تلویزیون آکادمی امی تقویم شیفت های مشترک توسط شبکه های استودیو و Streamers

تلویزیون آکادمی تصمیم به عقب راندن این سال جایزه امی رای گیری تقویم و از بین بردن رسما تحریم کمپین حوادث تحسین بود روز جمعه توسط بسیاری از شبکه streamer و استودیو مدیران — چند تن از آنان شده بود به درخواست سازمان برای انجام چنین کاری.

“مردم خوشحال هستند آنها اذعان وضعیت” یک شبکه exec گفت: از تلویزیون آکادمی حکام که به تصویب تغییرات در یک جلسه پنج شنبه شب. گفت: یک استودیو exec: “من خوشحالم که آنها حذف شد. همه ما نیاز به برخی از زمان تنفس. هر کس می خواهد به احترام و شعله ور نمی شود.”

تصمیم به تعلیق همه خود را برای در نظر گرفتن حوادث — از جمله قبلا در مورد برنامه ریزی برای حرکت چنین نمایش و پانل های آنلاین — اجازه داده است برای یک سطح میدان بازی برای تمام کسانی.

“چه هستند که ما از دست دادن اینجا ؟” گفت: یکی exec. “افرادی که نشان می دهد تا برای غذا و یک کیف هدیه. آن را همیشه نشان می دهد تا در رای گیری به هر حال.” گفت: یکی دیگر: “کسانی که پانل را می توان گران است.”

تجدید نظر جایزه امی تقویم اساسا تغییرات تقویم دو هفته. مهلت ها ورود مواد حرکت از مارس 11 ژوئن 5 و نامزد دور رای گیری (“مرحله 1”) اسلاید ژوئیه 2-13 (قبلا 15 ژوئن تا 29 ژوئن). نامزد در اصل برنامه ریزی شده بود اعلام کرد در 14 ژوئیه در حال حاضر خواهد شد نشان داد در جولای 28.

فاصله بین نامزد نهایی-دور رای گیری (“فاز 2”) کوتاه خواهد شد به منظور شروع پوشش تقویم. به جای Aug. 17-Aug. 31 رای گیری در حال حاضر خواهد شد Aug. 21 Aug. 31. که اجازه می دهد تا حداقل در حال حاضر برای جوایز هنرهای خلاق (Sept. 12 و هفت. 13) و امی ساعات پر بیننده برنامه تلویزیونی این سال پخش ABC (Sept. 20) به ادامه خود را که قبلا برنامه ریزی شده تاریخ.

یک گروه از ارتباطات شبکه و جوایز مدیران مورد بحث چنین حالات در تماس با تلویزیون آکادمی مقامات روز دوشنبه. نگرانی خود را: که در نور از coronavirus (Covid-19) قرنطينه و اجتماعی فاصله در حال حاضر نیست آن زمان به درخواست استعداد به کمپین Emmys.

در ابتدا org گفت: آن را در تصمیم خود در هفته آینده. اما آکادمی حکام آمد تا با این طرح اواخر پنج شنبه شب.

یک شبکه exec گفت: این در حال حاضر به آنها زمان برای تغییر امی استراتژی به عنوان مدیران نگاه به تمرکز بیشتر از مبارزات انتخاباتی خود را تلاش در دیجیتال (مانند تبلیغات آنلاین و تصویری) و چاپ. علاوه بر این کمبود در شخص رویدادهای آن نیز می تواند به معنای یک تغییر از بیرون بیلبوردهای داده می شود که چگونه تعداد کمی از مردم در جاده ها در حال حاضر.

شبکه و استودیو نیز ممکن است تجدید نظر در چگونه آنها در رسیدن به رای دهندگان. به عنوان بخشی از آکادمی جدید ساختار هزینه به ویژگی های برنامه های خود را FYC کمپین وب سایت, شبکه و استودیو در حال حاضر یک انتخاب در مورد چگونه برای هشدار به رای دهندگان خود را در مورد FYC غربال سایت: آنها می توانید یک ایمیل ارسال یک کارت پستال یا یک جزوه. بسیاری از بزرگتر رسانه ها تا به حال در ابتدا تصمیم گرفتند به ارسال جزوه — اما در حال حاضر وجود دارد یک نگرانی است که کسانی که mailers ممکن است باد تا در خالی کار دفاتر نهان. به عنوان یک نتیجه, اگر چه وجود دارد برخی از نگرانی که ایمیل ممکن است به دام افتاده در پوشه اسپم که ممکن است تبدیل به راه ارجح برای هشدار به اعضای آکادمی.

“هر کس در حال حاضر” یک exec اشاره کرد. “ما ممکن است انجام بسیاری کارهای بیشتری دیجیتالی.”

به عنوان بخشی از این اطلاعیه آکادمی افزایش یافته و واجد شرایط بودن تاریخ برای “حلق آویز در قسمت” تا 30 ژوئن (قبلا May 31). این بدان معناست که یک سری که برای اولین بار در پایان واجد شرایط بودن (on May 31) هنوز هم باید تمام قسمت های خود را واجد شرایط باید به آنها ارسال شود بر روی یک پلت فرم در دسترس ژوئن 30.

که می تواند اجازه می دهد برای برخی از سری که تا به حال آمده — اما نه کاملا به پایان تولید خود را در فصل. اما در حال حاضر آن را به دنبال بعید است که دوربین های دیجیتال آغاز خواهد شد نورد دوباره در هر زمان به زودی, که به معنی “حلق آویز در قسمت” فرمت خواهد شد به احتمال زیاد نه خیلی تاثیر داشته باشه.

همانطور که برای چه سپتامبر. 20 وبگاه Emmys تاریخ حرکت خواهد کرد, خواهد شد که تا حدودی ABC تماس — و وجود دارد هیچ دلیلی برای این تصمیم فقط رتبهدهی نشده است. امی برنامه تلویزیونی است که به طور کلی مورد استفاده توسط شبکه های پخش به عنوان یک سیگنال که سقوط تلویزیون های نجومی در حال آغاز است — اما وجود دارد مقدار زیادی از سوالات را به آدرس و یا چگونه در مورد زمانی که حتی سقوط تلویزیون باز خواهد گشت.

در سمت تلنگر, باید جهان را بازگشت به حالت عادی سپتامبر جایزه امی می تواند در خدمت به عنوان یک جشن برای یک صنعت و یک جهان به دنبال بازگشت در کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>