تایوان مستند جشنواره متوقف توسط Coronavirus شیوع

تایوان بین المللی, جشنواره بین المللی فیلم مستند, یکی از برجسته فیلم مستند جشنواره ها در شرق آسیا نامیده شده است برای این سال است. سازمان سرزنش شیوع کروناویروس.

آن 12th edition برنامه ریزی شده بود به محل ممکن است 1 تا 10 سال 2020 است. سازمان دهندگان گفت که این امر می تواند “به تعویق افتاد به بهار 2021.”

“تحت تاثیر COVID-19 گیر این جشنواره قادر نخواهد بود برای ادامه به عنوان ما آن را برنامه ریزی شده. فیلمسازان و حرفه ای مخاطبان ما کارکنان و داوطلبان با هم ساخته شده TIDF به عنوان آن امروز است و این امر می تواند غیر مسئولانه برای قرار دادن هر کس در زیر این خطر غیر ضروری” این جشنواره در بیانیه ای گفت. “مراقبت و دیدن شما در بهار 2021.”

این TIDF می پیوندد یک لیست در حال رشد از فیلم آسیایی جشنواره که به نام خود رویدادهای برنامه ریزی شده در نیمه اول این سال است. دیگران شامل هنگ کنگ جشنواره بین المللی فیلم پکن جشنواره بین المللی فیلم. سیدنی جشنواره خود را اعلام کرد لغو اوایل این هفته.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>