تکنولوژی میلیاردرهای با برادر بزرگ

وجود دارد هیچ ملحدان در foxholes و هیچ تکنولوژی تنظیم کننده در یک coronavirus مستند. آنچه پس از thunderously به عنوان “نظارت سرمایهداری” است که در حال حاضر یک بیماری همه گیر ضرورت است. حرکت یا کشش ناگهانی است که در آن فرزندان ما به مدرسه بروند; توییتر که در آن مدل های اپیدمیولوژیک در حال بحث و WhatsApp که در آن ما باید نوشیدنی با دوستان است. حدود 40 درصد از جمعیت جهان است که زندگی تحت مستند با توجه به AFP ایجاد دقیقا همان نوع از حوصله و جدا شده که شهروندان انگشتان معطل بیش از Facebook نرم افزار دکمه به عنوان همکار من Alex Webb یادداشت ها. ما اطلاعات شخصی hoovered تا مانند قبل اما حفظ حریم خصوصی داده ها در حال حاضر رفته از ما سلسله مراتب نیاز دارد.

به همین ترتیب قدرت بازار ساخته شده است که فناوری بزرگ نگاه خیلی خطرناک باعث می شود آن را بسیار حیاتی و قابل اعتماد در حال حاضر. Amazon.com Inc. ، که همیشه می خواستم به همه چیز فروشگاه در حال حاضر تنها فروشگاه در شهرهایی مثل پاریس یا سان فرانسیسکو که در آن ضروری تاسیسات برای هزاران کالاهای خانگی (با محدودیت هایی) که می توانید همیشه نمی توان در فروشگاه های مواد غذایی و یا داروخانه ها هستند که هنوز هم عامل. Iniquities از فرفره اقتصاد هنوز هم به عنوان ظالمانه مثل همیشه — به عنوان شکایت توسط آمازون کارگران نشان می دهد — اما هیچ اشتباه وجود دارد پیام های فرستاده شده توسط این شرکت تعهد به استخدام 100,000 مردم بیشتر: یک شرکت هنگامی که زیر آتش برای کشتن اقتصاد در حال حاضر اقتصاد است.

کجا که ترک “techlash” این drumbeat از خشم و انزجار در برابر داده های استخراج رقابت-سیستم عامل قتل در توسط مصرف کنندگان و شرکت های کوچک و دولت تنظیم ؟ در نگاه اول به عنوان مجله Wired به تازگی به گمان این مرده — و یا حداقل در خواب زمستانی — تمرکز شیفت از محدود بزرگ فناوری برای حمایت از آن را برای اطمینان از آن می تواند به همه ما در این زمان نیاز است.

در واقع ما در حال حاضر ممکن است با دیدن خطوط جدید پست-virus بشردوستانه بین فناوری بزرگ و بزرگ دولت است.

آن چیزی را می گوید که بسیاری از مشخصات بالا حرکت از اتحادیه اروپا در هفته های اخیر شده است به درخواست کارفرمایان از Netflix, Inc., و الفبای Inc.’s گوگل و یوتیوب به دریچه گاز جریان با کیفیت به اینترنت کاهش تراکم. اتحادیه اروپا تکنوکرات در بروکسل زمین گسترده اطلاعات-قوانین حفظ حریم خصوصی در حال حاضر eying استفاده از گوشی های هوشمند منطقه جغرافیایی فراداده — anonymised البته — برای نظارت بر شیوع بیماری است. دیجیتال قوانین طراحی شده برای تقویت اتحادیه اروپا فن آوری حاکمیت هستند که دوباره فکر FT گزارش.

آنچه بحران کنونی تاکید کرده است که چقدر از آنچه در صنعت فن آوری میلیاردر-اجرای شرکت های ارائه شبیه ضروری عمومی یا شبه عمومی کالا و خدمات است. به عنوان ویروس به تعطیل مدارس و کتابخانه ها و پارک های عمومی در برخی از شهرهای آن فضاهای منتقل شده آنلاین. اطلاعات و آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در این زمان به شدت متکی به اینترنت و با فرمت وابسته به FAANG شرکت (و شرکت مایکروسافت) که از سال گذشته با اختصاص بیش از 40 درصد از تمام ترافیک. آن را سخت به تصور کنید که جن را در بطری. حتی هنگامی که کشورهای آسانسور مستندات بزرگ با تکنولوژی حفظ قدرت خود است.

