‘استفاده’: سالمندان پرت نبرد برای بازیابی 300.000 دلار از دختر


یک زن دستور داده شده است به بازپرداخت مادرش صدها هزار دلار پس از یک قاضی در بر داشت او عمل unconscionably و در زمان استفاده از 84 سال بود که عزادار مرگ شوهرش.

هیلدگارد Meiners, 84, اتهام دخترش دبرا Gunn او را تشویق به فروش او ارمدل خانه تحت بهانه بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دو نفر از آنها را به خرید یک ملک در Yokine با هم.

اما پس از او به فروش اموال Ms Meiners گفت: Ms Gunn او را متقاعد به جای خرید یک اجاره نامه در یک بازنشستگی ایجاد کرد و سپس با استفاده بقیه پول برای خرید یک خانه تحت نام خود.

The case was heard in the WA Supreme Court.

این مورد شنیده شد در WA دیوان عالی کشور است.اعتبار:ارین Jonasson

تلخ دشمنی خانواده فرود آمد در و دادگاه عالی در سراسر 2018 و 2019 با اقدام قاضی لاریسا Strk ماه گذشته حکم به نفع Ms Meiners گفت: پول معاملات تشکیل “نامعقول معاملات”.

تبلیغات

Ms Meiners که مهاجرت از آلمان به استرالیا در سال 1959 شده بود زندگی در ارمدل خانه با شوهرش از 22 سال لیونل ‘بن’ Meiners از سال 1992.

پس از او مرگ ناگهانی در سال 2014 Ms Meiners گفت که او شروع به احساس انزوا و فکر دخترش پیشنهاد به حرکت در با هم در Yokine می شود و نزدیک به نوه او بود “ایده خوب”.

این جفت ارز که تا به حال یک رابطه شکننده برای چندین سال به حال وصل پس از Mr Meiners’ مرگ است.

“من از دست رفته بن. ناگهان من در خود من بود و خانه سرد بود,” Ms Meiners به دادگاه گفت.

“پس برای فرار از این احساس من فکر کردم من می خواهم در جایی دیگری که مرا به یاد او و از دست دادن. نه این که کمک کرد که, اما من نمی دانم که در آن زمان است.”

اموال ذکر شده برای فروش در اطراف مارس 2015 اما کمتر از سه ماه بعد Ms Gunn تشویق Ms Meiners به استفاده از درآمد حاصل از خرید یک روستای بازنشستگی واحد اجاره در Dianella.

او همچنین معتقد مادرش به انتقال مانده نقدی از فروش ارمدل ملک – $130,000 – به حساب خود را که او استفاده می شود به خرید یک ملک در Yokine در ماه اوت 2015.

زمانی که Ms Meiners یافت از او پرسید: دختر خود را به حرکت در با او, اما او گفت: Ms کان “اجازه نمی دهد او را به” و پیشنهاد خرید واحد دیگر برای او به زندگی می کنند.

با توجه به Ms Meiners Ms Gunn که زندگی در Coorkenup کار می کرد اما در Osborne Park گفت: او با فروش او Coorkenup خانه و اگر Ms Meiners به درآمد حاصل از فروش از بازنشستگی اش ایجاد کرد اجاره او را از ترکیب بودجه برای خرید یک واحد در نزدیکی Yokine اموال.

83 ساله به توافق رسیدند و منتقل $242,717 به Ms Gunn که او استفاده می شود به پرداخت بدهی از Yokine صفحه اصلی.

Ms Meiners ادعا کرد دخترش که او متکی به عنوان وکالت و تنها نگهبان تا به حال اعمال “بی تاثیر” بیش از او و ادعا کرد او حفظ حقوق بیش از Yokine اموال.

اما Ms تفنگت را تکذیب کرد فشار Ms Meiners به فروش ارمدل خانه و گفت: بودجه یک “هدیه”.

اقدام قاضی لاریسا Strk حکومت به نفع Ms Meiners و گفت: 84 سال دارد محروم در هنگام برخورد با Ms کان به دلیل سن او غم و اندوه و سلامت.

“Ms Meiners منتقل اکثر ثروت خود به Ms کان. هیچ شواهدی وجود ندارد که Ms Meinters آیا تا به بیان قدردانی خود را,” او گفت:.

“من در بر داشت Ms Meiners صادقانه شاهد اگر چه وجود شکاف در [او] خاطره است.”

Ms Gunn دستور داده شد به فروش Yokine صفحه اصلی و هر گونه ملک خریداری شده با استفاده از مادرش وجوه و انتقال هر گونه درآمد حاصل از فروش به Ms Meiners.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر