تایوان فیلم ‘بیش از آبی’ سر سری انطباق

“بیش از آبی” تایوانی فیلم عاشقانه بود که یک ضربه در چین و در سراسر آسیا به اقتباس به عنوان یک سریال تلویزیونی. سنگاپور mm2 تولید در ارتباط با تایوان Goodfilm کارگاه.

10-قسمتی را به عنوان یک منبع داستان و پروب دانش آموز روز از star-crossed شخصیت های چانگ Che-Kai (K) و سونگ یوان-یوان (کرم) در اصل بازی های برگزار شده توسط Jasper لیو و Ivy Chen. آن را نیز گوشت را به عقب داستان را از چند تن از شخصیت های حمایت از. بازیگران هنوز اعلام خواهد شد.

این مجموعه به کارگردانی Hsieh Pei-ju قبلی برنده جایزه تماشاگران در 2019 تایپه جشنواره فیلم فجر با فیلم “سنگین ولع مصرف است.” بازگشت به پروژه های در حال تولید ریتا Chuang این 2018 فیلم کارگردان گاوین Lin و فیلمنامه هرمس Lu.

تولید تنظیم شده است برای شروع در تاریخ 7 ژوئیه سال 2020 در اعلام بودجه از $6 میلیون (NT$180 میلیون) با تحویل در 2021. mm2 آسیا تنظیم شده است به عنوان توزیع جهانی در خارج از چین است. در حالی که فاکس شبکه های آسیا بود یک شریک در سال 2018 فیلم mm2 می گوید مذاکرات با بین المللی, سرگرمی, سیستم عامل هنوز هم ادامه دارد.

2018 فیلم محلی بود آمار در سال 2018 زمانی که از آن ساخته شده $7.95 میلیون دلار در اکران در تایوان است. آن به دنبال آن است که با یک نمودار-شکوه باز کردن در چین و سرزمین اصلی چین به مسافت از 135 میلیون دلار. آن اضافه شده سوابق بالاترین پرفروش تایوانی فیلم در دیگر نقاط شرق آسیا از جمله هنگ کنگ ، مالزی و سنگاپور.

بیشتر از آبی است که یک بازسازی از سال 2009 فیلم کره ای با همان زبان به عنوان. که فیلم بود کارگردان اولین شاعر برنده Tae-yon. “تایوانی فیلم موفق بود چرا که آن را قادر به انتقال هسته ای قوی داستان کره ای اصلی با عناصر معاصر چینی فرهنگ” تولید کنندگان ادعا می کنند.

“ما فوق العاده خوش بینانه در مورد منافع طرفداران جدید در این مجموعه تلویزیونی به عنوان مدرک از انجمن های آنلاین در مورد این موضوع گفت:” چن چی یوان, GM در mm2 تایوان. “شده اند وجود دارد چند برجسته و درام منتشر شده در تایوان که به تازگی انجام داده است به خوبی در رتبه بندی و ما در انتظار موج جدیدی از علاقه برای فرمت.”

“این است که از بیشترین اهمیت برای مجموعه تلویزیونی به پیش افتادن از هر دو اصلی فیلم’ تن در نظر عمق احساسی; به حرکت در دل طرفداران و مخاطبان جدید به طور یکسان” گفت: Chuang.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>