بارگذاری نمودار…

هشت@8

IG MARKETS حمایت پست

بازار به نظر می رسد اتخاذ یک بیشتر امیدوار نظر نسبت به شیوع کروناویروس. با وجود این هنوز هم جریان ثابت از گزارش سفر محدودیت ها و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی فعالان بازار به نظر می رسد راحت تر با این تصور که این ویروس گسترش یافته و در نتیجه این اثرات به رشد اقتصاد جهانی شده است موجود است.

VIX کاهش یافته است یک بار دیگر در آمریکا تجارت یک شبه به هنوز هم باقی می ماند نسبتا بالا اما نزدیک با این وجود به سطح نشان می دهد یک محیط بازار منجر به ریسک پذیری. ما و سهام اروپا رشد پیدا کردند قابل ملاحظه ای شب گذشته در طی چه بود یک روز از فعالیت بازار بالا است. معیار S&P500 صعود بازگشت به بالای 3300 علامت سرب قابل توجهی تجمع در سهام فن آوری.

قدرت در ما tech تحت فشار قرار دادند نزدک به سمت تازه رکورد. قابل ذکر است: تسلا سهام همچنان به افزایش, شکستن از طریق $US900 علامت شب گذشته. این قیمت سهم تقریبا چهار برابر شده پس از پایین این آمار در ماه آگوست سال گذشته است.

چینی سیاستگذاران ثابت تمایل خود را برای پرتاب سینک آشپزخانه در بازارهای مالی این کشور در تلاش برای حل و فصل برخی از این وحشت که از ویژگیهای فعالیت در بازار چین در این هفته است.

پشتیبان گیری از روز دوشنبه تلاش های فوق العاده این PBOC پمپ در یکی دیگر از خشن 400b یوان از نقدینگی به سیستم مالی و کارگردانی برخی از بزرگترین شرکت های بیمه به خرید چینی سهام به منظور مطمئن-قیمت و شامل هر گونه پتانسیل اجرا در بازار سهام است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de