تاتا اضافی پرداخت از 2,000 تومان کرور روپیه نسبت به AGR حق عضویت: گزارش

Tata Teleservices روز سه شنبه پرداخت مبلغ اضافی در حدود 2,000 تومان کرور روپیه به مخابرات گروه در ad hoc اساس نسبت به خود AGR بدهی PTI گزارش شده است. اضافی پرداخت بیش از و بالاتر تومان 2,197 کرور آن را در حال حاضر فرستاده شده به دولت است که با هدف پوشش هر گونه آشتی تفاوت.

دولت برآورد تاتا غرامت در مورد 14,000 تومان کرور. قبلا Tata Teleservices پرداخت کرده Rs 2,197 کرور به عنوان آن AGR غرامت به نقطه گفت: این شرکت کامل و نهایی پرداخت.

در ضمن نقطه تنظیم شده است برای نوشتن تازه نامه به شرکت های مخابراتی سوال آنها در مورد تنوع در AGR غرامت ارزیابی شده توسط شرکت های خود را و خود را در محاسبات. این حرکت فرض اهمیت را به عنوان مقدار پرداخت شده توسط telcos تا کنون حتی کسانی که اعلام کرده اند کامل و حل و فصل نهایی است به طور قابل توجهی کمتر از نقطه AGR تخمین می زند.

همچنین بخوانید: نقطه به دنبال به دنبال جزئیات AGR محاسبه از telcos این هفته

اپراتور Bharti Airtel اخیرا بیش از 18,000 تومان کرور روپیه به نقطه اعلام آن ساخته شده است کامل و حل و فصل نهایی نسبت به آن AGR بدهی اما این مقدار بسیار کمتر از بیش از 35,000 تومان کرور روپیه است که نقطه برآورد این شرکت مدیون آن است.

Telecom

دیوان عالی کشور بود و در 24 اکتبر 2019 را تایید کرد نقطه تعریف AGR.

دولت همچنین از تمام شرکت های مخابراتی برای ارائه نام خود را MDs و خود را به آدرس, PTI گزارش اضافه کردن این شده بود یک نیاز از دادگاه که می خواستم آن جزئیات. در شنبه اپراتور مخابراتی Bharti Airtel گفت: از آن ساخته شده است پرداخت Rs 8,004 کرور نسبت به تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت به دولت یک مقدار بالاتر از 10 ، 000 تومان کرور روپیه آن را در حال حاضر پرداخت می شود.

دیوان عالی کشور بود و در 24 اکتبر 2019 را تایید کرد نقطه تعریف AGR درخواست صنعت مخابرات به پرداخت تا در انتظار مجوز هزینه و طیف شارژ حق همراه با مجازات و علاقه در عرض سه ماه.

پس از آن دادگاه اخراج کرده یک بررسی درخواست توسط telcos. زمانی که اپراتور Bharti Airtel و وودافون ایده در زمینه اصلاح درخواست برای تمدید مدت پرداخت دادگاه از آنها خواست تا برای روشن شدن حق خود قبل از تاریخ بعد از شنیدن برنامه ریزی برای 17 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>