Tata Consultancy Services (TCS) به دست آورده بیش از 1.5 درصد در سه شنبه پس از این شرکت گفت: این صعود است 1.5 میلیارد دلار (حدود Rs 10,650 کرور) قرارداد از شرکت داروسازی Walgreens, چکمه, داد, گسترش بیش از یک دوره از 10 سال است. تحت قرارداد TCS را ارائه موفق خدمات از جمله برنامه های تعمیر و نگهداری و پشتیبانی زیرساخت های مورد نیاز و عملیات های امنیتی است.

در 09:45 am سهام معامله شد 0.22 درصد بالاتر در Rs 2,108 هر کدام در BSE در نتیجه بریده شده اولیه آن تجارت سود. S&P BSE Sensex از سوی دیگر معامله شد 406.50 نقاط و یا 1 درصد بالاتر در 40,279 سطوح. سهام آمار بالایی از Rs 2,137 فتح کرد گرفته شد.55 تا 1.63 درصد در برابر روز دوشنبه از 2,103.15.

“WBA در حال ساخت یک مقیاس پذیر و پایدار در سطح جهانی یکپارچه lT عامل مدل که متمرکز بر انتقال دیجیتال اتوماسیون ارائه خدمات و نوآوری گفت:” فرانچسکو تینتو معاون ارشد رئیس جمهور, جهانی, chief information officer, WBA. “این TCS همکاری استراتژیک ما را ارتقاء می دهد توانایی به سرعت در حال تحول آدرس کسب و کار نیاز به پشتیبانی در مقیاس جهانی راه حل های فن آوری و ترویج سرمایه گذاری در واقعا افتراق قابلیت از طریق یک مدرن پلت فرم.”

“ما خوشحال هستیم که برای ما ساخت و ساز رابطه بلند مدت با WBA و فعال کردن آن در رشد و تحول” گفت: Ashish Khurana, سر, خرده فروشی lndustry راه حل TCS. “ما اهرم ما متنی دانش WBA کسب و کار اکوسیستم به مهار قدرت از فن آوری های دیجیتال به ساده و در مقیاس خود lT عملیات در حالی که کمک به سرعت بخشیدن به تحول طرح های که موجب افزایش تجربه مشتری,” Khurana اضافه شده است.

Prabhudas Lilladher در آن توجه داشته باشید گفت: این بزرگترین معامله در خرده فروشی اعلام کرد که از هم اکنون توسط TCS. حساب های خرده فروشی به 15 درصد از TCS درآمد. کارگزاری معتقد است که TCS رشد وابسته به دو مهم عمودی – خدمات مالی و خرده فروشی. در خدمات مالی TCS موفق به کسب یک سری از آرم جدید و بزرگ می پردازد. تقاضا نیز قوی در سراسر geos و بسیاری از بخش های مانند بانکداری خرده فروشی اواسط ردیف بانک و بیمه.


“TCS یک رهبر در بازار جهانی خدمات فضایی با اصولی ترین استراتژی و اعدام و در نتیجه سهم بازار و سود و رشد در سراسر چرخه. ما انتظار داریم TCS به ارائه 7.5 درصد درآمد CAGR & EPS CAGR از 8.2 درصد بیش از FY20E-22E,” کارگزاری گفت.

کارگزاری خود را حفظ برآورد و هدف قیمت تومان 2,106 (به ارزش 21.5 x) Sep-21 درآمد. TCS در حال حاضر تجارت در 22.4 X/20.6 X برای FY21E/22E EPS تومان. 22.4/20.6 بود. آن را حفظ کرده است ‘HOLD’ امتیاز در انبار.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im