده است.

دولت پیشبرد پس از نادر تقابل بین ترکیه و سوریه نیروهای دوشنبه که به کشته شدن هفت سرباز ترک و یک غیرنظامی عضو نظامی و همچنین 13 سربازان سوری.

در مسکو, روسیه, وزارت امور خارجه اعلام کرد که سربازان روسی کشته شده بودند در شمال سوریه استان در کنار ترکیه خدمتگزاران بدون گفت: زمانی که این حادثه رخ داده است و یا چگونه بسیاری کشته شدند. وزارت سرزنش “تروریست” برای مرگ و میر.

روسیه اصلی حامی از نیروهای اسد در حالی که ترکیه با پشتیبانی از مخالفان دولت او.

سوریه شده اند و در حال پیشروی از دسامبر به این کشور آخرین دژ شورشی که از دهانه استان ادلب و قطعات در نزدیکی حلب است. نیروهای ترکیه مستقر هستند در برخی از این شورشیان مناطق به مانیتور زودتر آتش بس است که پس از فرو ریخت.

سازمان ملل خواستار آتش بس

سازمان ملل فرستاده ویژه سوریه Geir پدرسن نام به صورت فوری و پایدار آتش بس محدودیت در پشتیبانی از گروه های تروریستی “جدی اکتشاف یک تقویت حضور بین المللی با رضایت مقامات سوری” و تلاش جدی برای مقابله با این موضوع از جنگجویان خارجی.

“آنچه ما در حال حاضر شاهد ایجاد چشم انداز بسیار واقعی از یک خونین و طولانی تاریخ و زمان آخرین پایه در مرز ترکیه با عواقب جدی برای شهروندان و خطر ابتلا به پراکندگی تروریستی خارجی مبارزان و جریان شورش پس از آن” او هشدار داد در یک جلسه اضطراری در شورای امنیت سازمان ملل که توسط بریتانیا و فرانسه و ایالات متحده است.

سوریه برای بازپس گیری این گروههای شورشی در مناطق شمال غربی منجر به یک بحران انسانی با بیش از 580,000 غیرنظامیان در حال فرار از خانه های خود از ابتدای دسامبر, با توجه به U. N. بسیاری از آنها را به دنبال ایمنی در مناطق نزدیک به مرز با ترکیه است. حداقل 53 امکانات بهداشتی را به حالت تعلیق در کار در این منطقه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock گفت: “فاجعه انسانی” به طور قابل توجهی افزایش یافت به عنوان توپخانه و حملات هوایی در ده ها تن از جوامع نیروی غیرنظامیان “به طرف شمال و غرب به حال کوچکتر محاصره کنترل غیر دولتی قرار گرفتند.” که منطقه در حال حاضر “به طور چشمگیری به سر می برند” و “نیازهای در حال رشد نمایی” با صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان در معرض خطر, در علاوه بر این به کسانی که فرار کرده اند از دسامبر, او گفت:.

“زمان کوتاه است. در خط مقدم در حال حاضر نقل مکان کرد و به عرض چند کیلومتر از شهر ادلب بزرگترین مرکز شهری در غرب” Lowcock گفت.

ترکیه راه اندازی چهار پایگاه های نظامی برای جلوگیری از نیروهای دولتی سوریه از راهپیمایی عمیق تر به ادلب سوریه, وزارت امور خارجه گفت:. آن گفت: نیروهای ترکیه را “نقض وقیحانه” سوریه را در مرز مستقر شده در مناطق مختلف از جمله روستاها از بنش, Taftanaz و Maaret Musreen.

استان ادلب به برخی از 3 میلیون نفر از آنها آواره از دیگر نقاط سوریه در اوایل حملات خشونت است.

اتحادیه اروپا همچنین خواستار پایان دادن به مبارزه

اتحادیه اروپا نام پنج شنبه برای پایان دادن به مبارزه و خواست جناح متخاصم اجازه می دهد تا کارگران کمک و تجهیزات به این منطقه است.

“بمبگذاریها و دیگر حملات بر غیرنظامیان در شمال-غرب سوریه باید متوقف” مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell و بلوک مدیریت بحران کمیسر Janez Lenarcic در بیانیه ای گفت.

آنها گفت: اتحادیه اروپا, عمده کمک های اهدا کننده ادامه خواهد داد به ارائه کمک به اما که “آزادانه و امن و دسترسی امن” لازم بود.

رصدخانه گفت: جنگنده های سوریه در روز پنج شنبه با حمله به یک پایگاه هوایی نظامی در روستای Taftanaz که در آن نیروهای ترکیه مستقر شده است.

رصدخانه گفت: شورشیان سوریه بعد از راه اندازی یک حمله تحت پوشش شدید ترکیه توپخانه ای در روستای Nairab که در سوریه دستگیر شده پیش از آن در هفته.

شورشیان انجام شده حداقل یک حمله انتحاری با یک زره پوش حامل پرسنل تقلب با مواد منفجره با توجه به شهروند روزنامه نگار طاهر al-Omar که تعبیه شده است با شبه نظامیان در لبه ایجاد کرد.

رهبران ترکیه بارها و بارها به نام روسیه به “مهار” نیروهای دولتی سوریه.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov پاسخ پنج شنبه که روسیه نگران بود در مورد غلظت از گروه های شورشی در ادلب و خود را “ادامه فعالیت است. “

Peskov گفت: کرملین را رد نمی کند یک جلسه بین ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و همتای ترک خود رجب طیب اردوغان به بحث در مورد وضعیت در سوریه است.

در همین حال وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu گفت: هیئتی از روسیه می رسند در ترکیه به زودی برای مذاکره در مورد وضعیت پس از حمله به سربازان ترکیه. او گفت: پیگیری دیدار اردوغان و پوتین نیز می تواند محل “در صورت نیاز وجود دارد.”

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر