مخابرات مادون بازیکنان اصرار متحده برای کاهش تعرفه برق در میان coronavirus

یک گروه به نمایندگی از زیرساخت های مخابراتی ارائه دهندگان در روز پنج شنبه گفت: آن را به نوشته متحده به دنبال کاهش تعرفه قدرت در خطوط پيشين به عنوان یک تسکین برای اندازه گیری این صنعت در میان coronavirus بحران است.

این ایالت ماهاراشترا کمیسیون تنظیم مقررات برق (MSERC) کاهش تعرفه برق 10 تا 15 درصد به افزایش صنعتی و تجاری بخش در دولت و اعلام کرد دیگر اقدامات برای تسکین با توجه به برج ها و زیرساخت های ارائه دهندگان انجمن (Taipa) بیانیه است.

Taipa — که اعضای آن عبارتند از: Bharti Infratel, سند برج صبا و غیره — گفت: شرکت زیرساخت باید نصب بیش از برج های حمایت از حدود 100 کرور روپیه مشترکین حصول اطمینان از صاف ارتباطات از راه دور اتصال در کشور است.

همچنین بخوانید: رتبه Fitch می بیند هند رشد فرو بردن به 0.8 درصد در FY21 از حدود 4.9%

آن گفت که بدون درز عملیات زیرساخت های مخابراتی شامل برج مخابراتی لازم است برای اطمینان از اتصال بی وقفه دور ساعت برای حمایت از خانه کار می کنند و تحویل انواع خدمات اساسی و حفظ ارتباط در سراسر کشور از جمله برای کسانی که درگیر در نجات و عملیات پیشگیرانه علیه coronavirus در سطوح مختلف.

“در این برهه حساس نیاز از داشتن چنین نوع پشتیبانی مورد نیاز است برای این ساعت زمانی که کشور در حال عبور از یکی از ناتوان کننده ترین بیماری های همه گیر در قالب Covid-19,” Taipa گفت.

صنعت بدن به نامه های نوشته شده به 26 ایالت و دو سرزمین های اتحادیه به دنبال تسکین. این شامل تمام شمال شرقی ایالت گجرات Odisha, West Bengal, Rajasthan, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh, Andhra Pradesh, Chhattisgarh, Tamil Nadu, و غیره.

“ما اعتقاد داریم که ما تسلیم خواهد شایستگی در نظر گرفتن نوع و به دنبال به جلو برای supportin ساخت مترقی گام به نفع مصرف کنندگان مانند زیرساخت های مخابراتی ارائه دهندگان (IP-1) توسط تامین برق در نرخ پایین تر برای مخابرات برج عملیات در تمام متحده با در نظر گرفتن وضعیت حال حاضر با توجه به Covid-19 شیوع” Taipa مدیر کل TR دعا گفت.

همچنین بخوانید: اقدام علیه سیاستمداران نقض مستند: Haryana دولت به پلیس

این گروه گفت که امداد در خط ماهاراشترا دولت را حمایت از زیرساخت های مخابراتی ارائه دهندگان خدمات با در نظر گرفتن وضعیت حال حاضر به عنوان استفاده از خدمات مخابراتی و زیرساخت های مخابراتی (telecom برج) چند برابر افزایش یافته است که نیاز به وقفه و خیلی بیشتر تامین برق برای دور ساعت اتصال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>