صادر شده در: بروز رسانی:

پنج سرباز ترک کشته شدند و پنج نفر دیگر زخمی شدند روز دوشنبه به عنوان یک نتیجه از “شدید” از بمباران نیروهای دولتی سوریه در شمالی سوریه استان ادلب با توجه به وزارت دفاع.

تبلیغات

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: ترکیه توپخانه بلافاصله در پاسخ به این حمله از بین بردن اهداف.

ترکیه فرستاده است عمده تقویت به سوریه و شمال غربی ایران در منطقه که در آن حمله رخ داده است که آنکارا تلاش می کند به ساقه سریع پیشرفت توسط نیروهای حکومت سوریه.

یک فرمانده شورشی گفت شورشیان راه اندازی یک عملیات نظامی روز دوشنبه در برابر ارتش سوریه در نزدیکی Saraqeb با کمک ترکیه توپخانه با شاهدان عینی همچنین گزارش های ترکیه توپخانه از ارتش سوریه مواضع خود در منطقه است.

“Saraqeb شهر در بزرگراه بین سوریه شهر دمشق و [سوریه اقتصادی hub] حلب. دولت سوریه نیروهای آن را در زمان آخرین هفته است. حمله امروز به وضوح تلاش pro-نیروهای ترکیه به معکوس است که به دست آوردن” گفت: فرانسه 24 جاسپر مورتیمر, گزارش از آنکارا.

مشاهده پست ها در زیر آستانه توافق

رئیس جمهور سوریه بشار اسد را به نیروهای مورد حمایت روسیه پوشش هوایی شده اند و در حال پیشروی به آخرین شورشی در مناطق ادلب و در نزدیکی حلب تصرف ده ها تن از شهرها و جرقه در مقیاس بزرگ بحران انسانی با برخی از 600 ، 000 نفر در حال فرار از خانه های خود را به سمت مناطق امن تر در نزدیکی مرز با ترکیه است.

بسیاری از آوارگان در حال زندگی در فضای باز در پناهگاه و خانه های موقت در انجماد زمستان شرایط نزدیک به مرز است. نیمی از آوارگان اعتقاد به کودکان است.

این مبارزه منجر به سقوط شکننده آتش بس که با میانجیگری میان ترکیه و روسیه و ایران تحت 2018 آستانه توافق. روسیه و ترکیه برگشت طرف مخالف در جنگ سوریه: ترکیه با پشتیبانی از شورشیان سوریه در حالی که روسیه به شدت مورد حمایت دولت سوریه را توهین آمیز است.

“ترکیه در حال اجرا است 12 مشاهده پست ها که تنظیم شد با روسیه و ایران تصویب در زیر آستانه توافق با هدف quietening مبارزه در آن استان بین شورشیان مخالف بشار اسد و سوریه خود را به نیروهای. برای مشاهده این پست موفق بود در quietening جنگ داخلی در این استان است. اما در چند ماه گذشته نیروهای اسد راه اندازی یک حمله به راندن شورشیان از ادلب” توضیح مورتیمر.

روسی هیئت در آنکارا برای مذاکرات

آخرین حمله آمد و به عنوان یک هیئت وارد پایتخت ترکیه از آنکارا برای دومین دور از مذاکرات به بحث در مورد افزایش تنش ها در یمن است.

امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت: ترکیه و روسیه هیئت های رد و بدل پیشنهادات بیش از این وضعیت در ادلب در طول یک جلسه برای اولین بار در آنکارا در روز شنبه. در روز دوشنبه تیم روسی بازگشت به آنکارا از سفر به اردن برای بحث بیشتر, او گفت:.

“اگر یک توافق رسیده اند و بدون نیاز به نشست امروز” Cavusoglu به خبرنگاران گفت:. او گفت: ترکیه و رهبران روسیه می تواند در اگر هیچ مصالحه رسیده است.

سوریه نظامی است که به نگه دارید تا مبارزات انتخاباتی خود را.

انفجار بمب در Afrin

در ضمن یک خودرو بمب گذاری شده روز شنبه در سوریه به شهر تحت کنترل ترکیه-حمایت اپوزیسیون سوریه, کشته شدن حداقل چهار نفر و زخمی شدن 15 نفر دیگر ترکیه دولتی خبرگزاری آناتولی گزارش داد.

حمله شد و آخرین در یک سری از انفجار در ترکیه در کنترل مناطق که به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم. ترکیه متهم به حملات در سوریه شبه نظامی کرد موسوم به یگان های مدافع خلق.

بمب رفت و در یک خیابان اصلی در شهر Afrin که ترکیه در زمان کنترل پس از حمله نظامی در 2018, Anadolu گزارش شده است. آن گفت: برخی از زخمی ها در شرایط جدی و اضافه کرد که مرگ و میر به احتمال زیاد به افزایش است.

ترکیه حمله کرده است با هدف فشار کردی مبارزان دور از مرز. کسانی که شهدای شده بود کلید متحدان آمریکا در مبارزه با گروه دولت اسلامی. ترکیه در نظر کردستان سوریه جنگجویان تروریست وابسته به خلق و شورش در ترکیه است.

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de