به همین دلیل است که هنگامی که ما از ظهور خود انزوا به بازسازی پس از Covid-19 جامعه ما فقط نمی تواند بازگشت به قبل از وضع موجود. این ویروس در حال حاضر درخواست دولتهای جهان برای دوباره فکر می کنم که در آن آتش شلنگ مالی محرک باید با هدف در مواقع اضطراری با تریلیون ها در کمک به حمایت از کارگران بیمارستان ها و بیکار فقط کسب و کار. مشابه دوباره فکر می کنم با توجه به تکنولوژی سیستم عامل است. اگر آنها در حال رفتن به ارائه کالاهای عمومی اساسی آنها نیاز برگزار می شود به یک استاندارد بالاتر است.

اگر رسانه های اجتماعی شرکت ما پیاده رو و پارک آنها باید تمیز نگه داشته شود — عملا صحبت از اطلاعات غلط و بد بازیگران. اگر سیستم عامل های تجارت الکترونیک در حال ارائه حیاتی و تجهیزات پزشکی برای مقامات آنها نباید ترافیک در تقلبی یا قات درمان. اگر بازار های آنلاین در حال زیرساخت برای شرکت های کوچک و فرفره کارگران باید آنها را اجرا كنيم. و اگر جمع آوری و پردازش اطلاعات شخصی کمک می کند تا خوب بیشتر از, بهداشت و درمان, مزایای بیشتری باید تعلق به مکان با تضمین این که چه چیزی در حال جمع آوری و چگونه آن را به کار گرفته نمی مضر است. اقیانوس ها از داده های تولید شده توسط چه Stephen رابرتز از مدرسه اقتصاد لندن خواستار “دیجیتال به نوبه خود” از نظارت بهداشتی نیاز به قوانین جدید و صریح شرایط نامزدی برای محدود کردن سوء استفاده.

پیام شروع به دریافت از طریق به شرکت های خود را که تمایل به کشیدن پاهای خود را در گذشته است. Facebook است که مصرف پایین مضر اطلاعات غلط مربوط به کروناویروس جدید و هدایت کاربران به مقامات بهداشت عمومی. آمازون ممنوع اعلام کرده است بیش از یک میلیون از محصولات است که به دروغ وعده داده شده به درمان coronavirus. گوگل ممنوعیت تبلیغاتی تبلیغات برای ماسک های پزشکی به طوری که آنها نمی احتکار توسط وحشت-خریداران. جدید Covid-19 داده های همکاری بین بریتانیا خدمات بهداشت ملی و فن آوری شرکت از جمله گوگل و Palantir فن آوری به صراحت وعده داده شده به رعایت اتحادیه اروپا داده ها-اصول رازداری و از بین بردن اطلاعات خود را ذخیره و پس از همه گیر. آن را فشار نظارتی برای اطمینان از این نیست و همه فقط برای نشان می دهد.

در بازگشت برای پاسخ بیشتر فعالانه به تلنگر از ناظران بزرگ با تکنولوژی احتمالا پیدا خواهد کرد خود را در کمتر آب داغ سیاسی در آینده و به حق ، از زمان همه گیر شده است با تمرکز ذهن ما بر منافع مشترک و کاهش polarisation در کشورهای مختلف در آمریکا برای مثال جمهوری خواهان و دموکرات ها’ views نسبت به coronavirus نگرانی به تدریج همگرا. اگر سیستم عامل آنلاین است که در طول تاریخ تمایل نسبت به برخی از رفتارهای سمی می تواند خود را تحت یک شبیه refresh, از آن خواهد شد یک گام در مسیر درست است.

در صورت وجود خطر دیگری techlash در افق ظاهر می شود با این حال, آن است که ما نمی دانیم که چه اثرات طولانی مدت خواهد بود و از فناوری صلح با برادر بزرگ — یعنی یک دولت است که همچنین گسترش آن اورژانس قدرت نظارت قابلیت و اندازه طول بحران. این مخلوط می تواند به اثبات سمی در دراز مدت حتی اگر در حال حاضر آن را به کمک به منافع مشترک است. ما باید برای نگه داشتن چشم ما باز است.


@Bloomberg2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>