Tame Impala ‘آهسته راش’: نقد و بررسی آلبوم

ابتدا با روانگردان vibes از Tame Impala 2010 اولین “Innerspeaker” این گروه که در تاریخ ثبت شده است که کوین پارکر به تنهایی به دست آورده تحسین برای ایجاد صداهای که در دامن مرزهای, پاپ, راک و موسیقی رقص. ثابت است پارکر اثیری falsetto که می تواند صدای آژیر تماس از راه دور جهان است.

در دهه پس از “Innerspeaker,” پارکر رفته از prog-rock prodigy به جشنواره headliner. او نیز منتشر شد دو آلبوم بیشتر از جمله 2015 را به شدت مورد تحسین قرار گرفته “جریان” و با همکاری و یا ریمیکس آهنگ هر کس از لیدی گاگا و Kanye West به Mark Ronson, تراویس اسکات و زو. بالا سوار در عرصه فروش-outs و ستایش فراوان از منتقدان موسیقی شمارش معکوس برای پارکر آلبوم چهارم به ظاهر شروع به لحظه “جریان” منتشر شد.

پنج سال بعد از آن در نهایت اینجا و این رکورد را به عنوان ممکن است یک چشمک به کسانی که انتظار می رود این آلبوم به رها کردن زمانی که Tame Impala عنوان هر دو تعطیلات آخر هفته از Coachella و به عنوان موسیقی مهمان “شنبه شب زنده” — در بهار گذشته. پارکر به تازگی اذعان کرد این بود که در اصل طرح گفتن UPROXX که او تا به حال به “تجسم یک بیت از یک Kanye West چشم انداز” در انتخاب به نگه داشتن در انتشار “آهسته راش” قبل از آن آماده بود.

خوشبختانه, آن را به ارزش صبر کنید: “آهسته راش” مسلما پارکر ترین به طور کامل متوجه شدم و رضایت بخش تلاش به تاریخ. در حالی که lyrically آلبوم به نظر می رسد کمی خیالبافانه پارکر دوست دارد به کار در جایی در وسط dabbling در شخصی اما اغلب تنها به عنوان یک قطعه از یک بزرگتر مدیتیشن. این غمگین گیتار و مه آلود ضعف است که آویزان بر “عفو و بخشش پس از مرگ” مجموعه تن برای پارکر به تلاش برای آشتی با پدر مرحوم. در ضمن بازکن “یک سال” موفق به ترجمه یک حمله اضطراب — “”چون من این احساس و شاید شما آن را دریافت بیش از حد / ما در یک غلتک coaster گیر در حلقه خود-de-حلقه” — به یک منحصر به فرد 14/4 امضا هم که ماهرانه کهخود را به عنوان چیزی بیشتر آشنا به گوش.

زمانی که اوج “یک سال” می رسد در قالب یک فوران ضربان دار کیبورد شنوندگان ممکن است تعجب اگر پارکر آخرین آلبوم خود را در واقع شامل یک جانشین شایسته به stomper “فیل” (از Tame Impala دوم تلاش “Lonerism”) اما چنین افکار پراکنده با آهنگ قطعه اخریک اهنگ که تبدیل اثیری یک جهان حذف از هرج و مرج از یک لحظه قبل از.

مفهوم زمان عود در سراسر این آلبوم است. تنها “ممکن است آن زمان” می یابد پارکر طلبانه گفت: “این ممکن است زمان به آن صورت / “You ain’t به عنوان جوان به عنوان استفاده می شود” در حالی که در جای دیگر “یک ساعت” — آلبوم بسته شدن مسیر خدمت به عنوان یک bookend به بازکن “یک سال بیشتر.”

و اینکه آیا یا نه آن زمان مراجع حیله گر چشمک به پنج سال بین “جریان” و این آلبوم “آهسته راش” ثابت می کند که پارکر به دست آورده است در همه زمان ها به او نیاز دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر