تاتا خود را باز طاق مرتکب 1,500 تومان کرور روپیه برای مبارزه با کروناویروس

تاتا تراست های بشردوستانه بازوی تاتا و تاتا و پسران گروه شرکت برگزاری در روز شنبه متعهد 1,500 تومان کرور روپیه برای مبارزه با Covid-19 بحران است.

“وضعیت کنونی در هند و در سراسر جهان است که از نگرانی و نیاز به اقدام فوری. تاتا اعتماد و تاتا گروه شرکت ها در گذشته افزایش یافته است به نیازهای کشور است. در این لحظه نیاز ساعت است که بیشتر از هر زمان دیگر” راتان تاتا رئیس تاتا تراست در بیانیه ای گفت. “امروز تاتا اعتماد همچنان خود را متعهد به حمایت و توانمندسازی همه جوامع آسیب دیده است و ارتکاب تومان 500 کرور روپیه,” او اضافه شده است.

تاتا گفت: فوری اضطراری منابع مورد نیاز مستقر می شود به مقابله با یکی از “سخت ترین چالش های نژاد بشر روبرو خواهد شد”.

در بیانیه ای جداگانه تاتا و پسران رئیس N Chandrasekaran گفت: این شرکت تا به حال اختصاص داده شده 1,000 تومان کرور روپیه به نبرد Covid-19 و برای فعالیت های مرتبط. “ما با هم کار کنند با تاتا تراست و ما رئیس بازنشسته راتان تاتا. ما در یک کار مشارکتی شیوه ای برای آوردن تخصص کامل از گروه,” او گفت:.

تاتا و پسران نیز در آوردن هواکش و در حال آماده سازی خود برای تولید همان در هند به زودی. “همه ما را به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کاهش و بهبود کیفیت زندگی جوامع ما در خدمت” او گفت:.

کمک مالی توسط تاتا و پسران و تراست که بزرگترین مبلغ متعهد توسط یک شرکت و آن بشردوستانه بازوی پس از وقوع Covid-19. دیگران از جمله تکیه بنیاد ماهیندرا گروه Bajaj گروه آی تی سی در حال اعطای وام حمایت بیش از حد در مبارزه با این بیماری همه گیر.

مقدار متعهد توسط تاتا اعتماد مستقر خواهد شد برای خرید تجهیزات حفاظت فردی برای پرسنل پزشکی در خطوط مقدم و تهیه سیستم تنفسی و تست کیت برای افزایش سرانه تست. آن را نیز می توان مورد استفاده برای تنظیم مدولار امکانات درمان برای بیماران آلوده. مدیریت دانش و آموزش سلامت کارگران و عموم مردم خواهد بود دیگر مناطق تمرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>