“داستان دو نیمه’: IAG گزارش 60 درصد سود سقوط به آب و همه گیر نیش


بیمه, استرالیا, گروه, گزارش یک سقوط دراماتیک در سود خالص پس از کسر مالیات برای سال ناشی از فاجعه بار آب و هوا حوادث در طول تابستان و همه گیر ناشی از ضرر و زیان سرمایه گذاری در نیمه دوم.

IAG همچنین تایید کرد آن را پرداخت نمی سهامداران نهایی سود سهام برای اولین بار از این شرکت ذکر شده بود در سال 2000 پس از ضعیف خبر بد برای سرمایه گذاران در ماه گذشته.

کسب و کار در پشت بیمه برندها از جمله NRMA و CGU روز جمعه گزارش خود سود خالص پس از کسر مالیات مبلغ 435 میلیون دلار برای سال مالی سقوط با 59.6 درصد از مدت مشابه سال گذشته است.

IAG chief executive Peter Harmer said catastrophic weather events and the pandemic in the second half had undermined the company's bottom line.

IAG اجرایی پیتر Harmer گفت فاجعه بار آب و وقایع و همه گیر در نیمه دوم تا به حال تضعیف خط پایین شرکت.اعتبار:Anthony Johnson

بیمه گر گفت: سال مالی بود “داستان دو متمایز نیمه” به عنوان عامل عملکرد نیمه اول قوی بود و به طور گسترده در خط با انتظارات اما فاجعه بار آب و وقایع و همه گیر در نیمه دوم تا به حال تضعیف خط پایین شرکت.

تبلیغات

گروه بیمه سود پایین بود با 39.5 درصد به $741 میلیون نهفته عالی بیمه اتکایی بیشتر و هزینه های ادعا پرداخت پس از تابستان bushfires و تگرگ و طوفان در سراسر NSW, ویکتوریا و کانبرا.

IAG گزارش آن پرداخت می شود $904 میلیون در خطرات ادعا می کند بیش از آن تجدید نظر هدایت $850 میلیون و اصلی کمک هزینه از $641 میلیون و اجرایی پیتر Harmer به نام برای بیشتر اکشن تغییر آب و هوا و گفت: بدون شک وجود دارد آب و هوایی شدید تأثیر منفی کسب و کار.

“سطح بالایی از خطر فعالیت در طول سال تأکید بر اهمیت اقدام آب و هوا و کاهش اثرات آن, برای کمک به ایجاد جوامع امن تر, و ما همچنان به حمایت از کسب و کار و دولت ها و جوامع به کار با هم در این مسئله مهم” آقای Harmer گفت.

گر کشویی سود ساخته شد بدتر توسط “نسبتا شدید آمار” به درآمد سرمایه گذاری به عنوان یک نتیجه از شرایط بازار فرار آورده coronavirus همه گیر مرکب تاریخی نرخ بهره پایین محیط زیست است.

فروش IAG هند کسب و کار برای $326 میلیون دلار به معنای آن است که قادر به پنجه بازگشت برخی از سود اما این سود عمدتا مجموعه توسط یک بالاتر از حد انتظار مشتری بازسازی لایحه $141 میلیون دلار در مقایسه با $82 میلیون را کنار بگذارند در اولین نیمی از سال است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>