ضبط حرکت در یک فرم و یا دیگری در اطراف برای چند دهه بوده و قطعا قابل تشخیص ترین استفاده مدرن از “ارباب حلقه ها” فیلم است که در آن اندی سرکیس مقدس به تصویر کشیده دانه دار چشم موجودی Gollum. بازیگر عینک ویژه bodysuit کلاه و استراتژیک قرار داده شده نشانگر به طوری که هر یک از جزئیات از بخش کامپیوتر-تولید بخشی live-action عملکرد به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

Howver پابلو Helman-led ILM بصری-اثرات تیم پشت “ایرلندی” از مارتین اسکورسیزی ندارد لوکس به استفاده از چنین فن آوری است.

داستان تواریخ جنایی و اتحادیه, روابط بین فرانک Sheeran (رابرت دنیرو) بدنام رئیس جرم راسل Bufalino (Joe Pesci) و Teamsters رهبر جیمی Hoffa (Al Pacino) بیش از چهار دهه است. یاد بازیگران حاضر در 70s خود نیاز به ظاهر جوانتر در بسیاری از صحنه است. به جوانی از سر گرفتن آنها اسکورسیزی نمی خواهید به استفاده از فن آوری است که می تواند مزاحم و یا محدود کردن اجرای برنامه. این ILM تیم در زمان در کار به منظور توسعه یک دکل دوربین و به تازگی طراحی شده نرم افزار لقب شار به رایگان بازیگران از پوشیدن صورت نشانگر و یا کلاه.

“مارتی احساس به شدت در مورد ما نیست دست زدن به هر یک از اجراهای می گوید:” Helman. “نکته مهم دیگر او د پیری بازیگران به طوری که آنها نگاه مانند نسخه های جوان از شخصیت ها و نسخه های جوان از خود. این یک تفاوت ظریف اما این به معنای ما می تواند به سادگی عقب ساعت است.”

محبوب ترین ها در انواع

از ویژگی های توسعه آغاز شده و در سال 2015 که Helman و ILM به حال دنیرو reenact پینک کادیلاک صحنه از “رفقای خوب” برای اثبات آن کار می کنند. تست کردم این فیلم greenlit توسط Netflix بکشد و پس از آن تیم صرف دو سال دیگر خوب تنظیم پیچیده خط لوله است.

آن را به جلو و خاموش جلوه های بصری ثبت طیف وسیعی از حرکات صورت از هر بازیگر در دبستان تحت شرایط نوری مختلف. مدل های از این اجرای برنامه در 3D ایجاد شد به بعد به کمک عصاره در مجموعه اجراهای. در تولید صحنه به ضرب گلوله کشته شدند با استفاده از منحصر به فرد دکل شامل سه دوربین — یکی از اصلی (قرمز هلیوم) برای مدیر و یک جفت شاهد دوربین (الکسا مینی کامپیوترها) در هر طرف به ثبت جلوه های بصری داده است. افست دوربین های متمرکز بازیگران و چهره و نصب شد با یک نور مادون قرمز حلقه و فیلتر.

شار نرم افزار تجزيه و تحليل مادون قرمز نور و بافت را renderable مدل و مقایسه آن با مدل های ایجاد شده در دبستان. سیستم پس از آن دوباره هدفمند در مجموعه عملکرد جوانتر نسخه از شخصیت.

“ما همه از این بدون اضافه کردن انیمیشن و یا keyframe را به عملکرد” یادداشت visual effects supervisor.

در ایجاد نسخه های جوان از هر یک از شخصیت ILM جمع هزاران نفر از تصاویر و ویدئوها از بازیگران’ هدفمند سنین و ساخته شده است یک هوش مصنوعی مبتنی بر موتور به عنوان یک راه برای بررسی این صورت عملکرد جوانتر مدل. آنها پس از آن خواهد reattach دیجیتال برای زندگی بدن. جلوه های بصری و همچنین انجام کار بر روی دست و بدن و یا در زمان سالخورده تا دنیرو اگر او نگاه نمی کند به اندازه کافی.

جلوه های بصری اختصاص 1,750 عکس برای سه-plus-ساعت فیلم. در حال حاضر Helman و این تیم در حال تمرکز بر سیستم یک جراحی کشیدن صورت با کاهش اندازه و وزن دکل. آنها همچنین یکپارچه سازی هوش مصنوعی به برنامه نویسی برای بهبود دقت و عملکرد سریعتر.

“ما این کار را برای بازیگران و چگونه عملکرد می تواند بسیار قدرتمند” یادداشت Helman. “همه چیز در مورد این است که اگر ما نگاهی به دور و فن آوری از بازیگران و از مدیر و عملکرد بهتر پس ما باید بهتر فیلم. این همان چیزی است که درایوهای آنچه ما انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de