Tablighi را فیصل رئیس می میرد Covid-19 در ژاپن از 1100 اعضای آلوده

از فیصل رئیس Tablighi Jamaat درگذشت coronavirus به عنوان تعدادی از آن اعضای آلوده عبور 1100 در استان پنجاب پاکستان در روز جمعه. مولانا Suhaib مولوی 69 بود, فیصل فصل سر از Tablighi Jamaat مادران گزارش شده است.

سالمندان واعظ بود با حضور Tablighi جمع آوری در لاهور Raiwaind ماه گذشته. پنج عضو خانواده اش از جمله دو نوه نیز مبتلا به کروناویروس معاون کمیسر فیصل محمد علی گفت. اعضای خانواده اش نگه داشته شده است در انزوا مرکز در Faislabad.

با توجه به پنجاب در بخش بهداشت و درمان بیش از 1,100 Tablighi Jamaat عضو شده اند آزمایش مثبت برای coronavirus در استان است.

تعداد زیادی از واعظان که با حضور عمده جماعت در اوایل ماه مارس در مقر خود در لاهور شد و بعد از آن به دنبال در سراسر کشور قرار می گیرد و در مراکز قرنطینه. با توجه به دولت در ماه مارس Tablighi Jamaat رفت جلوتر با آن سالانه جماعت در Raiwind لاهور در برابر آن مشاوره ” است که جمع آوری ممکن است گسترش ویروس.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: مرگ و میر عبور 450 در هند مورد تایید شده در 13,835

مقامات پاکستانی بود خواست لغو پنج روز Tablighi جماعت بود که با حضور هزاران نفر از مردم از کشورهای مختلف است.

Tablighi Jamaat اعضای پدید آمده است به عنوان نخست مظنون در میان پتانسیل coronavirus حامل نه تنها در پاکستان بلکه در هند و مالزی و برونئی.

تعدادی از آلوده زندانیان در پنجاب زندان افزایش یافته است به 100 یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت. او گفت: شمارش تعداد کل تایید coronavirus موارد در کشور با صعود روز جمعه به 7,260 با 137 مرگ و میر. در پنجاب تعدادی از این موارد است 3,300.

به عنوان بسیاری از 12 بیشتر پزشکان و پرستاران و امدادگران پیدا شده است COVID-19 مثبت در لاهور قلبی در بیمارستان. با توجه به دولت پنجاب رسمی بیش از 110 پزشکان و پرستاران و امدادگران آلوده شده اند تا کنون در سراسر کشور عمدتا در پنجاب. از آنها 53 پزشکان.

این پزشکان جوان انجمن در روز جمعه تظاهراتی را علیه پاکستان تحریک-e-Insaf دولت برای ارائه آنها مورد نیاز, دنده محافظ. نمونه ها از 250 نفر از جمله پزشکان و متخصصین شاغل در پنجاب موسسه قلب و عروق (عکس) فرستاده شده است برای آزمایش و گزارش های خود را در حال انتظار.

عکس اجرایی دکتر ثاقب شفیعی نیز در میان کسانی که اعلام موارد مشکوک برای بودن در تماس نزدیک با برخی از COVID-19 بيمار. یک عکس رسمی گفت: پزشکان سه پنج پرستاران و امدادگران در میان 12 نفر پیدا مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر