قد بلند کون, تنبیه کردن, درهم و برهم Boomers به ادعای پیروزی


نیوزیلند ثابت بیش از حد تجربه آنها به عنوان ضرب و شتم استرالیا Boomers در را باز بسکتبال آسیا مقدماتی جام ملت های آسیا در استرالیا پنج شنبه شب.

تجربه کرده, قد بلند کون روبن ته رنگی (21 امتیاز) راب Loe (19 امتیاز) شیا Ili (19 امتیاز) و اردن Ngatai (21 امتیاز) ستاره دار به عنوان آنها را به ثمر رساند 108-98 برنده در برابر افراد طرف با شش تخت و بیش از حد بسیاری از گردش در استرالیا برای اولین بار بین المللی پس از دیرین مربی Andrej Lemanis استعفا داد, نقش پس از سال گذشته FIBA World Cup.

Todd Blanchfield drives to the basket for the Boomers.

تاد Blanchfield درایوهای به سبد خرید برای افراد متعلق به نسل.اعتبار:گتی ایماژ

دست دادن را نیش Boomers اما آنها باید پنج گروه بازی و نیاز به پایان برساند در بالا-دو نفر از چهار تیم گروه به واجد شرایط برای 2021 جام ملت های آسیا. پیروزی جدید بود قد بلند Blacks مربی پرو کامرون برای اولین بار پس از مصرف بیش از پل Henare.

تاد Blanchfield led استرالیا با 17 امتیاز در حالی که کایل Adnam تا به حال 12 امتیاز زمین در اولین بازی خود را. سیدنی پادشاهان مربی خواهد ویور رهبری Boomers به عنوان مربی جدید برت براون در دسترس بود با توجه به NBA تعهدات.

تبلیغات

استرالیا پخش هنگ کنگ در بریزبن روز یکشنبه در حالی که بلند سیاه پوستان را مشاهده گوام در روز یکشنبه خود را برای بازی دوم.

Boomers خود را آغاز پنج اکثر بازیکنان با تجربه و 9-0 شروع پشت ناتان ericsson research و Blanchfield.

The Boomers react to the loss.

Boomers واکنش به از دست دادن.اعتبار:AAP

اما کیوی بیشتر از بازیکنان به طور منظم و بین المللی جانبازان مانند Ili و ته رنگی به زودی به حزب آمد و برش و منجر به 31-27 در سه ماهه زمان.

این دو قد بلند و سیاه پوستان در زمان بیش در دوره دوم خود را در برگه گذشته دو چهره به عنوان افراد متعلق به نسل جوان ادامه داد: به نوبه خود بیش از توپ در حال سقوط 53-46 پشت در نیمی از زمان. یکشنبه Dech گذشته-دوم سه برجسته.

Ili, Ngatai و ته رنگی بودند بیش از حد برای افراد متعلق به نسل به رسیدگی در نیمه دوم به عنوان آنها بارها و بارها در بر داشت دهانه و بهره برداری گردش از افراد متعلق به نسل.

Debutante Adnam به سمت یک جرقه با پنج امتیاز به شروع فاینال ترم اما آنها خواهد شد در خلیج Loe اواخر سه به پایان رسید در اواخر Boomers باز گشت.

امثال Adnam, Angus گلوور و Dech نشان داد آنها ارزش تداوم با Boomers که بهتر خواهد بود برای اجرا و بعید است به تکرار آنها 17 گردش زمانی که دو طرف در دیدار با نیوزیلند در اواخر این سال است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>