‘نوار’: فیلم نقد و بررسی

“نوار” یک چریکی, indie در, درام که در برابر برخی از راه های است که آزار و اذیت جنسی تعبیه شده در صنعت سرگرمی با رزا (Annarosa Mudd) آماده رفتن undercover — اما واقعا او را پانسمان برای نبرد. پس از تقلب خودش با یک دوربین او mutilates بدن او در ادای احترام به Lavinia در “Titus Andronicus,” سوراخ کردن زبان خود و با استفاده از یک تیغ ریش تراشی به حک کردن یک دستبند از خون در اطراف مچ دست خود. او سپس shaves خود بلند فرفری موهای قهوه ای, ترک پوست سر که بیشتر تکه ای از شیک و کامل نگاه تیره با رژ لب سرخابی های بلند سیاه و سفید “ماتریکس” کت و عینک آفتابی. (در واقع آنچه در نگاه کامل است او فوق العاده پوست رنگ پریده می دهد که او به ظاهر از یک روح انتقام جو.)

او سپس سر را به یک واقعیت نشان می دهد, استماع, تظاهر به یک بازیگر در اتاق انتظار. اما واقعا او وجود دارد به مخفیانه فیلم آنچه او می بیند به ویژه هنگامی که او متصل با مروارید (Isabelle Fuhrman) بلند پروازانه اما ساده و بی تکلف بازیگر جوان. ما مطمئن هستیم که در ابتدا آنچه رخ داده به رزا. اما به وضوح چیزی را; ما می توانید حدس بزنید که او سوخته بد. او را مانند دختر با خالکوبی اژدها عبور با یک حیله گر جوان, فضول, بیرون از Brian De Palma.

“نوار” نوشته و کارگردانی شده توسط دبورا Kampmeier (“Hounddog”), is a bare-bones دانلود فیلم بسیار مینیمالیستی و ساده و در عین حال که بخشی از آن خیره فتنه است. آن ما را گام به گام به باتلاق از آزار جنسی dramatizing چگونه آن را می توانید از ظهور موذی, لایه, قدرت محور منطقه وابسته به عشق شهوانی, تصویر سازی که بخشی از چه چیزی باعث سرگرمی ما فرهنگ است. و این فیلم انجام این کار را بدون بسیاری از درهم و برهمی و سر و صدا. “بمب” کنار “نوار” است که یکی از اولین سریال از #MeToo عصر برای مقابله با, سر, بر, چه, آزار و اذیت به نظر می رسد و چگونه آن را واقعا کار می کند. در عین حال حتی به عنوان فیلم احساس می کند تا به دقیقه به دقیقه از آن ساخته شده است و با برخی threadbare, خیابان-های-جدید-نیویورک پانک فمینیستی mythologizing که ممکن است به شما یادآوری در زمان از فیلم بث B.

رزا به دام انداختن او پیر آزار دهنده یک تولید کننده-مدیر نام Lux (Tarek Bishara) که در مورد برای بدام انداختن مروارید در همان استثماری وب. مروارید برش را ندارد برای نشان دادن واقعیت است. اما زمانی که او گریه در پیاده رو Lux می آید و ارائه می دهد به او را به عنوان یک مشتری در مدیریت شرکت است. آنها برای دیدار با قهوه و او می دهد او یک اسکریپت برای یک صفحه نمایش که در آن او می گوید آنها فیلم در یک محل واقعی — که معلوم بود به سختی مبله loft با مرمت سخت افزار لمس و یک تخت نشستن زیر یک اویزان طراح نور لامپ. در این مرحله ما قصد, “اوه.” اما مروارید نیست و این بخشی از درام. او خیلی مشتاق به لطفا مدیر جدید که او به دنبال او گام به گام مسیر او نباید.

رزا در حال حاضر مخفیانه به انبار به کارخانه دو دوربین و او می تواند دیدن این ویدئو خوراک بر روی iPad خود را که آشنایی این فیلم انتزاعی در حال تعلیق است. اما درست تنش می آید از چه ماهرانه نوشته شده و عمل دنباله آشکار در آن وجود دارد. به عنوان لوکس, Tarek Bishara است مانند David Strathairn بازی بد ’70s soap opera بازیگر moonlighting به عنوان یک انجمن گل میخ. لوکس ممکن است یک cad اما او نه گنگ. او یک نوع روش perv که می آید به عنوان یک اقدام گورو و کار کرده است یک طرح کامل برای چرا مروارید (و یا برای که ماده هر بازیگر) باید خواب با او. “برخی از تاکتیک ها و روش ها و استراتژی های” او می گوید: “بروید در برابر همه چیز شما در مورد صنعت سرگرمی و هنر و بازیگری به طور کلی.”

یک خط مانند است که باید در مراسم رژه با پرچم قرمز اما آنچه در این فیلم به ما نشان می دهد این است که لوکس زمین را به مروارید است که همه در مورد اودر مورد چگونه بازیگران را که آن کسانی هستند که می توانند شیر را به پنهان خود را به خوبی باستان وابسته به عشق شهوانی انرژی است. در هر مرحله او می دهد و او انتخاب (او باعث می شود آن را روشن است که او می تواند می گویند هیچ) اما مفهوم آن این است: اگر شما این کار را انجام نمی کسب و کار بدون استفاده از برای شما. این آزار و اذیت به عنوان یک نوع از بازی ذهن و هنگامی که مروارید توجیه آنچه در جریان است اذعان می کند که او خواب با غریبه ها کمتر ما را ببینید که چگونه به خوبی بازی می کند.

لوکس سریال harasser اما او به معنای باغ-انواع نسخه ها و فیلم با استفاده از او به صورت نمادین به عنوان نوک سمی یخ. در پایان زمانی که رزا او را در برابر (در صورت خاموش در زور اسلحه که راه خیلی بعید به احضار قدرت آن را برای او می دهد یک سخنرانی که فراخوانی “Titus Andronicus,” پولانسکی و بیل کازبی و تجاوز به عنف و فرهنگ به طور کلی. اما پیام او در مورد کیهانی تداوم جنسی مرد جنایتکاری احساس می کند بیش از حد گسترده و برس پس از دقت اختلال مواجه بوده ایم ، “نوار” می خواهد به یک جیغ از خشم کینه توز است که پژواک را از طریق سنین است. اما این فیلم در بهترین زمانی که آن را به سادگی ضبط یک نمونه از آن است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>