تیلور سویفت, شاهزاده, Bon Iver و بیشتر در جمعه 5, بهترین آهنگ های هفته

تیلور سویفت “فرهنگ عامه” آلبوم ممکن است برای دو هفته در حال حاضر, اما این بدان معنا نیست که او نمی تواند فرمان جدید-انتشار اخبار چرخه 14 روز بعد با یک تک آهنگ جدید — علاوه بر این از یک bonus track که برگزار شد از قبلی نسخه دیجیتال است و تنها ضربه خیابان ها در حال حاضر به عنوان بخشی از دیر منتشر سی دی بسته.

این است که “دریاچه” به ارزش یک شیرجه عمیق همه توسط خود را به عنوان 17th پیگیری و در نهایت در حال حاضر طولانی دم ؟ بله اگر شما به دنبال اضافی دیوانه وار در عشق با محتوای اضافی و نفرت-خود-ex-(برچسب) محتوای lusher ارکستراسیون از شنیده در هر یک از آلبوم های قبلی 16 آهنگ ها و یا اگر شما فقط به دنبال یک نیابتی تغییر, انگلیسی-مناظر روستایی.

که آهنگ جدید منجر به این پنج شنبه 5 خلاصه ای از برخی از تعطیلات آخر هفته بهترین آهنگ های جدید. ما کوتاه نیز شامل یکی دیگر از طاق درمان از شاهزاده آهنگ شاهزاده تقریبا می تواند ثبت کرده اند که از عمر آپولو; فروپاشی شیرینی از الکساندر 23 است که تقریبا ارزش فروپاشی ملکه Swift; و یک آهنگ جدید از تیلور آخرین duet شریک Bon Iver که ممکن است گیج یا گمراه کردن و یا لذت Swifties به دنبال به حفاری عمیق تر به این فروشگاه برای اولین بار (همراه با هر کس دیگری).

تیلور سویفت “دریاچه”

اگر شما یک Swiftie (و با vibes مثبت برای “فرهنگ عامه” به او نزدیک ترین چیزی که به اجماع تحسین در زندگی حرفه ای اش تا کنون این اصطلاح ممکن است پوشش کثرت طرفداران پاپ در لحظه) یکی از چیزهایی که شما ممکن است لذت بردن از پنبه حلاجی شده در اطراف خود را با همکار Swiftarians در هفته ها و ماه آمده است که این آلبوم را “واقعی” ، نسخه استاندارد ارگاسم با “جعل” اولین بار او را برای همیشه به پایان رسید در یک محزون توجه داشته باشید. اگر شما احساس نمی مانند زیر او بیش از صخره ها توضیح داده شده است که تعداد هر چند شما ممکن است ترجیح می دهند بیشتر مشخص امیدوار کلاهدوز او فراهم می کند و در نسخه لوکس را “دریاچه.” حتی اگر آن را اواسط سرعت, heavy-laden با رشته و باعث مراجعه مکرر به افسردگی و این در واقع یکی از بیشتر جوشان “فرهنگ عامه” آهنگ به عنوان سریع توصیف دور شدن به دریاچه منطقه در انگلستان به عنوان یک تونیک برای توییتر بد خون feuders و دیگر آفات شهری, الهه شعر و موسیقی در دو.

منطقه آمد تا در یکی دیگر از آهنگ جدید است که همچنین به نظر می رسد به مرجع شفا زمان رابطه “نامرئی String” (که در آن سومین سالگرد ناهار “توسط دریاچه ها” اشاره شده است). در اینجا در ترین نقطه روستایی در بریتانیا او می گوید: او می خواهد به “دیده بان ویستریا رشد حق بر پا / چون من نقل مکان کرد و در سال” — یک فرد آرمان به سمت تنبلی برای کسی که فقط شروع و تکمیل سال جشن ترین آلبوم های پاپ در سه ماه. اما می تواند به ما کمک کند آن را اگر ما کشیده شده به این آهنگ بیشتر زمانی که آن را به یاد می آورد گذشته هیستری نه زمان ویستریا? چون تا به حال کامل تر تقطیر از اخلاق رانندگی او بیشتر چشمگیر طرف از در آیه دوم که آغاز می شود: “آنچه که باید بیش از burrowed زیر پوست من / در قلب متوقف کردن امواج از صدمه”? وجود چنین نور دل طرف به طرف ترانه که او را به وضوح به عنوان یک بیت زبان-در-گونه که او خود آگاهانه فراخوانی او را “فاجعه باری عشق و غم و اندوه غیر قابل عبور.”

