TCG در گفتگو با جهانی شرکت برای Odisha و تامیل نادو مگا پروژه های

این Chatterjee گروه (TCG) است که در مذاکرات با شرکت های انرژی جهانی به طناب آنها را به عنوان حقوق صاحبان سهام شرکای خود در آینده پتروشیمی پروژه در Odisha و نیز در lookout برای همکاران و سرمایه گذاران استراتژیک برای خود پروژه, Tamil Nadu.

منابع آگاه از این توسعه گفت: کسب و کار استاندارد است که در حالی که TCG است که به دنبال در 2:1 و بدهی حقوق صاحبان سهام نسبت به تامین مالی این پروژه های این گروه نیز با نزدیک شدن سرمایه گذاران و بانک ها به افزایش سرمایه در شش ماه آینده.

این گروه متعلق به توانیر تاجر Purnendu Chatterjee خواهد شد سرمایه گذاری در اطراف 78,000 تومان کرور روپیه در Odisha و Rs 50,000 در تامیل نادو. اما آن را به تنهایی نمی خواهد همه سرمایه گذاری است.

“برآورد سرمایه گذاری برگزار خواهد شد بیش از پنج سال زمان افق و به عنوان پروژه های آینده نگه دارید تا بودجه مورد نیاز خواهد بود. TCG در مذاکرات با شرکت های جهانی هم به عنوان سهام شرکا و سرمایه گذاران استراتژیک” یک منبع گفت.

این پروژه در Cuddalore, Tamil Nadu که دارای پورت دسترسی است و انتظار می رود تا برای اولین بار. TCG گل سرسبد شرکت هالدیا پتروشیمی با مسئولیت محدود (HPL) پس از گواهی عدم سوء پیشینه از NCLT آماده است به بیش از 2,100 هکتار از زمین تا کنون با Nagarjuna نفت شرکت محدود (NOCL).

NOCL است که رو به انحلال است. علاوه بر HPL, توافق قرار زیرند & حذفی و Adani بنادر و منطقه ویژه اقتصادی نیز ارائه پیشنهادات در طول فرایند انحلال.

“در حالی که زمین با NOCL است که به آسانی در دسترس برای این کار باید به دست آورد و برای اولین بار در اوریسا آن را برخی از زمان. بنابراین انتظار می رود که پروژه پتروشیمی در تامیل نادو شروع خواهد شد برای اولین بار نیست اوریسا” و منبع در دانش گفت: این روزنامه است.

این منبع گفت که فقط پس از NOCL آغاز شده بود ساخت یک پالایشگاه این شرکت پذیرفته شد و به NCLT و در نتیجه بسیاری از زمین خالی است. HPL خواهد شد در آینده با یک پروژه پتروشیمی به جای این پالایشگاه که NOCL برنامه ریزی شده بود.

این Odisha دولت آغاز شده است و روند خرید زمین در حدود 3,320 هکتار در بلسر که در نزدیکی آینده Subarnarekha پورت. این پروژه انتظار می رود که 1.08-mtpa پلی اتیلن واحد 1.6-mtpa paraxylene گیاه و دیگری 1.25 mtpa از اسید ترفتالات خالص علاوه بر نور پالایشگاه نفت خام. آروماتیک پیچیده و اتیلن مجتمع خواهد بود راه اندازی.

به گفته این منبع در حالی که کار آغاز شده را می توان در تامیل نادو ظرف شش ماه پس از گواهی عدم سوء پیشینه از NCLT پروژه در Odisha ممکن است حدود دو سال به شروع به خرید زمین روند تا به اتمام رسانده و لازم است محیط زیست و جنگل گواهی عدم سوء پیشینه باید به دست آمده است.

در اوریسا از کل زمین به دست آورد 900 هکتار برگزار می شود بخش خصوصی در حالی که 700 هکتار جنگل است زمین. دولت حدود 800 هکتار و بقیه ترکیبی از Bhoodan زمین و دیگران.

مقامات صنعت دارد و از نظر زمین از این نسبت است حساس و مهم در دولت به دلیل تجربه گذشته زمانی که کره جنوبی شرکت پوسکو حمایت می شود با توجه به مسائل مربوط به زمین.

وقتی پرسیده شد که در مورد این تحولات یک TCG رسمی نظر نیست.

در حالی که TCG تصمیم به سرمایه گذاری به شدت در تامیل نادو و Odisha آن را حفظ وضع موجود در آن عملیات در هالدیا در غرب بنگال.

منابع گفت: تصمیم گرفته شده است با توجه به ازدحام در اطراف بندر هالدیا که این گروه احساس می کند قادر به تحمل بارهای بیشتر.

“مگر اینکه بندر هالدیا قادر به رسیدگی بیشتر محموله و تراکم خطاب است, بعید است که موجود TCG تسهیلات در هالدیا کوچک خواهد شد تا” این منبع گفت: “این کسب و کار روزانه است.

TCG وارد شده بود پتروشیمی در هند در سال 1994 راه اندازی هالدیا پروژه.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>