آن را نیز عادلانه می گویند او به عنوان جدی حمله قلبی هنگامی که او می گوید: او “آمده بیش از حد به تماشای برخی از namedropping sleaze به من بگویید چه حرف های من ارزش” بدیهی است که این معنی به پین دم در یکی از کسب و کار تیتان که قرار دادن یک ارزش دلار در ماشین فروشگاه. حتی وجود دارد هر چند, او در بازی, بالا آوردن معروف ساکن دریاچه های ویلیام وردزورث در جدول دو طرفه..

با یک ذهن که همیشه مسابقه به عنوان خشمگینانه به عنوان یکی از در این آهنگ ویستریا یک شانس ایستادن نیست.

شاهزاده “کیهانی روز”

نگاهی به دیدگاه موضوعات برای شاهزاده “کیهانی” روز و Bon Iver را “AUATC” و اتفاقا شما خواهید دید بسیاری از تقریبا یکسان نظرات: “دوست دارم آهنگ — اما چرا می خواهم او را به خواندن آن در که صدا؟” شما همچنین می خواهید پیدا کردن مقدار زیادی از مدافعان برای این دو بیش از حد, اگر, آزمایش های عجیب و غریب خواننده در گذشته و حال است. شاهزاده در “کامیل”-یونی در اینجا او به عنوان راهنمایی صدای او تا به یک زنانه محدوده که بیشتر کارتونی از falsetto مانند. اما به نوعی با این نسخهها کار در راه است که متناسب با فوق العاده “آشفته” کیفیت شعر. در هر صورت شما در حال آمدن به “کیهانی” روز خود را برای بهترین آوازی ظرافت. شما در حال آمدن به صورت فازی گیتار یک علامت تجاری از سال 1987 “علامت O’ بار” آلبوم (این تخت این است که یک پیش نمایش از آینده box set). آن را در اینجا در تمام شکوه و عظمت خود را به خصوص از نقطه نیمه راه در حدود شش دقیقه barnburner را تهدید می کند که به نوبه خود به prog-rock قبل از بازگشت به لگد زدن مربا.

خوب است چیزی که او را شامل نمی شود آن را بر روی “ثبت نام”? احتمالا. آیا این بهتر از چیزی است که ما هنوز به آن را بشنوند و بعد اگر نه زودتر? کاملا.

Bon Iver “AUATC”

تصور کنید Taylor Swift fan که عاشق جاستین ورنون زیبا, تاریک, دونفری با او در آن آلبوم جدید و پس از آن می آید به این Bon Iver آهنگ دنبال چیزی است که ساده و قابل فهم. برای قرار دادن آن در Swifties قادر به دقیقا درک “AUATC” — جهنم تصور Bon Iver هاردکور پیروان آمدن به این مسیر بیش از حد و شما می توانید تقریبا همان نتیجه نهایی. هر آنچه عجیب و غریب فیلتر ورنون صوتی است که از طریق قرار دادن در اینجا آن را ایجاد یک سطح از فتنه که باعث می شود آن را بیشتر کنجکاو و مغناطیسی از آن ممکن است اگر برش به عنوان ساده gospel-pop شماره شما به راحتی می توانید آن را تصور کنید داشتن تبدیل شده است. آن را ممکن است برای به دست آوردن یک unplugged version, بیش از حد, اما چیزی در مورد شنیدن این خواننده به عنوان یک نوع از sped تا حداکثر سقف باعث می شود این آهنگ به طرز عجیبی شیرین تر و نه کمتر.

آنچه که بروس اسپرینگستین انجام به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه خواننده در این آهنگ ؟ یا بیشتر به نقطه که در آن او است ؟ (شما می توانید او را بشنوند در گروه کر اگر شما گوش دادن سخت است.) به همین دلیل است که وجود دارد یک نمونه از جیمز تیلور MLK-تجلیل از “ریختن کمی نور” به سوی پایان, علاوه بر اضافه کردن حتی بیشتر کلاسیک-سنگ پرت به این unclassically مرتب شماره? چرا Bon Iver ارجاع عهد جدید داستان مریم و مارتا در شعر ؟ چگونه آن را همه جا با ضد سرمایه داری در بیانیه این گروه منتشر شد به عنوان یک همراه و همدم به این آهنگ بیشتر مشهود در این عبارت که این عنوان به عنوان یک مخفف “خوردند و تمام کیک”? در کمتر از دو دقیقه و نیم, آهنگ گزش کردن بیشتر از بسیاری از شنوندگان احتمالا می تواند جویدن. اما آنچه می آید از طریق یک پیام از امید به کسانی که heavy-laden: “یک بار ain’t یک مجسمه” و اگر شما “تمام شب” — احتمالا از نگرانی — به اشتراک گذاری آن.

عمر آپولو “Stayback”

اگر کسی به شما بگوید آپولو جدید تنها یک تخت از “نشانه O’ Times” بیش از حد شما ممکن است به طور کامل به آن فرستاده. آزادی مطبوعات برای اولین تک آهنگ از اولین آلبوم خود را (پس از دو EPs) اشاره مجلس-Funkadelic شاید به خاطر شاهزاده است بیش از حد آشکار و یا مشترک یک مرجع است. کافی است بگویم که بالا سخت تن به تن خواننده و کوبیدن گیتار هر دو وجود دارد… همراه با تمایل به شاید ببینید که چقدر شما می توانید آهسته فانک کردن و هنوز هم این تعداد به عنوان funk.

وجود دارد یک خط خوب بین wooziness و لذت در این پست-فروپاشی آهنگ به عنوان دیده می شود در یک ویدیو که در آن آپولو برای اولین بار یک حزب استخر اما پس از یک dunking فقط نیاز به یک محل به محل سقوط. “Stayback” خوشمزه است creeper از تعدادی که آیا شما در فاز اول طولانی خود را شب و یا آخر — و قطعا آن را احساس می کند خوب می شود در آپولو را بسیار امیدوار کننده حرفه ای آغاز.

الکساندر 23, “در وسط”

این ویدئو به نظر می رسد مانند آن را به ضرب گلوله کشته شد در L. A. تازه دیر و تاسف Spaceland و اگر چنین RIP — اما حرفه ای شدن برخی از تولد در اینجا به عنوان الکساندر 23 که تنها دارای یک قسمت خارج تا کنون سهام ادعا می کنند در اوایل 20s پاپ چشم انداز با این نسبتا غیر قابل مقاومت تیزر برای همه چیز آمده است. آن را به اندازه کافی آشنا theme — پسر از دست می دهد دختر و پسر مطمئن نیست که آیا به ارتباط مجدد با دختر بچه به عنوان حلال اچ بعد از آن و یا let sleeping dogs lie. وجود دارد اما چین و چروک با شروع eartickling تغییرات وتر که نمی دقیقا همان جایی که شما انتظار می رود آنها را به رفتن (کیفیت است که در حال کوتاه تر عرضه).

و صحبت از سگ الکساندر 23 بعد از مشاهدات در مورد ولگرد افکار است که رخ می دهد پس از یک رابطه مانند: “گاهی اوقات من فکر می کنم در مورد سگ خود را و تعجب می کنم اگر او فکر می کند من در گذشت / من حدس می زنم یک بخشی از من مرده است در حال حاضر, بنابراین من حدس می زنم او درست در یک راه عجیب و غریب.” چه کسی فکر نمی کند که در مورد حیوانات خانگی خواهد شد فکر می کنم پس از فروپاشی? (و اگر نه چه نوع از حیوانات نفرت از مخالف شما هستند؟) اما او حتی بهتر از خط که در مورد چگونه آن را احساس می کند به شدت به کسی به دنبال آن است که بازگشت به غریبه: “شما می دانید همه چیز در مورد من به جز روز من بود.” گوش دادن به این آهنگ ما بعد درست کردم بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>